USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Романтична пропозиція руки і серця на сцені волинського драмтеатру. ФОТО. ВІДЕО

9 Березня 2015 21:00
Під оплески сотень глядачів лучанин вийшов на сцену з приголомшливим сюрпризом для коханої на 8 березня – освідчився у коханні й зробив пропозицію руки та серця. Такого лучанка Анна не очікувала, від виру емоцій дівчина не змогла сказати жодного слова.

Два серця поєдналися у палкій любові й свідченням їхнього кохання став наступний крок у стосунках – пропозиція руки і серця, що відбулося у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театр імені Т.Г. Шевченка вчора, 8-го березня.

У коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини закоханий Вадим Панафідін розповідає, ба, більше того, переконує, що любов з першого погляду існує.

«Про те, що я зустрів свою єдину-кохану зрозумів у перший день зустрічі – під час відрядження. Пригадую, що від її очей я не міг «відірватися», це була магія. Наступного дня я прокинувся й відчув усередині щось нове, щось величне й магічне. Та й питаю себе: «Вадим, що це було?» Я зрозумів – любов! З того часу минуло трохи більше року, й ми стали настільки близькими душевно, на що комусь і всього життя не вистачає. Наступний крок був за мною – пропозиція руки і серця. Для моєї дами усе має бути найкращим, тому я вирішив зробити цю мить незабутньою у її житті. У цьому мені допомогли наші театрали», - розповідає Вадим.

Зі слів юнака, він звернувся за допомогою до заступника директора волинського драмтеатру Ігоря Власюка, який одразу погодився допомогти закоханим у їхніх любовних справах та запропонував освідчитися під час концерту з нагоди святкування 8 березня. Допоміг з реалізацією ідеї і художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України Петро Ластівка.

Втім, усе потрібно було зробити так, аби його кохана Анна Кравець ні про що не здогадалася, - продовжує Вадим.

«Ще за тиждень до концерту ми навмисне пішли прогулятися біля драмтеатру і я звернув увагу Ані, що буде концерт, мовляв, торік ми туди ходили на день Cвятого Валентина, й варто сходити й цього разу, адже наші театрали вміють робити чудове свято. Про те, що ми все ж підемо на концерт, вирішили в останній день. Під час антракту я сказав, що збігаю за квітами для наймилішої дівчини на сьогоднішній сцені. І тут зі сцени ведуча почала говорити про любов, я знав, що скоро мій вихід, серце просто виривалося з грудей від хвилювань», - пригадує закоханий.

На сцені ведуча концерту Світлана Органіста зробила паузу й попросила глядачів прислухатися, адже у цьому залі у двох людей по-особливому б’ються серця, які поєдналися любов’ю. Зокрема, в одного з них гучніше, бо він хоче щось сказати свої коханій.
«Спочатку я не зрозуміла, що відбувається, ну зрозуміла, але не усвідомила, я була просто в шоці. Коли мене Вадік запросив на сцену, то я ледь не зомліла, у скронях хвилююче дріботіло серце, й тут наш товариш взяв мене за руку й допоміг вийти на сцену. Я була дуже рада, бо люблю свого Вадимчика усією любов’ю, якою тільки можна любити. Усе відбувалося ніби в якомусь сні, коли він попросив стати його дружиною, то я кивнула, адже емоції мене переповнювали, і я не могла сказати жодного слова. Такого подарунку я не очікувала, це просто казка. Моя найзаповітніша мрія здійснилася - незабаром я стану дружиною найпрекраснішого чоловіка на світі. Це велика честь та радість», - розповідає Анна Кравець.
Після концерту із келихом шампанського закохані поділилися враженнями.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Вітя Показати IP 9 Березня 2015 21:49
Піаряться любов це особисте а не на показ
Молодці! до Вітя Показати IP 9 Березня 2015 22:39
Не зважайте на різних лохів, ви просто супер-пупер!! Дуже гарно!! Я була в залі, це було так романтично!!!!
Приєднуюсь до Молодці! Показати IP 10 Березня 2015 18:38
Це так класно!!! Вони такі гарні!!! Як молода плакатиме проводжаючи коханого на війну...
тамада Показати IP 9 Березня 2015 22:02
ну всьо Вадим,весь театр чекатиме 2 ящика шампанського після весілля!!таке запам"ятовується на все життя.Маладєц!
)) Показати IP 9 Березня 2015 22:12
При чому тут піариться!!!Любов таке почуття - робить різні дива!Я думаю кожній дівчині була б приємна так пропозиція..просто інше - не кожен хлопець на таке здатний!
рома Показати IP 9 Березня 2015 22:12
фызрука надивився
Семен до рома Показати IP 9 Березня 2015 22:42
Да, фізрука, бригади, орейро, всі жінки відьми, бафі переможниця вампірів і звідси усі ідеї й їх втілення)) Палюбом все по серіалах замутили, ніякої фантазії))))
дмитро Показати IP 9 Березня 2015 22:24
Нікого не слухайте. Будьте щасливі
МИ до дмитро Показати IP 9 Березня 2015 22:37
Дякую Вам!!)))
Нормальний Вітя Показати IP 9 Березня 2015 23:57
Щиро радий...... ще наприкінці січня робив ставкі, що ці двоє "окольцуюються"...... і був правий.... Не, думав, шо Вадим Степанович зробить це аж так галантно... -- мужик........ Пі.Сі.: Чекаю запрошення)))
*** Показати IP 10 Березня 2015 06:13
це було неперевершено.. я була в залі. мені аж самій на мить в душі щось перехопило.. молодець
Олег Показати IP 10 Березня 2015 08:00
це для села саме так. Зараз треба піаритись в АТО хлопцям а не на сцені !!!
мішка до Олег Показати IP 10 Березня 2015 09:26
це ч*о, воїн клави, який ниє в кожній новині про АТО, а сам сидить в теплій хаті і пише лайно всяке? По темі, Вадим - Чоловік, достойний поступок, нехай палко люблять одне одного все життя
ліля з села Показати IP 10 Березня 2015 08:09
я б так не хотіла. В Париж -да!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Антон до ліля з села Показати IP 10 Березня 2015 09:44
Тобі у хлів хвости свиням крутити, а не в Париж.
реально Показати IP 10 Березня 2015 08:16
Освідчення в коханні, як відомо цивілізованим людям, з давніх давен було свого роду таїнством. В усякому випадку - у славян. А хтось наступний освідчиться на центральній площі міста перед кількома тисячами людей. Так любов буде міцнішою, хоч і вона в нинішньої молоді дуже швидкоплинна - на один сезон. Людина відрізняється від тварини тим, що приховує від зайвих очей свої почуття до коханої людини. Так було завжди.
колян до реально Показати IP 10 Березня 2015 09:27
о, це ти стара, нецілована діва? :) половину коментаторок просто беруть заздрощі, та й все )
Глядач Показати IP 10 Березня 2015 09:03
Вадим - МОЛОДЕЦЬ!
я Показати IP 10 Березня 2015 09:37
Що вас усіх порає з тим АТО, хто його хоче, кому воно потрібне, женуть на бойню як стадо тих людей, от і все, а самі наживаються, от вам і повний пісєц.
Коля пенсіонер Показати IP 10 Березня 2015 09:56
старі діви мабуть заздрять від того що у нас хлопці нормальних мало залишилось і усім дійсно не вистачае нема шо тут заздрити тут треба плакати
Молодці Показати IP 10 Березня 2015 09:56
Гарно!
Ольга Показати IP 10 Березня 2015 10:32
Вадим молодець, це дійсно справжній вчинок. А ці всі коментарі... Людям або заздрісно, бо заради них ніхто нічого не робив, або анонімне коментування - єдине, на що вони спроможні. Не заздріть, живіть своїм життям і радійте за інших. А закоханих щиро вітаю!
молодці!!!!! Показати IP 10 Березня 2015 12:11
ВІТАЮ. СЬОГОДНІ ТАК ПОТРІБНО ПОБІЛЬШЕ ЛЮБОВІ, ДОБРА І РАДОЩІВ. МОЛОДЦІ!!!!!
жужа Показати IP 10 Березня 2015 15:51
Вадім, ти ВЕЛИКИЙ молодець!
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 10 Березня 2015 16:30
действо так себе....популизм.......а попонтоваться, засветиться?...............сыграно на публику...........но имеем надежду что союз будет добрым и долговечным
пошел-ка ты товарищ до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 10 Березня 2015 17:20
Ілюша, тримай-но ти свою думку в одному місці. Такого зануду і маминого синка як ти ще треба пошукати. А Вадим - дійсно справжній чоловік. Заради своєї коханої на такий подвиг перед усім залом наважився. Тобі до нього ще далеко, б0вдуре!
. Показати IP 10 Березня 2015 20:59
красавци))!!!
ЛисЛис Показати IP 10 Березня 2015 23:53
все комменты из разряда "против кого сегодня дружим?". ребят, не обращайте внимание на этих клавиатурных язв) удачи!
наталя Показати IP 11 Березня 2015 10:27
МОЛОДЕЦЬ,СПРАВЖНІЙ МУЖЧИНА
Я така рада! Оксана Показати IP 11 Березня 2015 17:32
Цих людей я знаю, вони привітні, розумні й щирі, коли треба - завжди подадуть руку допомоги. Бажаю Вам щастя й достатку!!! Побільше б таких новин, бо війна-війною, а кохання у всі часи було і є, таке хоч душу веселить.
Андрій Показати IP 27 Березня 2015 00:42
Молодці, так тримати!!! Щастя вам, добробуту, любові і хорошеньких діток!!!))))))))
лев Показати IP 3 Квітня 2015 21:34
Ура! Клас! Від усього серця вітаю!!!!!
Аля Показати IP 13 Квітня 2015 21:32
Вітаю!!!!!!!! Щастя! Кохання!
Руслана до лілі з се Показати IP 17 Серпня 2016 18:01