USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Раднику Гунчика, який їздив напідпитку, не подобається вирок суду

20 Лютого 2016 11:35
У суді розглядали справу радника губернатора Волині, якого зловили п’яним за кермом. Про це інформує Під прицілом з посиланням на ТРК Аверс.

Зазначимо, Андрія Харламповича 2 місяці тому в робочий час затримали за кермом «під шафе». Алкотестер показав у крові порушника 1,3 проміле алкоголю.

Так, журналісти повідомляють, що радник губернатора Волині Володимира Гунчика Андрій Харлампович у суді оскаржує виписаний йому штраф за керуванням авто у нетверезому стані.

Вироком Ратнівського районного суду посадовцю присудили адмінстягнення у розмірі 3,5 тисячі гривень. Однак, з таким рішенням Харлампович досі не погоджується.

Детальніше у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 11:36
зовсім обнаглів п****ас
Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 11:43
та він на тверезу голову ні робити, ні їздити, ні думати не може. а як ширнеться - то праффєссіанал вищого рівня
так Показати IP 20 Лютого 2016 11:54
це він тільки "порадник" ! а як дати ще більше повноважень та влади--не зупиниться ні перед чим! як страшно жити!....
харлампович Показати IP 20 Лютого 2016 12:00
а мені можна все і нічого ви мені не зробите .бо я хам вищоі гільдіі про .що в мене написано на морді
Адвокат Показати IP 20 Лютого 2016 13:20
Суд прийняв політичне рішення, а не Законне.
Анонім до Адвокат Показати IP 20 Лютого 2016 13:56
по закону треба було тому кабану максималку впаяти!!!
гунчику Показати IP 20 Лютого 2016 13:51
петровичу звільни його як порошенко Шокіна,
111 Показати IP 20 Лютого 2016 15:11
коментар було видалено
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 21:57
а деж гунчик чому немае ніяких слів у захист свого друга , е така приказка покажи хто твій радник і я скажу хто ти , а ще краще подивитися соціально економічний стан області за цей рік і порівняти рік коли був овош , і не треба розказувати що у нас війна а то вже у пі*арошенківців виробився імунітете до своеі бездіяльності
Фотін Показати IP 21 Лютого 2016 23:43
Гунчик підібрав достойні кадри, як то кажуть " Короля формує свита".
яяя Показати IP 22 Лютого 2016 09:33
На мою думку нормальна людина, всі ми люди і всі ми випиваємо за кермом. З такими реформами нам до Європи як до неба "рачки", всі хто тут писав попередні коментарі тоже не безгрішні. Немає ГАЇшкиків і всі себе почувають вільно. "Полісмени" так звані закривають очі за подвійну суму. Які проблеми люди, шо ви хотіли? Йому не повезло бо він радник Гунчика, була б це проста людина побрили б і ніхто не знав.....