USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 42.60 42.90
  • PLN 9.75 9.90

Третину «гуманітарного конвою» із РФ розікрали по дорозі, - розвіддані

14 Серпня 2014 12:33
Згідно з даними розвідки, одна із причин, через яку так званий "гуманітарний конвой" із РФ не можуть "легалізувати" через Міжнародний Червоний хрест, це крадіжки гуманітарки на шляху пересування вантажу. Про це повідомили у штабі Антитерористичного центру, - інформує УНН.

"Наші розвідники з'ясували досить цікавий факт, який може бути однією із причин того, що "постачальники" так званого гуманітарного вантажу із РФ досі не надали специфікації Міжнародному комітету Червоного хреста по товарах, що везе ця автоколона.

Як вдалося з'ясувати розвідникам, майже третина гуманітарної допомоги була вкрадена. Щось поцупили ще на етапі формування колони, щось на шляху пересування. Тому наразі у "постачальників" виникли великі проблеми з тим, чого саме і скільки залишилось. Необхідно узгодити, перерахувати.

На скільки це вплине на пересування "конвою" - не відомо", - зазначив співрозмовник у штабі АТЦ.

Як повідомляють ЗМІ, російський "гуманітарний конвой" переночував на військовому полігоні у Воронежі і в четвер зранку вирушив у напрямку Луганська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 14 Серпня 2014 12:35
Це розвідка розікрала!
Розвідка до 123 Показати IP 14 Серпня 2014 16:56
Я не крав
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 12:41
не треба судити по собі
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 12:41
Ну ладно, про воровство гуманитарки сочинили (хотя мой племяш 9-летний интереснее байки сочиняет). А разведку какую-то зачем придумали? Что за дешевые понты?
Вітя Показати IP 14 Серпня 2014 12:43
щось так заплутано все. дають і не дають але що везуть?
Анонім до Вітя Показати IP 14 Серпня 2014 12:47
Везут еще. Потерпи малость.
ХаХа до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 13:05
ще трохи повозять по своїм стєпям русским і все розкрадуть.. навіть тут проставилась нація ідіотів, хаха
Анонім до ХаХа Показати IP 14 Серпня 2014 13:09
Я, конечно, мог бы тебе ответить и грубо, но все же буду ПРЕДЕЛЬНО вежлив. Так вот ты не прав.
БОМБА до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 15:03
Молодец, Аноним,ведь можешь корректно вести разговор.
йося моргенштерн до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 17:38
вежливым людям рекомендую вежливо идти на х*й
Анонім до ХаХа Показати IP 14 Серпня 2014 13:20
Я одумался, извини меня, ватника ненужного!!!
гість до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 15:00
+1000%! :)))))))))
Аня до ХаХа Показати IP 14 Серпня 2014 13:50
Це все анекдот. Просто відвідний маневр. Вони думали, що проникнуть просто так , бо там повно зброї, можливо і зелені чоловічки сиділи. А,як поняли що не фіга не буде,так їх просто ніхто пустять почали подорозі все викидати.
гість Показати IP 14 Серпня 2014 15:03
кацапня терміново вигружає троянське наповнення фур, бо ж перевірятимуть:) не хочеться їм обісратися ще раз на увесь світ і самим визнати, що вони брехуни:) забирайте свою "допомогу" собі, смердючі брехуни
Церковна миша Показати IP 14 Серпня 2014 17:30
Якщо українській стороні не відомо що везуть (про що не раз повідомлялось в ЗМІ), то як стало відомо, що розікрали ТРЕТИНУ гуманітарки? Чую є тут десь брехня.