USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Світязь міліє: на озері утворились три невеликі острови

16 Жовтня 2019 07:20
На озері Світязь внаслідок обміління утворилися три острови.

Підтвердження цього – світлини водойми з висоти пташиного польоту, на яких видно маленькі острівки суші, – інформує сайт Svityaz.org.ua.

«Через обміління озера Світязь утворилось ще три міні-острови. До основного острова тепер можна добратись пішки. Таке вже було колись, і ось тепер знову. Старі люди розповідали, що були часи, коли до острова можна було дійти пішки, оскільки в деяких місцях глибина не перевищувала 1,5 метра», – йдеться в матеріалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2019 08:39
Сами винуваті що до такого довели природу чи будуть винних шукати? З часів Радянської Влади там щось робилося?
Лохина Показати IP 16 Жовтня 2019 09:08
Забагато води на поливання лохини беруть, от і падає рівень грунтових вод
михайло Показати IP 16 Жовтня 2019 09:50
Прокопати канал від Зах. бугу канал від річки Зах.Буг і назвати_- канал - Українсько-Білоруської дружби.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 16 Жовтня 2019 09:56
Гідроспоруди, які були побудовані в 1960 рр. для осушення боліт, десятками років ніхто не ремонтував - вони зруйновані. Наша вода безперешкодно тече в сусідню Білорусь - в Дніпро-Бугський канал, який судноплавний і донині. Плюс Хотинський гіпсовий кар'єр, який має сягати в глибину до 100 метрів. То хто винен? Чи не ми самі і всі колишні голови ВОДА?
Аборигєн Показати IP 16 Жовтня 2019 10:05
Для лохини свердловини і по 70 метрів глибини і більше, а озеро 58. Ще 1 плантація ягоди і Світязь прощавай?
скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 10:58
на світязькому болоті будуть жаб розводити
шкода Показати IP 16 Жовтня 2019 11:14
ще кілька років і буде не озеро Світязь перлина краю, а просто село Світязь з болотом на окраїні...
Волинянин Показати IP 16 Жовтня 2019 18:00
А тепер буде цікаво спостерігати, як будуть продавати свої хати в Пульмо, Світязі, т.з. садівничих масивах навколо озера - нардепи, прокурорчики, судді, начальнички різних мастей і шукати дурніших !
Тарас Показати IP 16 Жовтня 2019 20:57
Ці острівки це очерет і він там неодин десяток років росте!)