USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Які місця на Волині відвідає президент Польщі

5 Липня 2018 14:42
Президент Польщі Анджей Дуда планує відвідати на Волині декілька об’єктів, пов’язаних з україно-польською історією.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили власні джерела.

Візит Анджея Дуди на Волинь запланований на 7-8 липня і буде приурочений вшануванню жертв Волинської трагедії.

Попередньо передбачається, що президент відвідає Олицький костел, який реставрують за фінансової підтримки Польщі. Запланований візит і в замок Радзівіллів в Олиці, який заснували в XVI столітті. Також делегація відвідає автентичне польське кладовище.

Місцеві жителі кажуть, що представники польської сторони днями вже оглядали вищезгадані місця, біля них помітили декілька автомобілів на дипломатичних номерних знаках.

Ймовірно, разом з Анджеєм Дудою у луцькому костелі Святих Петра і Павла участь у жалобній месі візьме президент Петро Порошенко, проте остаточно про це не відомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вася Показати IP 5 Липня 2018 15:19
о якраз покажіть йому це позоріще, дороги в Старому місті!!!!!
Ау до Вася Показати IP 6 Липня 2018 12:40
Догога до Олики - повний абзац!
Ппц до Ау Показати IP 7 Липня 2018 18:31
Дорогу відремонтували - тепер вона повний ППЦ
Гість Показати IP 5 Липня 2018 15:41
Не відвідає. Вони по дорозі на Олику не доїдуть. Бо колеса погублять.
Ага Показати IP 6 Липня 2018 08:21
Думаю це не вірний маршрут... пан польський президент думаю відвідає СНУ та Технічний вуз де виступить з подякую за якісно підготовлені кадри юристів економістів які в повній мірі задовільняють польських роботодавців як садовники та прибиральники... а нашому президенту він вручить подяку "За допомогу польській економіці шляхом ліквідації власної" а на це все дійство прийдуть з квітами діти тих батьків які зараз заробляють кошти на життя в сусідній державі...
Metaller555 до Ага Показати IP 6 Липня 2018 09:27
Браво! Влучно і правдиво! Так що пан Дуда винен нам "як земля колгоспу" :)
Читач до Ага Показати IP 6 Липня 2018 12:53
Деб...ли. Особисто знаю випускників СНУ, які працюють в Польщі за фахом - один викладає юриспруденцію в університеті Любліна, а колишній луцький тележурналіст працює в рекаламному агенстві у Варшаві. Порівняли роботяг з інтелігенцією, отже, самі ви і є чорнороби.
Ага до Читач Показати IP 6 Липня 2018 13:56
ти певно в польщі ніколи не був..... до слова в вузі навчаюьбся 10000... а ти про 2х...
Лучанин до Читач Показати IP 6 Липня 2018 14:08
Одиниці мають знайомих, що працюють по спеціальності, але в кожного є знайомі, які працюють чорноробочими
Читач Показати IP 6 Липня 2018 12:55
Поляки пропонували гроші на Будинок офіцерів під свій культурний центр, але полішуки краще зруйнують, ніж дадуть без хабаря.
Читач Показати IP 6 Липня 2018 13:01
Дуже приємно, що наше місто за розташуванням не є задупськими #бенями. Такі міжнародні візити на найвищому рівні! І вже не вперше - польский президент був у Луцьку в 2013-му році.