USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку шукають свідків ДТП по проспекту Соборності

21 Травня 2016 21:14
Патрульні шукають свідків ДТП за участю маршрутного таксі, яка трапилася сьогодні, 21 травня, близько 14 години по проспекту Соборності у Луцьку.

Про це повідомляють на сотірнці Патрульної поліції Луцька у мережі Фейсбук.

«Шановні лучани, якщо ви були свідками цієї ДТП, просимо Вас звернутися на службу 102 або ж розповісти про побачене у міському відділку поліції (вулиця Грибоєдова, 2). Ваші правдиві свідчення допоможуть слідчим встановити справжню причину цієї ДТП, в якій постраждали близько 10 людей», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в Луцьку маршрутка №47 в’їхала в стовп зовнішньої реклами і збила його.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Водий Показати IP 21 Травня 2016 22:01
Щойно був свидком того ,як пяний водий автор ВАЗ 21099 н/з ВК5842 строго кольору влаштував пяне ралли на вул.Конякина.Подзвонив на 102.Через 15 хв писля много дзвинка бачив цього пьяного виродка Биля базару на 40 Кварт.Полиции не було.Де ви?Гарни полицейськи,чому коли Треба ви не летите з мигалками?
Вася до Водий Показати IP 21 Травня 2016 22:11
А нащо? Ви ж потім розповісте що сталося!
я до Вася Показати IP 21 Травня 2016 22:44
Ти не Вася ти Федя
Гуцул_2006 Показати IP 21 Травня 2016 22:04
На сусідній гілці, один написав: Сусід до Наталя Сьогодні 16:37 Її чорне BMW підрізало, я якраз проїжав там за хвилину до аварії http://www.volynnews.com/news/extreme/bilia-tam-tamu-dpt-marshrutka-zbyla-elektrooporu/
Небайдужий Показати IP 21 Травня 2016 22:10
Годину назад був свідком того як пяний водій авто ВАЗ 21099 ном.зн ВК5842 сірого колору влаштував пяне раллі на вул.Конякіна в сторону Адреналін Сіті.Подзвонив на 102.А через 15 хв бачив цього пяного виродка припаркованим на тротуарі на ринку що на 40 кварт.Поліції яка летить до нього на всіх парах з мигалками не було.Де ви гарні поліцейські?Чому коли треба вас немає?Те що водій був пяний я впевнений на 100% так як бачив його в Зоні відпочинку"Живень" що біля Адреналіна
лучанин Показати IP 21 Травня 2016 22:38
камери поставте на цьому перехресті. друга аварія вже там за місяць.
укр Показати IP 21 Травня 2016 22:52
нормальні водії їздять з реестраторами - зараз запис є доказом.
комент Показати IP 21 Травня 2016 23:16
На "Волиньпості" в коментах є свідки, які бачили, що підрізало бмв
Живень Показати IP 22 Травня 2016 09:25
А хто тоби розумнику сказав Що я машиною ихав?Чи ти коли до свого хлива идеш теж реэстратора береш?
Владислав Показати IP 22 Травня 2016 09:56
Кілька разів бачив як працюють поліцейські. Це жахливо. Досвіду мабуть не має жодного. Щось один в одного перепитують постійно підчитують якісь записи кудись по 10 разів телефонують запитують у когось що робити. Дитячий садочок. А на минулому тижні на Соборності бачив екіпаж: дівчинка років 22, мале і худе аж шкода і хлопчик також поліцейський, але в окулярах. 1.50 в стрибку. Подумав, якщо який п'яний дядько дасть щелбана - то і струс мозку і реанімація. Боже, Боже !!! І сміх, і гріх
Анонім до Владислав Показати IP 22 Травня 2016 11:29
Робити не хочуть, красти не вміють. То і йдуть в поліцію.
Тарас до Анонім Показати IP 24 Травня 2016 09:55
Йдуть бо хочуть змінити систему. А те що підчитують то це добре. Значить не все прогнило в цій структурі.
катя Показати IP 23 Травня 2016 11:38
Боже Боже.....А як тільки якась біда то зразу в поліцію звоните,як телефони про про**обуєте,то теж до поліції...Такіб**ять всі розумні,а як зупинять десь на дорозі то б*ять готові с*аки лизати.