USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Ректор ЛНТУ отримав нагороду від козаків

17 Жовтня 2016 08:00
Ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука нагородили орденом 3 ступеня "Бронзовий козацький хрест".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Рішенням Ради Генеральної старшини Українського Реєстрового Козацтва отримав високу відзнаку. Служив і служитиму Україні!", – йдеться в дописі.

Нагадаємо, нещодавно Петро Савчук отримав державну нагороду "Заслужений працівник освіти України".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
777 Показати IP 17 Жовтня 2016 10:25
просто без сліз читати неможливо чим більше людина до людей байдужа тим вищі нагороди отримує,і де справедливість.......
студент Показати IP 17 Жовтня 2016 10:51
Не приший кобилі хвіст. Є така нагорода. Чоловіче май встид
1 Показати IP 17 Жовтня 2016 10:52
Справедливості шукати немає чого. Поки при владі ..... тим більше хапають
103 Показати IP 17 Жовтня 2016 14:16
Найшли ПАТРІОТА!!! Сміх та й годі "сумлінний працівник" ... ХАБАРНИК №1. А працівникам ЛНТУ так і треба!!! Молодці так тримати!!! старайтесь за кожен місяць поборів Савчука - нова нагорода. Піар продовжується.
зацікавленість Показати IP 17 Жовтня 2016 20:31
Б агато бабла заплатили пане ректору. зфото видно .. що дуже багато!!!!!! Скор о працівники ЛНТУ будуть милостиню просити з такими запросами ""патріота"" ректора......
Справедливість Показати IP 19 Жовтня 2016 12:23
Савчук чи Брєжнєв і скільки він собі звань та нагород купить!!!! А скільки ми працівники ЛНТУ будемо мовчати!!!!!! Це ж наша зарплата якої не можемо отримати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Куди дивиться КРУ, Прокуратура чи вони теж всі посади собі купили! Хай би подумали звідки в такого бабло!
Колектив ЛНТУ Показати IP 19 Жовтня 2016 21:29
Савчук П.П хороша Людина Мудрий керівник