USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Сьогодні – Франція, завтра – Україна»: акція пам’яті – у центрі Луцька

15 Листопада 2015 18:11
Вшанувати пам'ять загиблих внаслідок терактів у Парижі та застерегти європейців перед політикою мультикультуралізму вирішили організатори акції у центрі Луцька.

Акція вшанування пам’яті загиблих під час теракту у Франції відбулася ввечері 15 листопада на Театральному майдані у Луцьку. Участь у ній взяли декілька десятків молодих активістів, а також небайдужі лучани.

Як зауважив організатор акції, голова громадської ініціативи «Іскра» Андрій Отченаш, відбувся жахливий теракт проти європейців, цивілізованого світу, Франції, як країни, яка принесла багато прекрасного у світ. Він закликав усіх присутніх взяти до рук лампадки та викласти з них кельтський хрест на честь тих, хто загинув у Парижі. Організатор акції зазначив, що понад 150 осіб у Парижі загинули під крики «Аллах акбар» та «це вам за Сирію», «ми знищимо ваш світ», тож потрібно підтримати європейців, адже подібне може чекати на українців.
Організатори акції прагнули сказати своє «ні» політиці мультикультуралізму, застерігаючи «сьогодні – Франція, завтра - Україна». Також вони хотіли продемонструвати співчуття з приводу загибелі французів внаслідок теракту мусульман, представників політики ІДІЛу. На думку Андрія Отченаша, ЄС варто замислитися, чи потрібні мультикультуралізм та лібералістична ідеологія. Він зауважив, що французи допомагали українцям на фронті, їхні волонтери щодня збирають теплий одяг, гроші та усе, що потрібно українським солдатам.

З запалених лампадок перед пам’ятником Лесі Українці на Театральному майдані виклали кельтський хрест як символ європейців та усіх християн, націоналістів Європи, символ їхнього консерватизму та бажання залишити Європу для європейців.

Після короткої промови пам'ять загиблих під час теракту в Парижі, а також загиблих у зоні проведення АТО українських вояків, вшанували хвилиною мовчання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
просто Показати IP 15 Листопада 2015 18:27
а де акція памяті загиблим вчора на Сході бійцям?
Отченаш до просто Показати IP 15 Листопада 2015 21:38
Ми організовуємо акції в підтримку армії ледь не щомісяця, волонтерство, самі учасники війни, приходь до нас, допоможеш!
Анонім до просто Показати IP 15 Листопада 2015 22:38
Ты об этих ребятах: "Загинули ще 5 бійців 14-ї бригади. Одного вбив ворожий снайпер. Трьох розстріляв п'яний хлопець із того ж таки батальйону, який теж убитий." Правда по моей информации, прочитанной утром на иных украинских ресурсах, после возвращения с задания боец застрелил четверых сослуживцев, а затем и сам застрелился.
віра Показати IP 15 Листопада 2015 18:32
Вибачте, але ----вчора Украіна, а сьогодні Франція.........
Анонім до віра Показати IP 15 Листопада 2015 22:56
В точку! Якби не сантименти Оланда до Путіна, а реально жорстка позиція по відношенню до Росії ще в 2014 році, то, можливо, не було б Парижа - 2015 (не дарма до цього приписують руку Москви). Але майже напевне не було б Л-ДНР і інших НР в Україні. А хто бачив масові аватарки в кольорах Українського прапора після наших трагедій на сході? І чому не було такої аватаркової істерії в кольорах інших прапорів, наприклад сирійського після російських бомбардирувань?
Анонім до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 07:45
Лично тебе нравится, когда тебя имеет америкос, с официальной трибуны утверждающий, что только США имеют право определять какое правительство демократическое, а какое не демократическое?
Анонім Показати IP 15 Листопада 2015 18:47
Звичайно на Лібералусах тобто Мамонівцях і є уся кров
Анонім Показати IP 15 Листопада 2015 19:33
Эти террористические акты - дело темное. Например, 1)Глава МИД Ирака Ибрагим аль-Джаафари заявил, что разведслужбы страны направляли официальное предупреждение нескольким странам, включая Францию, о высокой вероятности террористических атак. (официальное сообщение) 2)Тренеры футбольных сборных Франции и Германии, участвовавших в товарищеском матче на стадионе «Стад де Франс», знали, что причиной взрывов были теракты, а не разрывы петард (газета The New York Times) ...
Луцьк Показати IP 15 Листопада 2015 20:58
Люди, Ви здорові?! УКРАЇНА ВЖЕ 2 РОКИ ЯК!!!Може, в ФРАНЦІЇЇ завтра?! =)
корж Показати IP 15 Листопада 2015 21:02
сумно...
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Листопада 2015 21:27
Європа закінчується у Зосіні та Дорохуску. До чого тут лучани ?
АРКТЕР до ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Листопада 2015 21:42
З якого боку??
Учасник Показати IP 15 Листопада 2015 21:51
Молодці, ще нещодавно Франція пересилала нам мілйони на АТО, а ви тут говорите про те, яка дурна акція.... Вони роблять людяно, на добро - добром + вони згадали всіх загиблих на фронті...адже це важливо для цих молодих людей!!!
монокультурний Показати IP 15 Листопада 2015 21:54
Давайте всі будем під одну гребінку. В якій країні світу існує монокультурне суспільство де немає різних дюдей? До чого цей заклик? Мусульмани(перша асоціація сірої маси терористи) є різних течій. Серед них є радикальні і мирні.
Пффф до монокультурний Показати IP 15 Листопада 2015 22:14
Приклад - Японія, ОАЕ, Смнгапур - до речі всі ці країни мають дуже жорстку міграційну політику і дуже хорошу економіку....
Куку Показати IP 15 Листопада 2015 21:59
Кельтський хрест у сучасному світі спаплюжений скінхедами і неофашистами. White pride worldwide(біла раса понад усе )? До чого він у центрі міста?????? Люди схаменіться. Отченаш а ти чорношкірих часом не бєш?
Те до Куку Показати IP 15 Листопада 2015 22:13
Те, що його спаплюжили різні ідіоти не означає, що значення символу міняється, адже ми несли те значення, яке воно несе, знак Християн і цивілізованих європейців!!!
вже 2 рокі Украіна Показати IP 15 Листопада 2015 22:01
з десятками тисяч загиблих за мильони а тепер до ціеі бойні за американську демократію ще й французи приедналися.дуже шкода як наших так і французів які починають розуміти яку біду несе европі псевдодемократія та надуманний гуманизм до людей-звірів
Урсула Показати IP 16 Листопада 2015 13:18
ну мої вітання вам, шановні організатори. у вас логіка точнісінько така сама, як у тих терористів у Франції.
777 Показати IP 16 Листопада 2015 14:34
Подвійні стандарти або штучне співчуття! Чому не поспівчували кенійцям і не поставили на аватарку їхній прапор? http://www.ochevidets.ru/blog/19869/
Анонім до 777 Показати IP 16 Листопада 2015 14:54
Зачем далеко ходить? Где аналогичные чувства, например, к сожженным в Одессе либо Мариуполе?
Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 10:31
Україна завтра не буде. Україна не Франція. Україна Сомалі.
Серж Показати IP 18 Листопада 2015 16:17