USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Танцюй, ніби ніхто не бачить: дівчина піднімає настрій лучанам. Відео

27 Лютого 2018 11:55
У такий мороз, як нині у Луцьку, мешканці міста гріються, як можуть. Кожна прогулянка перетворюється на боротьбу зі стихією.

Зігрітися можна, наприклад, виконуючи танцювальні па: як-от, дівчина, відео з якою 27 лютого опублікували у Фейсбуці. Так, на відео видно як дівчина, йдучи від вулиці Рівненської, виконує танцювальні рухи: розминаючись чи намагаючись зігрітися.

Зауважимо, дівчина не бачила, що її знімають, а автор відео щиро подякував за те, що вона піднімає настрій лучанам.
Як стало відомо пізніше, запальні танці влаштувала Наталя Кроль, яка професійно займається бальними танцями, інформує Таблоїд Волині.

Танцівниця розповіла, що танцює повсюди і завжди, тож нічого дивного у таких веселих прогулянках вулицями немає.

«Я постійно танцюю і повсюди: тролейбус, маршрутка, просто йдучи по дорозі, вдома, звісно, також. Там на вулиці нікого не було, тож танцювала у своє задоволення. Вчора лише з тренувань, які проходять на пластмасовому заводі, займаюся у студії танців M'Go, хореограф та власник студії Маріанна Манжеровська. Я дуже сумую за нашими заняттями та завжди стараюся відповідати вимогам свого наставника», – пояснила дівчина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Вася Показати IP 27 Лютого 2018 12:27
Що -небудь. Мабуть лайки так заробляє. А краще б шапку одягнула і не мерзла.
здравомислячий до Вася Показати IP 27 Лютого 2018 19:53
В першу чергу потрібно турбуватися за своє здоровя.Всі знають що здоровя в аптеці не купиш!Хіба можна сказати що ця дівчина одягнена по-зимовому?Тим більше що на вулиці мороз-10-15 градусів!Самі бачите вона без шапки і в кросах.На голові нема зимового вбрання і нема на ногах також зимового взуття.То звичайно буде холодно в такому вбранні.От і танцює!І який вона приклад показує для інших молодих людей?Ну ще було б 0 градусів то ще так можна одягнутися,але ж на дворі -10 і в такому легкому одязі.Не береже своє здоровя дівчина.Що маємо -те не бережемо-а що втрачаємо-те починаємо берегти-але тоді вже нажаль стає пізно.....коли втратиш здоровя!Бережіть себе і одягайтеся по тепліше!
Мороз Показати IP 27 Лютого 2018 12:31
Було б непогано шапку одягнути та черевики взути
Плюс Показати IP 27 Лютого 2018 12:40
Кожен ранок її там бачу!) Прикольна мала!) От тільки навушники виймай з вух коли через колію переходиш на Карпенка! А так... нехай собі танцює!!!!
Льоня Показати IP 27 Лютого 2018 12:49
То є моя Марія Наумюк. Файна краля.
Оптиміст Показати IP 27 Лютого 2018 13:35
Вона така чарівна. І фігурка яка зваблива. Щаслива.
лучанин Показати IP 27 Лютого 2018 14:02
Да...не поспішає вона нікуди ))))
Влад Яма Показати IP 27 Лютого 2018 14:32
Відчуває наближення весни )
я Показати IP 27 Лютого 2018 15:40
прикольно! дійсно, настрій піднімає! а основне... в мене б так сміливості не вистачило... молодець!
Валера Показати IP 27 Лютого 2018 15:47
Ну без шапки і в коросоках!!!! Це вигон. А танцювати в трослейбусі маршрутці? Чи на вулиці? Це перебор. Гарно танцює але всьому своє місце є. А то хто що любить буде на вулиці робити і шо тоді?
аяяй Показати IP 27 Лютого 2018 16:07
а танцювала танець ча ча ча!
ВВ Показати IP 27 Лютого 2018 16:40
А вам аби попіз..єть.. Новина цікава тим що таких людей точно одиниці. Так і продовжуй)
Смл Показати IP 27 Лютого 2018 17:09
10 балив
Прекрасно!! Показати IP 27 Лютого 2018 17:55
Позитив нині - на рівні авітамінозу! Приємно дивитися)) Я теж люблю танцювати, щоправда,лише стукаю тихенько в такт рок-музики)))
*** Показати IP 27 Лютого 2018 18:08
Іде щаслива і танцює молодець.А комусь напевно більше подобається щоб ішла курила або не доведи Господь ще і пяна
Олександр Показати IP 27 Лютого 2018 18:17
Що хочу сказати...ГАРНО...мені подобається...але ви як хочете а моя думка що це провокація...провокація до того що потім ми часто чуємо про напади на дівчат і ще гірше про знущання над дівчатами...вона ж на вулиці повністю беззахистна...поліція..так її ж як завжди в потрібну мить ніколи немає...а люди...не кожна людина зможе стати на захист дівчини...так що вибачте , інакше як провокацією я особисто таку поведінк у назвати не можу !!!
Надія до Олександр Показати IP 28 Лютого 2018 09:11
Що ви таке кажете? Яка ще провокація? Йде і танцює. Молодець. Ще б всім такого запалу :))) А то ходять по вулиці, ні то сірі, ні то зелені.
Natali Показати IP 27 Лютого 2018 22:35
Молодець! Підіймає настрій;)
Оля Показати IP 28 Лютого 2018 02:30
А хто вам сказав, щодівчині хололно, вона просто танцює і на вулиці, і вдома. І всерівно на чіюсь думку, просто весело
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2018 07:08
Молодець. Гарно танцює, піднімає настрій і собі і людям. Побільше б позитивних людей і все б було гаразд у нашому місті і країні. А то таке понаписували.....і одягнена не так , і про колії, і про провокацію.......жах
Коля Показати IP 28 Лютого 2018 09:06
Ага всьому своє приміщення. Якби всі від діток до бабуль танцювали сказали б що щось не вистчає. Танцювати на вулиці ну кожен зрозуміє по -своєму. І в чому тут настрій? Шкода дівчинину бо без шапки і кросівки на ногах. Гарно танцює але це б на сцені а не на дорогах. ТРеба всьому знати порядок і всьому своє місце! Бережіть себе.
Анонім до Коля Показати IP 28 Лютого 2018 21:41
Ну ти правий 200%.До бидла в маршрутках,яке не знає елементарного,як потрібно поводитись в громадському транспорті,яке розмовляє по телефону і рже,ми звикли,а тут дівчина танцює це погано?Будь добріший Коля.
1 Показати IP 28 Лютого 2018 09:08
я не вірю що вони не домовились про танці і відео... :(
Веня Показати IP 28 Лютого 2018 11:52
Класна дівчина. Несе світло і яскравість в життя:)
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2018 13:26
Погано вона танцює
Анонім Показати IP 28 Лютого 2018 20:52
Ой скільки сперматозоїдів налетіло))))