USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Рованці можуть стати частиною Луцька

18 Березня 2014 16:07
Обранці громади пропонують приєднати село Рованці до Луцька.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Так, під час профільної комісії народні обранці обговорювали питання стосовно затвердження плану зонування території Луцька.

Таким чином, зі слів депутата Луцької міської ради Романа Романюка, у перспективі – приєднати до міста Луцька село Рованці. Утім, на його думку, цілком можливий і протест мешканців населеного пункту, адже перенесення межі може не збігатися із їхнім бажанням. Однак, народний обранець вважає, що «зміна кордонів» – лише формальність, яка навряд чи що-небудь змінить та якимось чином вплине на подальший розвиток міста.

«Ця територія – зв’язана із Луцьком і по використанні водних ресурсів, і по електроенергії, і по газу. Це фактично і є місто, залишився лише формальний крок, аби воно перейшло в межі Луцька» - зазначив депутат міськради Юрій Вега.

Однак під час розмови Роман Романюк зауважив, що загалом місто від приватних будинків нічого не отримує. Також у Рованцях немає жодних підприємств, які могли б «збагатити» міський бюджет.

«Але у селі – дві третини населення лучани», - наголосив головний архітектор міста та член профільної комісії Леонід Герасимюк.

У результаті депутати так і не дійшли єдиного рішення, залишивши питання про план розподілу міста на розгляд під час наступної сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
читач Показати IP 18 Березня 2014 16:15
Хай Рованці проведуть Референдум!
gfcf;bh Показати IP 18 Березня 2014 16:17
що ж це робиться, скоро луцьких муніципалів введуть... спочатку Крим, далі Рованці...
мешканка Рованців Показати IP 18 Березня 2014 16:18
Правильно, давно пора!
рованчанка Показати IP 18 Березня 2014 16:22
Рованці- Це Луцьк!!!!
Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 16:29
Нехай рованці стануть Луцьком!!!!
рованці-штат вашінгт до Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 21:01
НАВІЩО? ... щоб показати видимість роботи?
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 16:35
коментар було видалено
Аня Показати IP 18 Березня 2014 16:42
Та хоч до Гонудрасу його прирівняйте. Більше нема чим зайнятись,то Рованцями.там уссі злодії будуються і олігархи.То до луцька нема питань
Володимир Показати IP 18 Березня 2014 16:42
Як нема підприємств? Там купа фірм і все будують та будують.
пропозиція Показати IP 18 Березня 2014 17:16
Треба Луцьк приєднати до Рованців. Зробити Нью-Рованці - волинське супер-місто.
ЗМІ Показати IP 18 Березня 2014 17:32
Рованці - це головний поставник овочів і фруктів на луцькі ринки. Рованчуки вирощують чудову полуницю і редиску, чим годують луцьких панів, які гадають, що полуниця росте на вербі. В Рованцях висока народжуваність, чим вирішується одна із стратегічних проблем держави (секти, в яких аборт заборонений). У Луцьку - одна дитина на три сімї і не відомо, хто її зробив. Луцьк - це передмістя Рованців.
Туфтопис до ЗМІ Показати IP 18 Березня 2014 17:37
Заїдь на ГПЗ і подивись на тих Панів, які в черзі за твоїми Труставками(клубніками) стоять. Подивись на їхні носи і лиця, і ти зрозумієш чому в Луцьку трішки менша народжуваність.
Туфтопис Показати IP 18 Березня 2014 17:34
Ви всі пишите фуфту. Рованці приєднайте до США адже половина Рованців штунди, а нащо в Луцьку така кількість ротів.
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!! Показати IP 18 Березня 2014 17:39
Люди добрі допоможіть мені будь-ласка в такому питанні, я не знаю куди мені звернутись. якщо ви знаєте в нас у луцьку є такий ЧЕСНИЙ адвокат Гаврилюк (теразіні) він виставив мене на кругленьку сумму, а роботу за яку взяв гроші не виконав я не знаю що мені робити, в мене двоє дітей, ситуація критична. а це гівно за мої кошти гуляє по бабах і по єгиптах. Допоможіть. вибачте що не по темі.
345 до ДОПОМОЖІТЬ!!!!!! Показати IP 18 Березня 2014 20:56
Напишіть письмове звернення у всі правоохоронні органи, прибіжить віддасть.
Боратинська сільська Показати IP 18 Березня 2014 17:44
Ми будемо звертатись в ООн і НАТО, в нас Луцьк анексує Рованці. Розселив там самооборону свідків Єгови і анексує, загнали свої фури та маршрутки. боратинська сільська рада називає це актом цинізму та агресії. Вона просить гарантувати цілісність Сільради, у замін виконання меморандому підписаного сільским головою та навколишніми населеними пунктами не продавати землю менше 1000уо за сотку.
Микола Показати IP 18 Березня 2014 19:33
село Прилуцьке Ківерцівського району, чи хоча б ту частину, що на вулиці Єршова!!! Бо це реальний гон: частина Єршова - Луцьк а частина Ківерцівський район...