USD 27.9 28.08
  • USD 27.9 28.08
  • EUR 31.7 31.84
  • PLN 7.32 7.43

Під ГПУ прийшли мітингарі, там їх поливають водою

Вранці 17 вересня під Генеральною прокуратурою відбувається мітинг, учасники якого засуджують передачу російській стороні уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва.

Про це повідомляє Українська правда.

Відзначається, що "Генпрокурор Юрій Луценко закрився і до людей не виходить".

Натомість, як видно зі стрімів, з дверей ГПУ спочатку розпилили на людей якийсь газ, після чого стали поливати мітингарів струменями води.

Учасники мітингу почали кидати у будівлю бруківку та розбивати двері.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України екстрадувала інгуша Тимура Тумгоєва в Росію за запитом Федеральної служби безпеки РФ.

Зазначалося, що він нібито заявляв про бажання воювати на сході України разом із вихідцями з Кавказу проти російських бійців. Натомість у ГПУ запевняють, що Тумгоєв, екстрадований до РФ, ніколи не служив в АТО.
Загрузка...
Коментарів: 9
123 Показати IP 17 Вересня 2018 13:08
ТАК!!!
321 до 123 Показати IP 17 Вересня 2018 23:09
Це ви згадали про Ющенка "ТАК"
Хм Показати IP 17 Вересня 2018 13:12
Подуріли нафіг ми маємо утримувати іноземців, ви б так за комуналку збиралися
скептик до Хм Показати IP 17 Вересня 2018 22:03
Знову у СВОБОДИ загострення психозу, видно вітамінів не вистачає...
Я в шоці Показати IP 17 Вересня 2018 13:13
Шо хотіли то і маємо.
Реаліст Показати IP 17 Вересня 2018 13:58
Зробіть заповідник для всякого зброду в Україні, а ми в Польщу на заробітки..... А за який хр......н вони тут живуть і за комунальні послуги платять, працюють вони десь, чи ні???!!!!! Сомалі, а не держава.. .
ігор луцький Показати IP 17 Вересня 2018 14:18
А хто скаже, які заслуги того інгуша перед Украною,що радикальні радикали,патрійоти і актавісти готові до кровопролиття?
ан Показати IP 17 Вересня 2018 15:18
Видно якійсь партії це потрібно ....проплатили та й вишли. бо коли ціни захмарні на комуналку то сидять по хатах і не виступають ЧОМУСЬ.
скептик Показати IP 17 Вересня 2018 18:21
ой, винесуть ту владу на вилах