USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Самооборона патрулюватиме вулиці Луцька спільно із міліцією

20 Лютого 2014 17:00
Представники самооборони системно здійснюватимуть патрулювання вулиць вже сьогодні.

Про це стало відомо під час прес-конференції представників ВО «Майдан», що відбулася 20 лютого.

Як розповів Володимир Бондар, відтепер вулиці патрулюватимуть системно. Це здійснюватимуть двоє працівників міліції, які перейшли на бік людей, та один представник самооборони. З його слів, потрібно, щоб це були діючі працівники міліції, які мають відповідні повноваження. Так, мовляв, створюється справжня самооборона. Вчора, з його слів, траплялися поодинокі випадки мародерства, коли молоді люди відчули поступливість з боку міліції, або її відсутність. Депутат облради Ігор Гузь визнав, що вчора самооборона була не готова здійснювати патрулювання.

Депутат Олександр Пирожик зазначив, що ті правоохоронці, які перейшли на бік народу, повинні надалі виконувати свої обов’язки із захисту народу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ірина Показати IP 20 Лютого 2014 17:10
Посилено охороняти. Купа навіжених з блукаючими очима з адреналіном в крові і кашою в голові. Навіщо кидати голосні петарди в центрі? Коктейлі Молотова в Будинку Просвіти? А якщо моя знайома з ляку не відповідає на "Слава Україні" навіщо кидатися на людину?
иван Показати IP 20 Лютого 2014 17:16
ви як це соби уявляете : впереди иде шелепил-шпак-Кондратюк а за ними вся виз ветеранив и бочка пива
упа до иван Показати IP 20 Лютого 2014 18:38
на 25.02.2014 року о 14-00 запланована акція протесту проти падаткової служби яка відправляє гроші на придушення євромайдану та Януковичу НАГАДУЄМО ЩО 28.02.2014 буде заблоковане відділення ПриватБанку на Лучеську ПриватБанк самий кримінальний банк України.
stan до упа Показати IP 21 Лютого 2014 04:24
А ти знаєш скільки Волинян користується послугами привата.Не робіть ажіотажу.
вася до иван Показати IP 24 Лютого 2014 08:29
ти б мовчав сприводу цих людей. Ти , мабуть, з місць позбавлення волі, якщо так говориш.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 17:41
Де нова влада??????? З "Адреналіну" викрали зброю з тиру, де Гузь з Данильчуком, чому допустили???? БЄСПРЄДЄЛ!!!!!!!!! Яка б погана не була влада, але такого жаху не було і близько!!!!!
Петрович до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 19:36
Що ти гониш?Що твоя влада забезпечувала?залізь в буду і не гавкай!
я Показати IP 20 Лютого 2014 19:02
Громить-не строить, не защитит никто!!!!
Олександр Показати IP 20 Лютого 2014 19:37
О, йо-майо, що за маячня??? Що за "народні дружинники" в помічниках у міліції? Назад в СРСР? Та вже взагалі всі подуріли!
stas Показати IP 21 Лютого 2014 04:23
Серед білого дня йдуть п*янізні селюки і верещать "слава Українні" і домахуються щоб їм відповідали.