USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Рятувальники Волині передали сім'ям із зони АТО 70 тисяч

4 Серпня 2014 18:30
Волинські рятувальники надали посильну допомогу мешканцям Луганської області, які постраждали внаслідок бойових дій в районах проведення антитерористичної операції на сході України. Про це інформують у прес-службі установи.

До благодійної акції долучилися 999 працівників апарату управління та пожежно-рятувальних підрозділів УДСНС України у Волинській області (а це 100% фактичної кількості особового складу гарнізону), в тому числі і 147 неатестованих співробітників.

Вони переказали свій одноденний заробіток, а це кошти в сумі 69 900 гривень, для надання благодійної допомоги постраждалим сім'ям Луганщини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
АСЯ Показати IP 4 Серпня 2014 18:33
А ЩО ,В РЯТУВАЛЬНИКІВ НЕМАЄ СІМЕЙ.ЧИ ВОНИ ПОЛУЧАЮТЬ ЗАРПЛАТУ ЯК ГЕНЕРАЛ ,,,,,,
Рятувальник. до АСЯ Показати IP 6 Серпня 2014 00:34
А в нас генерал Грушовінчук особливо й не питає хочемо ми здавати гроші чи ні. Навіть толком не пояснили для кого ці гроші здаємо, ми то надіялися, що гроші підуть нашим воякам!
Лучанка до Асі Показати IP 4 Серпня 2014 18:37
Можливо, і не всі генерали перерахували свою одноденну зарплату. А рятувальники - молодці!. З бідою вони по своїй професії зустрічаються.
ВАСЯ Показати IP 4 Серпня 2014 18:38
ОЧЕРЕДНИЙ ОВШОРЧИК ГЕНЕРАЛА ......
коля Показати IP 4 Серпня 2014 18:44
ше якогось мажорчика пыдкормили
Жінка до коля Показати IP 5 Серпня 2014 11:31
а тобі що? чи в тебе гроші забрали? ось не лічи чужі гроші
віра Показати IP 4 Серпня 2014 22:10
Дончанин, де твоі коменти з цього приводу?
Маша Показати IP 5 Серпня 2014 10:05
Щось небагато вийшло. 69 900 грн : 999 чол.=70грн. в день. Це що в них зарплата : 70 грн. *21р.день=1470?
маші Показати IP 5 Серпня 2014 11:26
просто генерал остальне зкрисятнічав...