USD 26.1 26.25
  • USD 26.1 26.25
  • EUR 29.1 29.27
  • PLN 6.92 7

Розбитий телефон та розірвана сорочка: нардеп у Раді накинувся на блогера

Народний депутат від партії «Народний фронт» Михайло Гаврилюк сьогодні, 18 травня, в кулуарах Верховної Ради накинувся на блогера Василя Крутчака.

Про скандальний епізод у Фейсбук написав сам Крутчак.

Крутчак розповів, що місяць тому в розмові з Гаврилюком той заявив, що прийняв рішення більше не спілкуватися з пресою.

Тож сьогодні блогер вирішив поцікавитися, чи не змінив свого рішення нардеп.

«Реакція Гаврилюка - на відео. Як результат, у мене розбитий телефон і порвата сорочка. Щось я не пригадую, щоб хтось із колишніх представників «бандитської» влади кидався в ВР на журналістів!» - написав блогер.
Коментарів: 9
беркут 18 Травня 2017 14:10
І все таки мало ....
Лучанин до беркут 18 Травня 2017 17:22
В Гаврилюка закінчилось терпіння!Чаша переповнилась!Якщо так постійно доставати людину то можна й заробити по мордяці.Гаврилюк молодець що так вчинив,треба було ще добряче дати,щоб на довго замамятав.Цьому блогеру буде урок що не потрібно так доставати депутата.
свідомий до Лучанин 20 Травня 2017 17:46
А якби того ряженого Гаврилючка поставити на пост перед держустановою і три місяці поливати брудом матюкати кидати каміння стріляти бити металевими і деревяними прутами травити газом димом з селітрою палити коктейлями молотова де б тоді було його терпіння.
Таки Да 18 Травня 2017 14:25
Штукатура зробили депутатам!А Воно так і лишилося штукатуром,тільки з повною жопою понтів...і повною бездарністю!
лучанин до Таки Да 19 Травня 2017 01:08
ти як був г*вноїдом так ним і залишився..
витя 18 Травня 2017 14:58
правильно зробив
вова 18 Травня 2017 16:16
мало дав!
віра 18 Травня 2017 16:45
Мало дав, бо * воно * явно провокувало і напрошувалося дістати по пиці......А про штукатура- не коректно, сам то ти з яких аристократів!!!!!!
Надія до віра 18 Травня 2017 21:10
Питання не про те що вийшов з штукатурів, а про те, що колись люди з низів намагалися стати більш освідченими та культурнішими попавши в кращі умови, а зараз в кращому випадку без змін, лише інкстинти.