USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Lutsk Food Fest 2016. Трансляція

14 Травня 2016 12:52
У Луцьку сьогодні розпочався третій гастрономічний фестиваль Lutsk Food Fest. Захід триватиме упродовж двох днів - 14 та 15 травня.

Організатори повідомляли, що дивуватимуть відвідувачів свята їжі різноманітністю страв. На фестивалі представлять українську, італійську, американську, мексиканську та інші кухні.

Окрім того, цьогоріч буде зона «Made in Ukraine». Учасники презентуватимуть унікальні продукти українського виробництва, які не тільки можна буде скуштувати на фестивалі, але й придбати додому і почастувати родину.

Захід відбувається у рамках відзначення Дня Європи в Луцьку, а також відкриття туристичного сезону на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Макс Показати IP 14 Травня 2016 18:02
Яка ціна того равлика?) гривнів 50?
сакс до Макс Показати IP 14 Травня 2016 18:14
ні 25, але таку смакоту треба скуштувати, проте шашлик з жаби був смачніший
сакс Показати IP 14 Травня 2016 19:40
равлики по 25 і смачні, але шашлик з жаби кращий
Микола Показати IP 14 Травня 2016 19:41
А того патлатого і небритого, відомого луцького ресторатора як він сам себе називає, з салатом за 76 копійок шось не видно ! Мо на Євробаченні поляну накриває? Як тільки увійшов у 100 ліпших ресторанів світу - відразу і забув про рідне місто. Не пройшов випробування славою ! Мусимо їсти слимаків і жаб ...
Інна Показати IP 15 Травня 2016 01:20
Ціна на вхід???
Надія до Інна Показати IP 16 Травня 2016 13:20
15 гривень
Ооо Показати IP 15 Травня 2016 13:12
До якої години триватиме дійство?
лучанин Показати IP 15 Травня 2016 15:42