USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Патрульна поліція Луцька брала хабар?

12 Січня 2016 09:12
Чи справді нова патрульна поліція така доблесна, як про неї говорять? Над цим питанням задумується чи не кожен лучанин з того часу, як сформували нову правоохоронну службу.

Про це йшлося під час зустрічі лучан із представниками Патрульної поліції Луцька у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва 11-го січня.

Нагадаємо, 19-го грудня 2015 року луцькі поліцейські склали присягу на вірність Україні. Так, 165 молодих лучан розпочали патрулювання вулицями Луцька. Всього цілодобово містом курсує 15 екіпажів.

У читальному залі були присутні старшокласники луцьких шкіл. З місця один юнак вигукнув, що знає про випадок, мовляв, новим патрульним вже давали хабар, аби відкупитися від покарання у сумі 5 тисяч гривень.

Такі заяви спростував патрульний Олександр Лісінський і закликав усіх, хто знатиме про подібні реальні факти, – повідомляти їх, аби притягувати винних до відповідальності.

«Дійсно, у нашій роботі було таке, що нам натякали на хабар, мовляв, давайте «порішаємо», але ми одразу попереджаємо людей, що все знімається на камери і грошей ніхто не діставав. Якщо ви дійсно знаєте, хто взяв хабар, то скажіть хто це, назвіть факт і ми з цим розберемося», - наголосив патрульний.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що одним із головних завдань патрульної поліції – запобігання злочинності.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Масяня Показати IP 12 Січня 2016 09:18
А старий СЛАБЕНКО вдризг готовий із Рожищанським суддею скоїли ДТП. І що на виході... Це чувирло знов депутат, а отприск новий поліцейський! Як батько, який так бухає, що слова не може мовити (подивіться відео з ДТП), може виховати адекватного громадянина, тим більш - поліцейського??? І що найбільше шкода люди цього хрона знов обрали в Раду.
Оля до Масяня Показати IP 12 Січня 2016 11:41
Я нерозумію, що люди не можуть напитися. І як це "...скоїли ДТП...", на скільки я знаю він був пасажиром, і при чому тут виховання із за одного випадку який ви побачили. Що депутат, то вже не людина. Мабуть у вас особиста неприязнь.
саша Показати IP 12 Січня 2016 09:28
Не 5 тис., а 2 тис давав мій брат біля Суду за порушення ПДР
набридло читати Показати IP 12 Січня 2016 10:39
Та створіть вже новий розділ і рекламуйте ту поліцію. Роботи від неї - як від козла молока, а шуму - на всю область.
Аня Показати IP 12 Січня 2016 11:28
А за то,який піар бібліотеці працюють.А читачі там є? Чи один піар.
полісмент Показати IP 12 Січня 2016 11:33
придурок подивийсь на дорогах порядок стає, з парковками з порушеннями іншими ПДР
Рома Показати IP 12 Січня 2016 11:55
Який порядок??? Ви про що???
Наташа до Рома Показати IP 14 Січня 2016 09:21
Підтримую Романа на 100%. На пішоходних переходах навіть не пропускають,я гуляю з дитиною і нам постійно потрібно переходити дорогу у двох місцях. Щоб зупинилася машина і пропустила потрібно коляскою виїхати на пішогодний перехідни, щлб почали зупинятися або сама виходжу і стаю на зебру,а тільки після того як з обох сторін машина зупинитя починаєио йти, бо те що одна машина зупинилася не факт що з іншої зупиниться. Повний безпрідел. При старих працівника ДАЇ на мій погляд їздили краще люди, бо зараз повний КАПЕЦЬ. Те що не має затору бідя ринку це ще не робота.
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 12:20
тим часом як керівники правоохоронних органів далі кришують добування бурштину, незаконне вирубування лісів,контрабанду, ін прибуткові "бізнеси" - ми будемо говорити про патрульну поліцію(міліцію),якій раніше ніхто особливої уваги не приділяв, супер- вдала "реформа"
лучанка Показати IP 12 Січня 2016 19:59
дійсно з приходом поліції в місті стає порядок
story Показати IP 13 Січня 2016 01:44
Анонім, так чого ви коментуєте статті про поліцію? Go to в теми які ви назвали вище, вирішуйте... Ніхто крім нас.
Психолог до story Показати IP 16 Лютого 2016 15:00
Ви гомосексуаліст?
Олександра Показати IP 13 Січня 2016 22:16
Нові патрульні наведуть лад в місті. А щодо хабарів - де факти, навіщо слова на вітер говорити. В місті спокійніше почуваєшся. Дякую патрульним. Так тримати.
45 Показати IP 13 Січня 2016 22:49
Вони ще повний місяць не пропрацювали, а Ви вже їх осуджуєте. Пригадайте кожний себе на роботі в пророблений місячний час. Оцінку їм потрібно давати не раніше 3-х, а той 6-ти місяців роботи.
ДАІ Показати IP 16 Лютого 2016 20:29
Поліцейські водять від Таможні з устилуга буси з контрабандою за 100$. Молодці