USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Російська авіабаза на кордоні з Волинню, - істерія місцевих ЗМІ

15 Серпня 2014 18:51
Стаття про розміщення в Білорусі на кордоні з Волинською областю російської авіабази на аеродромі Барановичі з’явилася вчора, 14 серпня, на сторінках одного із інтернет-видань Волині.

На публікацію зреагував колектив Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ» Так, праналізувавши статтю, активісти "ОВАЛ" дійшли висновку, що «матеріал є черговим актом нагнітання істерії серед і без того доведеного до нервового виснаження населення Волині».


«Стаття написана некомпетентним журналістом, відредагована некомпетентним редактором і не може слугувати підставою для надмірного хвилювання», - ідеться в повідомленні, опублікованому в пабліку авіалюбителів.

Для підтвердження цих слів "ОВАЛ" пропонує висновки, зроблені під час проведеного аналізу:

1. Авіабаза на аеродромі в Барановичах існувала ще за часів СРСР. На ній дислокувався 61-й винищувальний авіаційний полк, що входив до складу 2-ї окремої армії протиповітряної оборони СРСР. Після розпаду СРСР цей полк увійшов до складу Військово-Повітряних Сил Республіки Білорусь і дислокується в Барановичах і сьогодні, маючи на озброєні легкі фронтові винищувачі МіГ-29 та важкі фронтові винищувачі Су-27.

2. Згідно з договором про співпрацю між Збройними Силами Республіки Білорусь і Збройними Силами Російської Федерації Збройні Сили РБ завжди діятимуть в інтересах Російської Федерації, навіть без розміщення військових підрозділів РФ на території РБ.

3. Відстань від аеродрому Барановичі до Луцька по прямій становить 270 кілометрів. В Білорусії є як мінімум 4 військові аеродроми, які знаходяться набагато ближче до кордону з Волинню і Луцька, як її адміністративного центру, ніж Барановичі, і де Військово-Повітряні Сили Російської Федерації, розмістивши свою авіабазу, могли би дійсно бути "на кордоні з Волинню".
Це - аеродроми Кобрин (відстань до Луцька по прямій 179 км), Лунинець (196 км), Пружани (211 км) і Береза (201 км).

З них найближчий аеродром Кобрин є повністю зруйнованим, Береза і Пружани законсервовані і лише Лунинець - діючий в режимі постійної боєготовності.

Тому підстав казати, що авіабаза в Барановичах розміщена на кордоні з Волинню, як пишуть журналісти "ВолиньPost", немає, - резюмують у повідомленні.

Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ" просить максимального репосту цього матеріалу для заспокоєння населення Волинської області і Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Андрей Воронов Показати IP 15 Серпня 2014 18:53
ВН, я вас не узнаю, вы не поддержали истерию? :)
Наталія до Андрей Воронов Показати IP 15 Серпня 2014 21:38
ВН, в цій статті Ви взяли весь УДАР на себе. Дивіться, як Вас ТРОЛЯТЬ...
Ректор Показати IP 15 Серпня 2014 19:01
Вперше ВН опублікувала неупереджену, обєктивну інформацію, яка цілком відповідає міжнародним професійним стандартам журналістики.
не згодна до Ректор Показати IP 15 Серпня 2014 19:04
далеко не вперше. Тут принаймні перевіряють інформацію. яку публікують!
Sieger до не згодна Показати IP 18 Серпня 2014 00:02
Згоден. На відміну від ВолиньПосту, наприклад, ВН перевіряють інфу, яку публікують. Помилки бувають у всіх, але у ВН вони дуже рідко бувають.
102 Показати IP 15 Серпня 2014 19:03
А чому взагалі істерія? Судячи з коментів, народ ТУТ сумнівається, що Росія воює з Україною - блокують дороги і т.д.
Андрей Воронов до 102 Показати IP 15 Серпня 2014 19:05
Сумніваємся
У-ух! до 102 Показати IP 15 Серпня 2014 19:09
А що заважає засвідчити це на ДЕРЖАВНОМУ рівні....
virji до 102 Показати IP 15 Серпня 2014 21:23
Я не сомневаюсь. Я уверена Украина воюет с собственым народом не согласно го с политикой Киева.
Анонім до virji Показати IP 15 Серпня 2014 21:35
ТА ТЫ ШО!!! ВО МЫСЛЯ...
Анонім до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 22:05
Капитан Очевидность сегодня особенно хорош!
Василь до virji Показати IP 4 Вересня 2020 15:50
Дря кацапських консерв і 14 тис загинулих на кацапо-украінському фронті не доказ агресіі параші
ВВС Показати IP 15 Серпня 2014 20:42
Кажуть начебто редактором "ВолиньPost" буде чи вже є Радавська! Хто у темі розуміє, що очікує це видання і яка там буде інформація!:)))
цікаво до ВВС Показати IP 15 Серпня 2014 20:54
Хто така Радавська? Детальніше...
Изя Шнеерзон до ВВС Показати IP 15 Серпня 2014 21:14
А Hu est Radavska? Вона ест дюже страшна?
знаю до Изя Шнеерзон Показати IP 16 Серпня 2014 10:29
Ні! Вона дуже ту...а і дуже полюбляє грошенята, а тому буде "плясати" як скаже бос!:)
авас Показати IP 15 Серпня 2014 21:01
Народ блокирует дороги, чтобы их родных не забирали на убой. Вот когда просветлеет у всего населения, что жить и работать это интереснее, война прекратится. На востоке такая же земля, ее трудно обрабатывать, преимуществ никаких, зачем вы уничтожаете население! Что самим уже негде селиться? В Славянске осталось 15000 из 75000, а где остальные?
кто кто Показати IP 15 Серпня 2014 21:02
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 21:12
А что, правда, что приехал Макаревич в Славинск, а у него в группе, под видом вспомогательного персонала, высококлассные киллеры ФСБ для покушения на командование войск АТО?
Шац до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 21:25
Там вроде двоих словили, увезли в Киев. Еще трое куда-то разбежались. Теперь ищут.
Просто мама Показати IP 15 Серпня 2014 21:49
А з якого часу Луцьк вважається всією Волинню?. До Луцька з Баранович далеко, а до Любешова чи Кам. Каширська близько. Ці райони теж Волинь.
Організація "ОВАЛ✈" до Просто мама Показати IP 17 Серпня 2014 13:13
Так, Ви праві, ці райони - теж Волинь, але відповідно до Любешова чи Камінь-Каширського з тих самих Кобрина, Лунинця, Пружан і Берези летіти набагато ближче, ніж з Барановичів. Проводячи розрахунки, ми брали Луцьк як найголовнішу точку Волині, її адміністративний центр. Ви можете легко провести відповідні розрахунки по карті від вищевказаних білоруських аеродромів до Вашого населеного пункту.
спостерігач Показати IP 16 Серпня 2014 00:06
коментар було видалено
гость Показати IP 16 Серпня 2014 08:59
даже сомненья не было что удалят мои комментарии. а ведь только просьба проснуться и не пожалеть своих детей и еще пораскинуть мозгами. слава порошенко, ярошу, обаме, ЕС
Василь до гость Показати IP 4 Вересня 2020 15:52
Подь нах'! Гость! В тамбовский лес ходи в гости.
Любешів Показати IP 16 Серпня 2014 12:45
Дякуємо "ОВАЛу" за доречні уточнення, бо паніки нам дійсно не потрібно. Цікаво, чому лукашенко розвалює свої аеродроми? Бере приклад з свого землячка Януковича?
Валентин Показати IP 18 Серпня 2014 06:51
У тому матеріалі ще багато помилок і неточностей. Замало і достовірних та історичних фактів.