USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Рада заборонила в Україні російські фільми

5 Лютого 2015 18:19
Законопроект щодо заборони трансляції в Україні фільмів російського виробництва депутати ухвалили сьогодні, 5 лютого, під час засідання Верховної Ради. В Україні не будуть показувати фільми, вироблені фізичними та юридичними особами РФ, а також стрічки, які пропагують діяльність російських силових органів. Про це інформують наші колеги з ТСН.

До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку не показуватимуть російське кіно.

В Україні забороняється розповсюдження і публічна демонстрація фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами РФ, а також фільмів, які пропагують (включаючи уявлення позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, Збройних сил, інших військових чи силових формувань РФ, або їх окремих представників, і фільмів, сюжет яких прямо чи опосередковано пов'язаний з діяльністю зазначених органів або формувань", - йдеться у тексті ухваленого нардепами закону.

Норми цього закону не розповсюджуються на фільми, виготовлені до 1991 року. Як повідомлялося раніше, сьогодні під час засіданні Рада зробила перший крок до зняття недоторканності з суддів та нардепів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Павло Показати IP 5 Лютого 2015 18:22
уррррааааааа! накінець то цього лайна не буде! і наші мізки не будуть засмічуватись!
дідо Показати IP 5 Лютого 2015 18:28
МП/РПЦ коли заборонять,щоб не отравлювали голови наївних волинян ?
Василь до дідо Показати IP 5 Лютого 2015 18:50
Заспокойтеся вже нарешті з тою МП. І почніть робити корисні справи.
опа Показати IP 5 Лютого 2015 18:32
А коли заборонять бізнес вести, їм у нас, а нашим олігархам в них? Чи по своїй кишені слабо вдарити?
ВОНО до опа Показати IP 6 Лютого 2015 05:25
рошенки з липецької фабрики дуже схожі на рошенки з фабрики шо у Вінниці, тому щоб не принизити вітчизняні не будуть заборонені і ворожі
Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 19:06
А де демократія?Кожен має свою думку і свої уподобання.Люди,ви часом не диктатуру з демократією не спутали?
Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 19:16
Баптиста Турчинова з його зомбуючими проповідями ніхто не бачить,а всі вчепилися до МП.Вчора Папа Франциск сказав,що те, що твориться зараз в Україні,скандал,бо йде війна між християнами.Мало того,що на Сході кожен день гинуть люди,так деякі українці бажають аби вся Україна не мала спокою.У нас свобода віросповідання.Тим,хто це робить,взагалі наплювати на всіх і на все.
Джулія Показати IP 5 Лютого 2015 21:23
ДУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЖЕ давно пора.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 22:39
А мені подобаються рос. серіали. Чим поганий "Фізрук", чи "Рік у Таскані"? Добре, є інет і всі, хто дивився, і далі будуть дивитись. А ви як хочете.
ВОНО до Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 05:27
ти ворожий агент впливу , треба дивитсь, в основному, своє як французи роблять
Анонім до ВОНО Показати IP 6 Лютого 2015 09:20
...своє...де воно своє.....на пальцях перерахуєш.......думай що пишеш...
Нана Показати IP 6 Лютого 2015 08:26
Правильно, тепер треба показувати замість російських американські, бразильські чи мексіканські серіали, наприклад, "Рабиня Ізаура", "Коломбо"...
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 09:18
....маразм повный настає....замість того щоб займатись справами вони займаються х....ю.....
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 11:55
А як же мої "Смешарики"? Пропаду без них.