USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Попри мобілізацію у «Правому секторі» нагадують про люстрацію

2 Березня 2014 17:00
Припинити красти та брати хабарі закликав чиновників зі сцени луцького Євромайдану лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук.

Про це йшлося під час Народного Віча «Збережемо Україну», що відбулося 2 березня на Театральному майдані у Луцьку.

Говорячи про введення російських військ на територію України, Павло Данильчук зазначив, що це - війна кремлівської верхівки проти нас, тому що вони втрачають вплив на нашу територію після програшу кремлівських сил на Майдані.

Він закликав лучан думати про те, як реанімувати українську армію. Якщо розпочнеться силове протистояння, з його слів, бійці «Правого сектору» та Самоборони Майдану будуть на передовій. Тому він повідомив про незалежну від силових структур мобілізацію «Правого сектору» та закликав все чоловіче населення приходити та зголошуватися у Палац культури. Перш за все, закликають тих, хто має зброю, або готовий зі зброєю в руках відстоювати державу.

Мобілізацію здійснюють спільно із Самообороною, Автомайданом та усіма небайдужими чоловіками Волині, щоб дати відсіч зовнішньому агресору. Наразі не вирушають у Крим, але готуються до цього.

Він зазначив, що війна проти України ознаменує кінець російського імперіалізму та Російської Федерації як державного утворення.

Павло Данильчук повідомив, що проти «Правого сектору» ведеться брудна інформаційна кампанія. Багато провокаторів, вдаючи із себе представників цієї структури, чинять різні деструктивні дії. Він наголосив, що на Волині «Правий сектор» виступає за громадський порядок та стабілізацію ситуації. Також він повідомив, що активісти не залишають люстраційних процесів, «щоб не повернулися ті казнокради, вбивці та злочинці, які були у колишній владі, але перефарбувалися».

«Хоч ми зараз об’єднуємося, «Правий сектор» звертається до всіх чиновників, які були при тій владі і залишаються на своїх посадах: припиніть красти! Це раз. Припиніть хабарницькі схеми! Це два. Не час це зараз робити, не провокуйте людей, думайте про державу. Завершимо війну з російським агресором, візьмемося за вас. Ми зараз зупиняємо дії щодо вас, так само ви почуйте нас, не час зараз для розбіжностей», - наголосив Павло Данильчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Регіонал Показати IP 2 Березня 2014 17:06
Все було вкрадено ще помаранчовими до нас...
Добро дій до Регіонал Показати IP 2 Березня 2014 20:24
Хто цей недоумок данильчук я думав йому вже заспівали за упокой а він ще щось брикається і хоче вже показати що він за народ психічнохворе створіння. Його на кол публічно щоб схід побачив що з безчинством на заході закінчено!!!!
555 до Добро дій Показати IP 3 Березня 2014 09:04
Піди на майдан і спитай?
екскурсовод до Регіонал Показати IP 2 Березня 2014 20:36
http://ubop.net.ua/stati/lider-pravogo-sektora-levyi.html
йося моргенштерн до Регіонал Показати IP 3 Березня 2014 09:33
данильчук, кажете на Майдані не були, бо не встигли! Чи засцяли??? Будь-ласка покажіть свою хоробрість та відданість народу УКРАЇНИ!!! Зараз саме час зробити екскурсію в КРИМ!!!
Гінеколог Показати IP 2 Березня 2014 17:08
Мені здається, що Майка Москвич вагітна...
Лучанин до Гінеколог Показати IP 2 Березня 2014 18:55
Від кого, від загону правого сектора? Буде дитя революціонерів.
терапевт Показати IP 2 Березня 2014 17:11
а мені схожа, на запухшу, ніби як з перепою
якут до терапевт Показати IP 2 Березня 2014 17:17
Да я їх учора бачив з Похою і Майкою в тарантелі жерли як свині і 4 бокали пива стояло на столі а були дуже теплі ---даже не поздоровався з однокласником ніби не побачив гордий став як орел ну нічого земля кругла дай Бог вам усім здоровя
Вова Показати IP 2 Березня 2014 17:11
Чому не йдуцть з посад дмректори шкіл, бібліотек-там ще совдебовські кадри. Всіх звільнити,хто був у директорських і начальницьких крісла.Інакше нічого нового не буде.Забрати у наши бандитів віли,які вони вибудували за вкрадені гроші.Поадтківці,СБУшники-один Чирко чого вартий.Який два рази чи три вертався в податкову, а зараз не знаємо де прифарбувався, а скільки накрав-святим став,гріхи замалює ворюга.Бог не простить,як не проси
12345 Показати IP 2 Березня 2014 17:11
Данило іди спати і не провоеуй народ протів себе. Безтебе розберемось. І запишимось туди куди нам треба а не туди куда тебе всі посилають. І без тебе відстоїм за нашу неньку Україну. Ти тут пешка якою ходять і яку мають. Моя порада як депутута скинь обертів бо твій кінець буде скоро якщо не скиниш обертів. Опудало млинівське.
1000& до 12345 Показати IP 2 Березня 2014 20:30
Завдяки таким недоумкам зараз весь схід і Росія дивиться на демократію гузя та данильчука які спровокували з башкаленком та беркутом весь схід, а зараз слуги народу відрізати по пальцю їм привселюдно щоб бачили що палачів покарано!!!!
1000& до 12345 Показати IP 2 Березня 2014 20:30
коментар було видалено
правдивий сектор Показати IP 2 Березня 2014 17:12
"Не час це зараз робити..." Це як розуміти?:) Коли все "устаканиться" то потім розпочнете далі красти?:) Ну ви блін даєте...!!!:)
да Показати IP 2 Березня 2014 17:16
не час Данило я згідно, бо змочать тебе як гамана в підворітні, свої ж
гусь до да Показати IP 2 Березня 2014 17:19
я перший обмочу але я вже 39 в черзі
да до гусь Показати IP 2 Березня 2014 17:22
та нічого я думаю тобі вистачить і інших з правового сектору.
Анонім до гусь Показати IP 3 Березня 2014 09:58
ВОЛИНЯНИ!!! ОЗВУЧУЄМО, ПИШЕМО АДРЕСИ правого сектору, гузів їх рідних та близьких ... для проведення народної люстрації!!! ЯК ВОНИ З УКРАЇНЦЯМИ, ВОЛИНЯНАМИ, так і ми будемо робити з ними, відповідь буде адекватною (закликали до зброї - зброя є, коктейлі молотова також)!!! ПЕРЕВІРИМО, у разі підтвердження НЕГАЙНО ВІДРЕАГУЄМО!!!!!!!!!!
Дід Показати IP 2 Березня 2014 17:21
Митниця рішає свої питання незважаючи на революцію і військову загрозу! Правий сектор вам заплачено і чому немає ваших дій ?
Правдоруб Показати IP 2 Березня 2014 17:40
"Хлопці з правого сектору будуть на передовій", але не Данильчук, він свою дупу буде гріти в теплі
Лучанин до Правдоруб Показати IP 2 Березня 2014 18:58
Правильно, це ж життя чужих хлопців-дітей, а не його. Своя шкура ближче всіх. Ко*ел він. Не вже люди сліпі. Дурдом.
Віктор Показати IP 2 Березня 2014 17:49
Ти дебіл!!! Хто буде на передовій?!!!! Той хто в армії не служив???!!!! Є армія, вони і будуть воювати!!! А ти поняття зеленого не маєш про керівництво військами!!! А кричиш херню!!!
Лошпетам Показати IP 2 Березня 2014 17:53
Тролі ви лохі.Чому сьогодні не прийшли ?.Фейсів жалко?)))))))
ПР до Лошпетам Показати IP 2 Березня 2014 17:57
Вони цілий день коменти строчили.Навіть не вони, а два максимум
Лучанин до ПР Показати IP 2 Березня 2014 19:08
Був, подивився на вас при*урків у камуфляжі, аж бридко стало. Дивився як старші люди також на вас Данильчуків та Гузів плювали. На наступне Віче, для масовки, беріть народ з рівненської області, щоб більш правдивіше виглядало. Революціонери і люстратові х**нові. Прийдіть до мене , пролюструйте, я вам покажу як п'яти зарядний мій вірний друг "любо" зустрічає таких революціонер та люстраторів. А Стир глибокий, а Стир широкий, а ліси які, нічого не знайдеш.
Аноним Показати IP 2 Березня 2014 18:19
коментар було видалено
секторівець Показати IP 2 Березня 2014 18:23
Рканімувати потрібно самого данильчушку.
Ошарашений Показати IP 2 Березня 2014 18:37
Поки Данильчук "люструє" - Пустовіт уже керує. Сміх та годі)
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 18:59
Мобилизация в правосеках это как ? Собираем вооруженное бандформирование ?! В силовые структуры идет жесткий отбор ; медкомиссия, образование, психиатр, психолог, требование о судимости и правонарушениях (чтоб ни ни) и д.р. У правосеков же приветствуются псих больные, нарики, алики, судимые и обычные правонарушители. И эта банда будет и далее терроризировать Луцк и Волынь ? Вопрос к нашим правоохранителям, которые еще остались и не обо....лись.
Земляк до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 19:35
Бачили мавпу з калашом, то буде шось подібне. Наскільки треба бути безграмотним закликаючи людей брати зрою і йти з ними... десь не зовсім зрозуміло куди дивляться законні органи правопорядку? чи там також ПС?
Воєнком Пр.Сект. Показати IP 2 Березня 2014 19:15
Вимоги, вміти кидати бруківку, вміти махати бітою та палкою, вміти робити ди*ільну морду- тіпа "я спецназ". Хто має судимість, проблеми з правоохоронними та судовими органами, зловживає спиртними напоями та наркотичними препаратами надають переваги.,
Анонім до Воєнком Пр.Сект. Показати IP 2 Березня 2014 19:19
Благодарю за дополнение к требованиям
кейт до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 19:55
5 балов молодець
Земляк Показати IP 2 Березня 2014 19:19
ПС перепутав чорне з білим і втратив орієнтацію в просторі. В чергове підтверджують свій стан проплачених маріонеток. Ваша помилка то схід України яку ви небачите, ігноруєте і не сприймаєте всерйоз! Несприймають люди ваших "Сашкових" методів і сильно засуджують ..... Тактика завідома провальна!!!
123 Показати IP 2 Березня 2014 20:23
Просто - пі*араси і вже всіх за..ли.Після останніх подій їх практично нема.МОЧИТИ ЇХ ВЖЕ ПОРА!!!! НА КОЛІНА Б...Ь!!!!!
МВ Показати IP 2 Березня 2014 21:02
Хлопчику , коли ти вже сховаєшся..... як набридло о тут вашу компанію бачити
Анонім до МВ Показати IP 2 Березня 2014 23:28
скажи где ? Завтра за городом и возьми данильчушлюшку и гузика я прийду ОДИН . Оччень хочу увидеть вас всех ???!!!
Патріот Показати IP 2 Березня 2014 21:07
Насилля породжує насилля!!!!!Невже ніхто не дивився Хрещений Батько(((((((((((От і маєте репутацію не революціонерів, а гопніків. Скоро і покарання найде героїв...
Lutsk Показати IP 2 Березня 2014 21:21
Чому Ви пишете тільки тут про обурення до Правого сектора? Чому жодний не може сказати це на площі. А приходите і мовчите!!!
Анонім до Lutsk Показати IP 3 Березня 2014 00:00
скажи где ? Завтра за городом и возьми данильчушлюшку и гузика я прийду ОДИН . Оччень хочу увидеть вас всех ???!!! Как тебе еще сказать !!!!
ДАНИЛУ Показати IP 2 Березня 2014 21:32
Прости люды будуть на передовий , а ти на сцени за нымы ховаешся.Гитлер.
Волинянин Показати IP 2 Березня 2014 21:41
"Правий сектор" необхідно заборонити на території України , окрім загрози суспільству вони нічого хорошого не несуть , а судді хто, підкупні та дебошири
Справедливий Показати IP 2 Березня 2014 22:20
Данильчук-гайда в Крим-покажи, що ти мужик, хватить сачкувати і чужі заслуги собі присвоювати-ніхто тебе не боїться з твоєю моською і вашої люстрації-ви *****і місце ваше в дурдомі!!!
ЄС Показати IP 2 Березня 2014 23:21
Коли той Данильчук заткнеться, *урне меле. Проти нього треба в першу чергу порушувати кримінальну справу якщо ні то буде сомосуд. Він щось курить мабуть.... Іди працювати, а не лозунги кричиш на сцені і*іот.
Небайдужа Показати IP 3 Березня 2014 10:31
"Багато провокаторів, вдаючи із себе представників цієї структури, чинять різні деструктивні дії". І сміх, і гріх. Павло, а свої "конструктивні" дії ви як оцінюєте? Чи Сашки вашого рівненського? Вам і провокаторів не треба, ви самі себе обплювали і з багном змішали в очах всіх адекватних людей.
гість Показати IP 3 Березня 2014 12:48
Данильчука і Ко.. чекає таж сама розправа, що люди зробили в Харькові http://www.youtube.com/watch?v=R_8_KhrwEPE&feature=player_embedded
Рита Показати IP 3 Березня 2014 16:13
"Багато провокаторів, вдаючи із себе представників цієї структури, чинять різні деструктивні дії" Це він має на увазі - ставлять людей на коліна, обливають водою, змушують писати заяви??? Тоді це про НИХ.Нічого відмазуватися
Казлячек Показати IP 4 Березня 2014 16:35
Люстрація??? то може перевірете "Луцьк тепло" які там відкати, і скільки дирехторів!!! і за які гроші комунальне підприємство добудовує поверхи?? що ?? новостворенні відділи немає куди садити??