USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Рівненський Правий сектор зніс паркан волинських СБУшників, - ЗМІ

4 Червня 2014 00:25
На місце незаконної забудови прибережної зони (з виходом до водойми) Хрінницького водосховища, що в селі Боремель Демидівського району Рівненської області вчора, 3 червня, виїхали активісти Правого сектора. Разом з півсотнею активістів на місце незаконної забудови (2 об'єкта) прийшли місцеві жителі та депутати місцевих рад. Про це повідомляє «Рівне Вечірнє» з посиланням на прес-службу рівненського Правого сектора у Facebook.

Активісти застали будівельників та охоронців, які всупереч законодавству про екологію та археологію будували об'єкти, які за деякими даними зводять керівники СБУ у Волинській області. Після з'ясування обставин справи націоналісти демонтували дерев'яний паркан на одному з об'єктів, що до того ж розташований на місці давньоруського поселення та неподалік закинутого цвинтаря. На місце події прибули міліціонери з Млинівського міжрайонного відділу МВС. Під час візиту в селищну раду, для написання скарги та заяв, в робочий час, в приміщенні був лише бухгалтер.

Як відомо, справу про незаконну забудову неодноразово піднімали рівненські журналісти. Зокрема, журналістка Валентина Романюк неодноразово, але безрезультатно зверталася у правоохоронні органи щодо порушення законодавства.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ВОНО Показати IP 4 Червня 2014 05:46
СБУ перетворилось на банальну злодійську банду, придатну лише щемити робітників і селян
панкрат Показати IP 4 Червня 2014 07:46
Правильно зробили. Цікаво хто дав дозвіл на будівництво?
ааа до панкрат Показати IP 4 Червня 2014 08:55
а хто дав дозвіл руйнувати?розпустилися.фігньой займаються.сьогоднішні статті:перша -як в Луганську Нацгвардія билася до останнього,а друга- як правий сектор на Рівненшині ламає забори!стид ПС...!!!!!!
Юлія до панкрат Показати IP 4 Червня 2014 09:33
Правильно, що знесли, але треба йти до кінця - шукати тих, хто торгує землею, дозволами і гнати їх під три чорти. А то знову поставлять.
так так Показати IP 4 Червня 2014 07:48
Тим і відрізняється Рівненський ПС від Луцького що вирішує конретні, а не посадові завдання. Скільки Волинських СБшників бере участь в АТО? а ЗП найбільшу з силовиків отримють.
Доктор Показати IP 4 Червня 2014 08:02
коментар було видалено
АТО Показати IP 4 Червня 2014 08:35
А ці вгодовані "герої" не бажають на Схід поїхати?!
Андрій до АТО Показати IP 4 Червня 2014 08:50
А вони там є.Особисто таких знаю.
123 до АТО Показати IP 4 Червня 2014 08:50
чого такі бугаї займаються не пойми чим, НЕХАЙ ЇДУТЬ НА СХІД...ПРАВИЛЬНО ТУТ ПО НИХ НІХТО Ж НЕ СТРІЛЯЄ..."ГЕРОЇ!!!???"
добродій до 123 Показати IP 4 Червня 2014 09:45
потрібно у себе на місці лад навести від різної бидло-свиноти комуняцької- а потім іншим допомагати якщо вони хочуть....
олрол до АТО Показати IP 5 Червня 2014 23:26
Вони хоть шось роблять а не сидять тупо вдома біля компютера
Анонім Показати IP 4 Червня 2014 09:22
Сбу це структура яка вибачте за слово ,проср*ла, тереторіальнуцілісність держави... за що вони зараз жирують чому вони ще взагалі числяться на наших податках????
закон Показати IP 4 Червня 2014 13:29
Закон повинен бути один для всіх і одинаковий для всіх. Що для СБУ. що для ПС. Правомірність забудови перевірити, якщо незаконно - виннихї покарати, все конфіскувати. Псциків - роздягнути і роззути, форму і взуття передати на армію. Хто бажає залишитися в штанях - на Схід. Крапка.