USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Поблизу Луцька – ДТП за участю брата депутата, - ЗМІ

25 Жовтня 2016 12:16
Автомобіль «Фольксваген Кадді» поблизу Луцька, у селі Тарасове, злетів у кювет неподалік зупинки громадського транспорту.

Пригода сталася близько 18:00 в неділю, 23 жовтня, - повідомляє Волинь24.

Правоохоронці, які працювали на місці аварії запевнили журналістів видання, що водій не впорався з керуванням і злетів у кювет.

«Водій тверезий, ніхто не постраждав,» - зазначив поліцейський.

Утім, як зазначають журналісти, очевидці розповіли, що водій «Фольксвагена» був п’яний і ледь стояв на ногах.

Місцеві жителі кажуть, що впізнали водія. З їх слів, що це був брат депутата Заборольської сільської ради Валерія Аршуліка, син колишнього начальника головного управління агропромислового розвитку ВОДА Анатолія Аршуліка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
? Показати IP 25 Жовтня 2016 12:39
"брат депутата"-це посада така?
юра Показати IP 25 Жовтня 2016 12:45
ото новина! з серії в троюрідного брата куми кицька народила котинят! важливо правда!!!
Забороль Показати IP 25 Жовтня 2016 12:56
Штраф нехай заплатять, "мажори", грошей в них хватає, що в області вкрадених, що в району!!!!
ВІка Показати IP 25 Жовтня 2016 13:05
Мужики -слабаки
Собутильник Показати IP 25 Жовтня 2016 14:18
Той Аршулік, що ледь педколедж закінчив.
оновлено Показати IP 25 Жовтня 2016 14:29
син троюрідного брата тітки депутата буцинської сільської ради напився самогону і обісцяв власного кота. коментатори вперед.
Ап Показати IP 25 Жовтня 2016 14:58
Що за люди в нас від аварії ніхто не застрахований !!! Та до чього тут взагалі депутат ? Те що брад депутата то означае що неможе в аварію попасти?
Аааа Показати IP 25 Жовтня 2016 15:03
Найшли мені новину .. брат депутата сільської ради ) да такі депутати працюють на полі без перекурів!!!!! Ви краще за киівськіх депутатів пишіть які крутять- мутять людське бабло
Вікторія до Аааа Показати IP 25 Жовтня 2016 19:12
Цей нічим не відрізняється від київських депутатів.
Депутат до Вікторія Показати IP 25 Жовтня 2016 19:27
Тобі не відрізняється через рот чи через зад? Бо мізків у тебе немає
Вікторія до Депутат Показати IP 26 Жовтня 2016 10:06
мізків немає у тебе, раз підтримуєш "алкоголіків" за кермом.
Цікавий Показати IP 25 Жовтня 2016 15:39
«Водій тверезий, ніхто не постраждав,» - зазначив поліцейський. Утім, як зазначають журналісти, очевидці розповіли, що водій «Фольксвагена» був п’яний і ледь стояв на ногах. Цікаво,Так волій тверезийчи ледь стояв наногах? Я думаю, щожурналістам це також цікаво.
Очевидець Показати IP 25 Жовтня 2016 19:09
До чого ж в нас д*більні і завистні люди судячи з окремых коментарів і лайків до них. Схаменіться! Ніхто не застрахований! І в Заборолі знайдеться гн*да судячи з коментаря, яку душить жаба. Працюйте люди і будьте людьми! Інакше будете рабами думок своїх
Оксана Показати IP 25 Жовтня 2016 20:28
Для чого це все обговорення? Якщо водій був в стані алкогольного сп'яніння, нехай відповідає за це, тому що на дорозі могли бути люди і наслідки могли бути набагато гірші. Дуже добре що дтп без потерпілих. Стримуйте свій негатив, а то таке враження що написали новину про відомого депутата.