USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Ще один розбійний напад під Луцьком: з будинку винесли 1,2 млн

2 Листопада 2018 14:04
У селі біля Луцька здійснили розбійний напад на сім'ю.

Про це повідомляє «Під Прицілом», посилаючись на власні джерела.

Ввечері 25 жовтня грабіжники вдерлись у приватний будинок в селі Богушівка Луцького району і викрали 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Як повідомило джерело, близько 20 години до помешкання, де проживали чоловік з дружиною, увірвались четверо чоловіків, які були у камуфляжі та масках. Між собою розмовляли російською. Було чути, що цією мовою спілкуються постійно. Невідомі мали при собі автомати та пістолети.

Злочинці зв'язали чоловіка та жінку джгутами, вимагаючи сказати, де зберігаються гроші. Під психологічним тиском господар розповів, що сховок знаходиться у підвальному приміщенні будинку.

Злочинці забрали кошти в сумі 1 мільйон 200 тисяч гривень, які подружжя збирало на навчання доньки за кордоном.

Через невеликий проміжок часу, грабіжники зникли у невідомому напрямку.

Нагадаємо, у той самий день, 25 жовтня, розбійники проникли у будинок відомого луцького адвоката Сергія Сафулька. Злочинці катували адвоката і його дружину Ларису Сафулько, вимагаючи сказати, де він зберігає гроші. За допомогою фізичної сили викрали 42 тисячі доларів та коштовності. До поліції адвокат зміг звернутися лише зранку, адже зловмисники його зв'язали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ну Показати IP 2 Листопада 2018 14:25
триндець ідіЙоти, що той адвокат недавно пограбований, що ці, що інші подібні. На* ви тримаєте такі грошища вдома і щей язиками про це мелете де попало?! Тож зрозуміло, що "робінгути" добре знають куди саме, в який будинок іти, бо ж не вриваються вони чогось до пенсіонрки баби клави, чи вчительки марьїіванівни. Понтуйтесь більше.
Євробидло до Ну Показати IP 2 Листопада 2018 14:39
ТАкі люди яких пограбували на такі суми, дуже добре знають політичну, економічну, психологічну ситуацію в країні, вони знають що в судах, прокуратурі і інших органах влади сидять хапуги, корупціонери і просто хитро - придумані люди, і роблять висновок, що Гроші безпечніше зберігати вдома ніж в банках.
Анатоль_ Показати IP 2 Листопада 2018 14:33
Я в шоцi, брати та сестри! Шош вже поробилося з тим жахом
хехъ Показати IP 2 Листопада 2018 14:41
розбійники, вчіть іспанську. Ніколи не знайдуть.
Зоя Показати IP 2 Листопада 2018 14:45
Що зараз за влада і що за поліція!!!???Щоб таке робилося? Понаїхало неадекватів хай владу грабують а не тих хто збирає копійки
Реаліст Показати IP 2 Листопада 2018 15:02
".....Між собою розмовляли російською. Було чути, що цією мовою спілкуються постійно....." Це добре, що якийсь лінгвіст провів миттєву.експрес-експертизу. Але, буде цікаво, якщо розкриють цей злочин, і виявиться, що його вчинили полішуки маневицькі.
777 до Реаліст Показати IP 2 Листопада 2018 15:29
Не. То будет никому не интересно. Вот если русскоязычные да еще лучше из Донецка. Ну а если В Москве не дай бог были когда нибудь. то полный восторг.
Ерудит до 777 Показати IP 2 Листопада 2018 22:04
В українському правописі «москва» пишеться з малої літери, а «Бог» з великої! Лошара, вчи мову!!!
Вася Показати IP 2 Листопада 2018 18:21
За полішука маневицького атвєтіш