USD 27.80 27.95
  • USD 27.80 27.95
  • EUR 33.10 33.44
  • PLN 7.25 7.34

Ремонт дороги на Волині: замість катка асфальт втрамбовують авто

На відрізку дороги Володимир-Волинський – Нововолинськ, поблизу села Суходоли, працівники дорожньої служби 25 травня проводили ямковий ремонт дороги. Про це пише "БУГ".

Мешканець Володимира-Волинського, підприємець Андрій Кандиба, став свідком того, як проводяться дорожні роботи. На його думку, вони виконуються неякісно. Як розповів підприємець, відразу привернуло увагу те, що ремонт проводять після 18-ої години, а потім звернув увагу на те, яким саме чином.“Проїжджаючи повз, ми побачили, що дорожники висипають холодний асфальт у ямки, а вкатують його автомобілі, які проїздять. Це викликало у мене обурення, ми зупинились і я підійшов запитати, що за підприємство проводить такий ремонт дороги. Працівники повідомили, що працюють у Володимир-Волинському облавтодорі під керівництвом Хільчука. Після цього викликав поліцію, але дорожники в цей час поїхали до Нововолинська. Усе, що зафіксував, також передав поліції. Дуже ганебно з боку керівників так відноситись до покладених обов’язків. Справа передана на контроль в область, думаю, швидше за все будуть знову кадрові рішення”, – зазначив Андрій Кандиба.

Представниками правоохоронних органів узяли пояснення у Андрія Кандиби, який запідозрив правопорушення. Поліцейські також зняли мірки із так званих дорожніх “латок”. Тепер вже правоохоронні органи будуть встановлювати хто проводив ремонтні дороги та чи витримані усі вимоги.Висота телефону – 11,5 сантиметрів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...
Коментарів: 14
Ска Показати IP 26 Травня 2016 09:58
На всьому відрізку дороги (новововолинськ - Волод. - вол. -луцьк) вже декілька років втрамбовують асфальт лопатами та ногами. Тільки пару раз бачив каток.
Анонім Показати IP 26 Травня 2016 10:01
а тепер візьміть інтервю в гунчика який несе персональну відповідальність за ремонт доріг , нехай розповість як він і його підлеглі яких він ставив по районах контролюють ці роботи , або як відкати беруть, до речі ця картина по всій області (без трамбовщика і катка)
САД у Волинській обл Показати IP 26 Травня 2016 10:43
Дякуємо небайдужим громадянам за оперативне реагування на виявлений брак. Служба автодоріг в області запевняє, що під час приймання виконаних робіт працівниками технічного контролю неналежно виконані підрядником роботи прийняті не будуть. Нагадуємо телефони диспетчера Служби автомобільних доріг у Волинській області 78 54 69, 25 01 92 і просимо інформувати про такі факти недбальства, а також про крадіжки і нищення дорожнього обладнання. Тільки спільними зусиллями з громадськістю зробимо наші дороги кращими.
Lina Показати IP 26 Травня 2016 11:23
Ганьба таким керівникам!!! Доки ми будемо займатись ямковим ремонтом, доти будуть стояти котеджі у керівників автодору різних рівнів управління. Панове, ми ж хочемо побудувати європейську державу! Де ваш патріотизм, за що гинули молоді люди??? Побійтеся Бога...
Дорожник Показати IP 26 Травня 2016 13:39
До відома "спеціалістів" - Ска,Аноніма, Lina.... Вказані Вами, керівники знають , як треба будувати і ремонтувати. На жаль, на сьогодні, техніку, потрібну для технології, отримували дорожні господарства України ДВАДЦЯТЬ-П"ЯТНАДЦЯТЬ років тому. Той металлобрухт, що стоїть на базах, навіть підтримати ремонтом, не має можливості за відсутності фінансування.Тими копійками, що йдуть на облавтодори, дорожники намагаються хоча-би якось закрити ями, забезпечити рух транспорту. А тому, маючи сотні вакансій дорожників в кожній області,кожному районі, на скаженну щомісячну зар/платню в 800-1100гр з боргом в пів року, ЗАПРОШУЄМО ДУЖЕ РОЗУМНИХ НА РОБОТУ! І ПРАПОР ВАМ В РУКИ!
Анонім до Дорожник Показати IP 26 Травня 2016 19:00
спеціалісту дорожнику, у тебе е свій керівник який може твою еврику донести в вуха гунчику , і такі питання в коментарях не вирішуються , якщо немае техніки нехай не боіться держиморд і не труситься за посаду а скаже я відмовляюся це виконувати наймайте поляків чи німців хай ремонтують , а то виходить так ми робимо так що завтра знову буде яма алеж ми робимо
Таня Показати IP 26 Травня 2016 13:46
Ваша газета не порядна! Публікує лише бруд, в тому числі на дорожників, Де подівся коментар "дорожника"?
Таня Показати IP 26 Травня 2016 18:06
Вибачаюсь перед редакцією!
Дорожник Волині Показати IP 26 Травня 2016 18:31
Доки Зіньков і Посполітак не добудують хати, стан доріг в області їх не буде цікавити, а може як і добудують, то теж не буде цікавити...
Іван Мирка Показати IP 26 Травня 2016 21:59
Це просто жах. Я попереджав Зінькова. Більше попереджень не буде.
Еврика Показати IP 26 Травня 2016 22:19
А дорожник Волині правду каже. Якщо і гроші зі столиці виділяють на область, то до районних автодорів дійде мізер. З яких треба ще виплатити заборговану за півроку зарплату.
дорожник2 Показати IP 26 Травня 2016 23:03
Підтримую "Дорожника", Є море вакансій, приходьте думаю в любому районі і від "дорожнього робіткика" до інженера, гол. інженера, а в деяких районах навіть начальника найдеться робота. Зп мізерна до 2000 може трошкі десь і більша І стабільно затримка 3 місяці. ДУЖЕ РАДІ БУДЕМ ВАС БАЧИТИ. І покажите як якісно можна працювати, коли вже і кадрів то немає за цих декілька років ( завдяки нашій державі, таким як Гунчик і йому особисто, тому ж самому Укравтодору (Службі автодоріг ), який ніколи вчасно не розраховувся (через що штрафи, пені, суди і т.д. і т.п.). Парк техніки не оновлювався років 25-30, не ремонтувалась техніка належним чином. І тут всі проснулись, давайте якість, нові технології, всі мудрі дуже стали їздять фотографують, знімають, знають як все має робитись... А хтось запитався чи є чим, чи люди ще якісь хочуть за таку ЗП віддаватись тій роботі, мусили страйкувати бо вже заборгованість того мізера була 6місяців. І ще багато можна розказувати Як цю систему валили, валять і скоро доведуть до приватизації. Аноніму! Ви говорите про німців, поляків чи ще когось. Так цього і добиваються, передати все в приватні руки. Розвалили державну систему, зробили не конкурентно спроможними облавтодори, а тепер вимагають якість. Чому полякам і німцям та і приватним фірмам вигідно працювати на дорогах, а державна фірма банкрот??? Невже не краще було б коли була потужна державна фірма, з відповідним фінансуванням, робочими місцями, гідними зарплатами, Новою технікою та інструментами то і економіка держави думаю була б на порядок розвинутіша. А так шановні давайте будем піднімати іноземні фірми та ще більше набивати кармани "Приватним фірмам". Шановні панове, я думаю з камерами трошки не там бігаєте! не за тими людьми бігайте що на дорозі за копійки працюють, а туди ходіть де виділяють гроші, і як вони доходять до тих хто безпосередньо виконує роботу.
Анонім до дорожник2 Показати IP 27 Травня 2016 00:14
люди з камерами бігають правильно , так як 2 роки підряд тіж люди викинули грошей на колеса в рази більше ніж коштуе той ремонт завдяки ямам які чомусь після такоі роботу за кілька місяців знову зявляються , і це при тому що кожен платить за це щоденно купуючи паливо для свого автомобіля, а це близько 4 гривні на літрі, куда води пропадають водія це не повинно цікавити , і не повинно цікавити які оклади в дорожній службі, та я загалом не про те а про керівництво області яке зі слів премера повинно було контролювати хід та якість ремонту , і якщо один даун обласний побачивши те відео не дав ніякоі оправдальноі інформаціі що до себе , а дорожня служба в коментарях оправдовуеться , то вибачте шановні рядові працівники таке вже буде постійно , я маю на увазі зарплати техніка і т.д, а у водіів накінець починае уриватися терпець і це добре , бо одна гума коштуе 1000-3000 гривень за такоі собі маленькоі ями, а скільки вона забрала грошей у людей?
Аноніму Дорожник 2 Показати IP 27 Травня 2016 08:25
Ви вже достали одною і то ю ж мовою: "Я плачу податки"! Ото і ідіть зі своїми камерами в ВР і подивіться чи вони надходять в повному обсязі, чи виділяються на дороги. Я щось дуже сумніваюсь, що ті нафтові магнати з кожної літри платять в державу акциз.... Цікавтесь спочатку що робиться в державі, а потім говоріть. На фото звичайно не якісно виконаний ремонт, але є куча факторів які на це впливають. Скільки вже йде мова про дорожний фонд? Але його ніхто не хоче створювати, бо цими грошима дірки закривають, ну і звичайно відмивають. Подивіться "Слуга народу" про дороги, це смішками правда показана. P.s. Анонім першого запрошую на роботу в автодор, для підвищення якості робіт. Посад море, на Ваш вибір. Приходьте, а то вже робити навіть того що бачите не буде кому...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus