USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Санкції обвалили російські біржі

17 Липня 2014 10:09
Торги на російських фондових майданчиках відкрилися падінням основних індексів на 3-3,6% на тлі введення нових санкцій проти російських компаній з боку США. Про це інформують Факти.

Індекс ММВБ о 10.02 мск знизився на 2,84% - до 1432,87 пункту, індекс РТС впав на 3,61% - до 1301,76 пункту, - повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Акції "Роснефти" подешевшали на відкритті торгів на 5,6%. Курс рубля також помітно впав щодо долара і євро. Курс долара до рубля виріс на 35 копійок - до 34,73 рубля, курс євро - на 46 копійок, до 46,97 рубля.

США в середу ввели нові санкції, що зачіпають низку ключових підприємств російської економіки, оскільки Москва недостатньо зробила для вирішення кризи на сході України.

Як повідомило міністерство фінансів США, санкції поширюються на найбільшу російську державну нафтову компанію "Роснафта", газову компанію "Новатек", державні Газпромбанк і Внешэкономбанк і низку відомих оборонних підприємств. Рада ЄС доручила підготувати список компаній, щодо яких планується введення санкції до кінця липня.

Окрім того, нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало, що Єврорада розширила санкції щодо Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
my_gift Показати IP 17 Липня 2014 10:17
Хорошо, но мало!
Vladimir Putny Показати IP 17 Липня 2014 10:32
Сел я жопой на ежа - виноваты США. Денег нету ни шиша, кто виновен? США! Если вдруг упал Протон, то виновен Вашингтон. Станцевали девки в храме - все претензии к Обаме. Нет в стране духовных скреп! И виновен в том Госдеп! Если Путин строит дачи, если в Думе психи скачут, А министр обороны платит бабам миллионы, Если вдруг пылает лес, запрещен оральный секс, Если падают зарплаты - виноваты в этом Штаты, От Техаса и до Юты, а совсем-совсем не Путин!
Руслана до Vladimir Putny Показати IP 17 Липня 2014 10:48
Талант!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дуже влучно!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а чо Показати IP 17 Липня 2014 10:40
а чо санкции ввели против России, а писец у нас?
просьба уточнить до а чо Показати IP 17 Липня 2014 10:41
просьба уточнить: точно против России? може куда позвонить надо?
ВОВК Показати IP 17 Липня 2014 11:03
Проблема не в тому що Росія країна-бензоколонка, проблема в тому що Путін на цій бензоколонці закурив !
--- Показати IP 17 Липня 2014 11:05
"Настоящие русские(новые)"живут в Москве и Питере в элитных районах,а остальное-биомасса(стремительно уменьшается),которая хочет есть,пить,курить.Этот ей может обеспечить Путин(с барского плеча),как и донецких шахтеров-выпил полстакана и отдыхать.А что для народа потребно-хлебушек есть,зрелища есть(война),а за деньги и самому можно побыть гладиатором
Анонім Показати IP 17 Липня 2014 13:14
а те що Американський космос без Росії нікак ?? то це нічо... українці будут їм запускати і робити короблі.... мда...які далекі від реальності... ті що думають, що Росія вмре від санкцій америкосів
Patrik до Анонім Показати IP 17 Липня 2014 19:03
Примітивно відробляєш свої 30 срібних іудо... Отямся поки не пізно оленю.
Антон Показати IP 17 Липня 2014 15:40
Мда, у нас гривня до долара наполовину впала - то нічого страшного, а от у Росії санкції рубль на 35 коп знизили - оце досягнення!!!!!
ВОВК до Антон Показати IP 17 Липня 2014 16:48
Все ще попереду ти вже повір !