USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Вусенко поновили на посаді та знову звільнили

2 Листопада 2017 12:21
Обравши лічильну комісію, депутати міськради здійснили таємне голосування щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря міськради.

Про це йшлося під час 33-ї позачергової сесії Луцької міськради 2 листопада.

Для того, щоб проголосувати щодо поновлення на посаді Юлії Вусенко, обрали лічильну комісію у складі Бориса Смаля (голова комісії), Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка, Майї Шостак та Сергія Були. Члени комісії продемонстрували депутатам зразок бюлетеня та опечатали скриньки для голосування.

Як повідомив Борис Смаль, 19 депутатів міськради не скористалися правом для голосування. Нагадаємо, у роботі сесії вирішили не брали участі члени фракцій ВО «Свобода», «Самопоміч», «Солідарність» та «Народний контроль».

У голосуванні взяли участь 24 депутати міської ради. За поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря міськради проголосували 23 депутати. Один бюлетень визнали недійсним.

Таким чином, Луцька міськрада виконала постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 4 липня 2017 року.

Депутати затвердили протокол лічильної комісії та проголосували за проект рішення про поновлення на посаді секретаря міськради Юлії Вусенко.

Як йдеться у проекті рішення, на виконання постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 4 липня 2017 року у справі №876/7249/17, враховуючи ухвалу цього ж суду від 26 вересня 2017 року, керуючись ст.ст. 25, 26, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила поновити Юлію Вусенко на посаді секретаря Луцької міської ради з 16 березня 2017 року та достроково припинити повноваження секретаря Луцької міської ради Юлії Вусенко та звільнити її з посади секретаря міськради 2 листопада на підставі п. 5 ч. 1 ст. 41 КзпП України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
777 Показати IP 2 Листопада 2017 12:32
Опять эта мышиная возня за деньги налогоплательщиков.Цирк никуда не уехал. да и клоуны все те же. Надоели....
Батько Показати IP 2 Листопада 2017 13:08
Знову послали...;) зла напевно)))
активіст Показати IP 2 Листопада 2017 13:10
коли вже ці попередні госпідари нажеруться? А тупо?ила Гресичка буде бігати далі по судам чи може крихта сірої речовини нарешті запрацює?
Лучанин Показати IP 2 Листопада 2017 13:11
З нетерпінням чекаю виборів. Жду не діждуся. Як і переважна більшість лучан. Такі дійства вселяють оптимізм.
Василь Показати IP 2 Листопада 2017 13:20
Виходить, що з 16 березня по 1 листопада Вусенко працювала? І зарплату їй за півроку виплатять, яку вже отримав Пустовіт? Поясніть, якщо хтось тямить у цьому
11 до Василь Показати IP 2 Листопада 2017 13:30
З таких як я і Ви цю зарплату здеруть . Маленька перемога.
zнаючий Показати IP 2 Листопада 2017 13:34
Так, справді виплаттять середню з/п, а розмір її = зашкалює за звичайну, тобто-середню. Відповідальність передбачена КЗпП України, але серпасто-мототкастий не передбачає колективної відповідальномті. Так само й Кримінальний - ст. 172 - звільнення з особистих мотивів,- немає субєкта. Що тут скажеш - неможна не погодитися з 777, про цирк.
Грек Показати IP 2 Листопада 2017 14:07
Ну і правильно. Сьогодні зранку, близько 9 год, на вул Винниченка бачив як пані Вусенко сідала в авто, Ауді, не знаю хто був за кермом її водій чи ні, але таких автогандонів ще не бачив. Мало того що Ауді зробило розворот через дві суцільних смуги, і створило аварійну ситуацію для авто на зустрічній смузі, так ще й поїхало по смузі для маршрутних таксі. Не місце таким людям у владі, чиї підлеглі нехтують правилами і безпекою інших.
яКЩО Показати IP 2 Листопада 2017 14:35
16 БЕРЕЗНЯ ВОНА БУЛА ЗВІЛЬНЕНА НЕЗАКОННО, ТО ВИПЛАТИТИ ЗП ЗА ВИМУШЕНИЙ ПРОГУЛ ПОВИННІ ЗА РАХУНОК ОСОБИ, ЯКА ЇЇ НЕЗАКОННО ЗВІЛЬНИЛА,
Ніла Показати IP 2 Листопада 2017 15:16
Їй вигідно постійно судитись, це ж де таку халяву знайти-палець в палець не вдарити, а грошики знову отримає, це вже не смішно.
!!! Показати IP 2 Листопада 2017 17:02
А еще боремся за почетное звание дома высокой культуры и быта!!!