USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Подробиці нападу на антиагітаторів під Луцьком

3 Жовтня 2014 17:22
Дівчата, яких налякали семеро молодиків, кажуть, що проводили роз’яснювальну роботу і не робили нічого протизаконного. Їхня мета, переконують, – не допустити до влади тих, хто підтримував диктаторські закони та злочинну владу. Зі свого боку представники кандидата в народні депутати заявляють про використання «чорного піару».

Нагадаємо, сьогодні, 3 жовтя, на людей, які агітували проти обрання Сергія Мартиняка депутатом Верховної Ради, напали – відібрали скриньки для пожертв та здійснювали психологічний тиск.

Зі слів активістки ГО «Майдан Волині» Юлії, інцидент стався в селі Гаразджа.
Дві активістки пояснювали селянам про діяльність Сергія Мартиняка і те, що той, з їх слів, підтримував злочинну владу та брав участь у голосуванні за закони 16 січня. Тоді ж до них під’їхало двоє чоловіків на автомобілі, а згодом підійшло ще п’ятеро. Вони переконували, що активісти стоять тут незаконно, а Сергій Мартиняк – «хороший чоловік». Натомість вони відібрали, каже Юлія, скриньки для пожертв для бійців АТО. Та згодом гроші, зібрані ними, таки віддали.

Відтак, зважаючи на інцидент, відзавтра дівчат беруть під охорону представники Правого сектора, аби не допустити подібних випадків. А продовжувати таку роз’яснювальну роботу серед населення, кажуть, будуть і надалі.

«Ми не є політичною організацією, ми не агітуємо за когось. Ми просто здійснюємо роз’яснювальну роботу. Якщо ми не праві – нехай подають до суду. Ці люди не повинні більше йти до влади», - каже керівник ГО «Майдан Волині».


На місце події чоловіки, які звинувачували активістів у незаконній діяльності, викликали працівників міліції. Наразі, в усіх учасників інциденту взяли свідчення.

Начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України у Волинській області Оксана Блищик повідомила, що на службу «102» зателефонували представники одного з кандидатів у народні депутати. Вони повідомили про те, що проти їхнього кандидата здійснюють антиагітацію. На місце події виїхали правоохоронці, повідомлення зареєстровано в журналі, і нині ведеться розслідування інциденту.


Свою версію події викладають у штабі Сергія Мартиняка. Так, зі слів керівника прес-служби кандидата Оксани Прокопчук, вони також побували на місці, ще до візиту журналістів.

Сталося, каже, це цілком випадково. Повертаючись з робочої поїздки, отримали дзвінок від ГО «Автомайдан Волині». Активісти повідомили, що проти їхнього кандидата використовують «чорний піар».

Зі слів Оксани Прокопчук, штаб не має жодного стосунку до нападу, мовляв, коли вони прибули на місце, листівки вже були розкидані по землі.

Відтак, чи законно роздавалися листівки – розбиратимуться правоохоронці. Тим часом, акцію активісти припиняти не збираються, а вирішили поповнити «просвітницькі» групи представниками чоловічої статі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 17:42
коментар було видалено
Уля до WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 17:51
коментар було видалено
WTF до Уля Показати IP 3 Жовтня 2014 17:57
Уля-Юля, співчуваю, думаю, що зовсім не агітація була причиною нападу.....
мда до WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 18:40
http://www.slovoidilo.ua/articles/4817/2014-09-16/mazhoritarka-na-volyni-benefis-bolshih-deneg.html
Просто Вася до WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 17:52
А тобі свіло-синьому мартиняк більш до вподоби?
родіна маць до Просто Вася Показати IP 3 Жовтня 2014 18:34
німожна так з літвіновцами..їх ще кучма розмножав та акціонерив..катя вон скіко добра для району зробила..і курам дала дорогу в жизнь..
дідо Показати IP 3 Жовтня 2014 17:53
Ригівські злочиннці знову лізуть у парламент.Мартиняк заслужив на контейнер для сміття.
Курчак мать до дідо Показати IP 3 Жовтня 2014 17:56
Ага, програма "Чисте село". Без Мартиняка-чудака
Курчак мать Показати IP 3 Жовтня 2014 17:55
Задовбав вже цей запроданець Мартиняк! Вже тітушню приватну організував яка нападає на волонтерок!
WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 18:01
і друге фото- з потнтом з обручалкою. Заміжня? То сиди вдома гляди свого чоловіка, бо є підозра, що до такої красуні він додому не поспішає)))))))
да до WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 18:44
всє по дамівках хай крадуть і далі ..в вас одна судьба в них друга...слава ЛІТВІНУ В ТРЬОХ ЛІЦАХ.ДЄПУТАТ,ПОГРАНІЧНІК І ЩЕ ОДИН ПРОСТО ГІНЄРАЛ..ТЄНЬ ЛІТВИНА ТА ЛЬОНІ ВПАЛА І НА ВОЛИНЬ..ПРИЧОМ ДАЛА ДУЖЕ БЛАГОДАТНІ ВСХОДИ..КАТЯ ГРУДЯМИ КОРМИЛА..
до WTF до WTF Показати IP 3 Жовтня 2014 19:33
а тебе питання на рахунок обручалок зачепило, напевне мав намір іти свататись...
Куряча тушка Показати IP 3 Жовтня 2014 18:05
А мені подобається та *** *** - Оксана Прокопчук. Оце так лантух сала!!!
WTF до Куряча тушка Показати IP 3 Жовтня 2014 18:14
Ти маєш рацію)))))) Часом треба шось масного!!!!!!!!
Волинянин Показати IP 3 Жовтня 2014 18:15
Це люди від Юлі: Прихода і Ко. Вони працюють щоб тільки аферистка Юля і її люди" були у Владі? Для чого нам це?
дідо до Волинянин Показати IP 3 Жовтня 2014 18:20
Мартиняк та жЮлька - два чоботи пара.
в нього до дідо Показати IP 3 Жовтня 2014 18:46
своя наставніца госпожа постарше..отєчествінна..гороховска-мацковска
Шклінь до Волинянин Показати IP 3 Жовтня 2014 23:14
Там ще є Арсенюк з с.Підгайці ("Батьківщина"). А цього Приходу відігнали від керівничків Гороховського р-ну як паршивого кота, який любив сметанку і дівчат.
Дончанин Показати IP 3 Жовтня 2014 18:31
А ну, ребята, кто либо мне внятно может объяснить в чем суть понятия "диктаторські закони". Только без бла, бла, бла. Конкретно, на примере хотя бы одного "диктаторского закона". Я ни за кого не агитирую. Просто хочу проверить, а понимаете ли вы о чем идет речь?
тібє до Дончанин Показати IP 3 Жовтня 2014 18:49
би своїми діламі в растоффє занімацса..о чом ідьот рєчь вам должен бил їщо єлбьцін расказівать..а то вам за сложно..путєн єсть ума нінадо..
Дончанин до тібє Показати IP 3 Жовтня 2014 19:23
Я же просил без бла, бла, бла. А твой пост и является чистой воды БЛА, БЛА, БЛА. Или не понимаешь, что твое БЛА, БЛА, БЛА является ярчайшим подтверждением моей правоты?
Кішка до Дончанин Показати IP 4 Жовтня 2014 12:26
Невже людині, яка цитує Гоголя треда пояснювати такі очевидні речі???Шок!!!!
Оксана Прокопчук Показати IP 3 Жовтня 2014 19:47
Дякую, дівчата за комплімент, але, знаєте, вагітні іноді мають такий вигляд. Думаю, що через якийсь час на лантух буду менше схожа)
Анонім до Оксана Прокопчук Показати IP 3 Жовтня 2014 19:53
Заздрять, вобли. Чудово, як на мене, можна притримать...)))
Анонім до Оксана Прокопчук Показати IP 4 Жовтня 2014 14:26
Оксано, як і далі так пі...ти будете, то дивіться щоб всевишній над вашими дітьми так не іздівався....а зараз вам саме час задуматись
Луганчанин Показати IP 3 Жовтня 2014 19:48
Так и будем жить в бардаке, пока не научимся агитировать за своего хорошего, а не поливать грязью чужих. Докажи, что твой лучше всех - то, что все они на один копыл, мы и так знаем. Мало нам войны на востоке, надо поднять бузу по всей Украине. Идиоты!
Дістали ревоюціонери Показати IP 3 Жовтня 2014 21:04
Знаю Оксану дуже багато років - класний спеціаліст. Кого б вона не піарила, чи Бондара, чи Мартиняка, завжди була людяною з журналістами, справеливо з конкурентами. Певно, добре робить свою роботу, раз її так активно останнім часом колишні соратники, які зараз працюють штабі Цейка з Бондарем, пропісочують.
Анонім до Дістали ревоюціонери Показати IP 4 Жовтня 2014 14:22
так так, що та Оксана то піарить по чорному то піарить.....правоохоронні органи ще не були на місці як вона вже там була...
Рожищанин Показати IP 3 Жовтня 2014 21:23
А оцей синій бус Сакура сьогодні в нас біля Самооборони тусувався!
5776 Показати IP 3 Жовтня 2014 21:44
це Бондар все крутить це він наняв цих дівчат---- цих дівчат учора вечіром бачили у парку разом з бондарьом мова йшлася про гараджу далі вони відійшли
Анонім до 5776 Показати IP 4 Жовтня 2014 15:50
комусь в лікарні треба пролікуватись, а то привиди незнайомих йому людей ввижаються
Лучанка Показати IP 3 Жовтня 2014 22:01
Цікаво, де ви на фото Оксану Прокопчук побачили?? Там її немає!
Волинянка Показати IP 4 Жовтня 2014 13:42
ПАХОВСЬКІ КРИСИ з АВТОМАЙДАНУ Волині вже і Мартиняку підлизали. Скільки він заплатив???
Знайка Показати IP 4 Жовтня 2014 22:23
https://www.youtube.com/watch?v=s12-17RWtiE Продажні всі!
007 Показати IP 5 Жовтня 2014 22:46
Писаки не позортесь! Нехай уже в коментах гадять - така учать диванних писак. Але писати журналістський текст "дівчата кажуть, що не робили нічого протизаконного.."??!!!!! Бо незнання закону ще нікого не звільняло від відповідальності. А розповсюджувати у передвиборчий період інформацію без замовника - це Порушення! І хто впевнений, що робить правильно, нехай напише, що він замовник, хто надрукував і т.д. І хто грошики за це заплатив. А боротись за правду неправдивими методами - це, знаєте, не того.,,