USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Помер айдарівець Олег «Сармат» Твердохліб

17 Квітня 2017 09:35
Волинський боєць АТО, айдарівець, голова спілки воїнів АТО Волині Олег Твердохліб (псевдо «Сармат») помер 17 квітня після тривалої хвороби.

"Сьогодні країна втратила ВОЇНА... Завершився бій нашого друга, побратима, ЛЮДИНИ, яка для мене завжди була взірцем мужності, відваги та честі.... Десантники не вмирають, вони просто йдуть в небо... Спочивай з миром, Сармат ....", - повідомив у Фейсбуці голова громадської ради при ОДА Олександр Волянюк.

"Відійшов на небо воїн, айдарівець, голова спілки воїнів АТО Волині Олег Твердохліб "Сармат". Його оминули кулі, та не оминула страшна хвороба. Співчуття всім близьким, рідним та побратимам", - пише волонтер Дмитро Сандалов.

"Спілка воїнів АТО Волині висловлює свої найщиріші співчуття родині а також усім, хто знав цього воїна з великої букви. Він пройшов пекло війни та не зміг подолати тяжку хворобу. Спочивай з миром, брате", - написав побратим Сармата Олег Кобилинський.

"Олег був мужнім, відважним та принциповим чоловіком. Він боровся до кінця. Поняття "честь" було для нього не просто словом. А ще Олег був дуже світлою людиною. Вічна пам'ять!" - йдеться в дописі виконувача повноважень Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким справжнього воїна, який поклав своє життя на захист України. Вічна пам'ять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Друзі Показати IP 17 Квітня 2017 09:48
Царство Небесне... Герої не вмирають...
Показати IP 17 Квітня 2017 10:07
Співчуття рідним близьким .
Лучанка Показати IP 17 Квітня 2017 11:33
Светлая память. Олег был чудесным человеком, настоящим мужчиной. Искренние соболезнования родным и близким Олега. Это невосполнимая потеря...Таких людей мало...
Тетяна Показати IP 17 Квітня 2017 11:36
В такі дні ( від Пасхи до Трійці ) душа людини, яка померла в цей період, потрапляє відразу в рай. .. Нехай його душа знайде спокій в раю. ....
Тетяна до Тетяна Показати IP 17 Квітня 2017 18:59
уточнення : від Пасхи до Вознесіння (40 днів)
Анонім Показати IP 17 Квітня 2017 13:02
Господь удостоил Олега перейти к жизни вечной на второй день величайшего праздника - Воскресения Христова, - кода открыты царские врата и душа без суда будет принята в рай. Верю, что Олег заслужил это!
Поха Андрій Показати IP 17 Квітня 2017 13:45
що за виродкі мінусують.ви хоть читаєте.чи відразу мінус!!!!
Луцьк до Поха Андрій Показати IP 17 Квітня 2017 14:24
теж звернула на це увагу, напевно думають, що вони і їх рідні безсмертні...
Hik до Луцьк Показати IP 17 Квітня 2017 15:31
Земля пухом воїну і земляку.
Аноніму Показати IP 17 Квітня 2017 15:23
А де таке написано, куди потрапляє душа померлого на Великдень?
Сокіл Показати IP 17 Квітня 2017 17:25
Коменти мінусуть сєпари, які вгризлися у волинську землю... А Олегу вічна шана та пам'ять, хай спочиває з миром
Ігор Показати IP 17 Квітня 2017 20:19
вічна пам^ять!! І царство небесне
Тато Показати IP 17 Квітня 2017 21:14
Мінуси ставить лапа.
аліна Показати IP 18 Квітня 2017 10:21
теж цікаво, де в Біблії написано на рахунок в рай без суда??це можна сказати привілей померти в період Паска- Вознесіння!