USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Старий» ринок Луцька хочуть прибрати з центру

19 Червня 2014 14:49
У міськраді знову заговорили про перенесення усім відомого Старого ринку в Луцьку для створення культурно-заповідної зони біля замку Любарта. Однак з місцем, де можна було б «поселити» базар, поки не визначились.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства сьогодні, 19 червня.



Так, зі слів заступника Луцького міського голови Лариси Соколовської, перший раз цим питанням обранці громади почали перейматися в 2007 році.

«Тоді ми розробляли генеральний план Старого міста та оголосили конкурс на краще визначення місця, де можна було б облаштувати новий Центральний ринок. Були різні проекти, але у 2008 році почалась економічна криза, й на фоні цього усе зупинили», - зазначила вона.

На думку віце-мера, перш за все, депутатам необхідно визначитись, куди можна перенести стихійний ринок. «Особисто я кажу, що Старий ринок варто перемістити на вулицю Володимимрську, де раніше була військова частина. Або на вулицю Червоного хреста», - резюмувала вона.



Однак, обранці громади обмежились «розуміючим» киванням головою. А депутат Луцькради Василь Гриб зазначив, що окрім перенесення ринку в далекому 2008 планували ще й будівництво мосту через річку Стир, аби краяни могли без перешкод діставатися до села Рованці та для того, щоб «розвантажити» транспортну розвязку на вулиці Львівській.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
спостережливий Показати IP 19 Червня 2014 15:03
нічого вони не зроблять--повні бездарі що рада що виконком
Самооборона до спостережливий Показати IP 19 Червня 2014 17:06
ринок стоїть відтоді як стоїть Луцьк
ac до Самооборона Показати IP 14 Серпня 2016 23:31
Що,з часів Речі Посполитої? :)))))
там Показати IP 19 Червня 2014 15:10
ринок планує скоро вийти з під опєкі горгута...вот микола сроманюк та соколовська(рішало мєсне.подивіться хто краще одітий-ВІКТОРІЯ НУЛАНД чи соколовська (5 штк.вмісяц.офіційн.) вот комсомолець Романюк помагає комсомольцю горгуту навернути паству рабів назад...без них мол(горгутів) вас небуде..вони тільки можуть рішати зі мною!не доросли мол,худоба..про бюджетні міліони горгута в кишені ніхто і не говорить...держава не бідна..схєма опробована на завокзальному тільки замість іовенко та євгена Ткачука тайнами ділиться соколовська..відкритість влади!так що ми кім були тим для них і залишились..а решту то приписи,дописи,пописи..отже гугл-Вікторія Нуланд .зображення. а потім гугл Лариса соколоська.зображення.вєчна краса луцька і сюсюкающий щось собі під ніс (коли тягне в вас з кишень) добрий мер камсамолець.
соколовська не до там Показати IP 19 Червня 2014 17:52
може не знати що те все( землявч) пару років назад передано під студ містечко коцанам..офіційно по документах...може скліроз..
my_gift Показати IP 19 Червня 2014 15:10
А зараз у нас не криза, а просто війна. Чим не час для перенесення Старого ринку?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 15:20
є інший варіант для дуже розумних при владі: залучити інвестиції, створити 10 - 20 тис. робочих місць, із зарплатою 4-6 тис.грн. ринок сам розсмокчеться
ти не до НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 15:29
пойняв.нащо те все коли можна доїти тих чотири тисячі на двох ринках..не напрягаясь продавати їм повітря по цінах як заманеться..
фінанси і романси до НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 16:33
Які зараз інвестиції?! Хоч-би трохи аналітику читали і порівнювали, що зараз коїться в Україні! Кредиту взяли на 4 млрд., а інвестицій втратили на 6 млрд.!!! О то такі інвестиції...:(
аналітика до фінанси і романси Показати IP 19 Червня 2014 17:03
дєло тонкє...хто ті кредити віддав?великі кредити?навіть з корсака стягнути не можуть..а державні а вогі шмогі то взагалі..схєми тут подаєш як екуноміку?грамотний?буде скоро революція на 4 дня довше поїдите і ви всіма шарашками в растофф
анАлітику до аналітика Показати IP 19 Червня 2014 18:49
твоя писанина, схеми, корсак, економіка, революція, растофф... мабуть в якомусь медзакладі день відкритих дверей :)))
кантиніум до анАлітику Показати IP 19 Червня 2014 19:25
стайл?починав там по блату?чи так і завіс..мозгом тоже..в нас коли втрачає аукціонерів реальних і криш державних чудо підприємство рєзко банкрот..а до того то генії,вундеркінди і по чєчєтову і по ющенку з юлями!
менш до анАлітику Показати IP 19 Червня 2014 19:26
ходи на бізнес треннінги..хоч книжки носи ..поумнієш скоріше пушилін..
XXL Показати IP 19 Червня 2014 15:33
Не потрібно переносити ринок, бо в обідню перерву встигаєш туди з"їздтти і купити ягід, фруктів, овочів, зелені, як пощастить, то не в перекупників, і не штучних, а таки вирощених на городах. А як перенесуть до чорта на задвірки, то прийдеться купувати бутафорське в супермаркетах, яке не має ні смаку, ні запаху, ні користі від нього.
Хвєдя до XXL Показати IP 19 Червня 2014 15:37
Запропонуйте перенести до вашої обідньої перерви - все ближче буде.
то до Хвєдя Показати IP 19 Червня 2014 15:39
ти ,голяр?
ХХL до Хвєдя Показати IP 19 Червня 2014 15:54
Це називається - ляпнути абищо, тільки б ляпнути.
технагляд Показати IP 19 Червня 2014 15:34
Черговий пук від бездарів. Реально щось можуть зробити олігархи і суболігархи - побудувати чергову клуню (ТАМ-ТАМ або ПОРТ СІТІ). Може тут собака порилась?
123 Показати IP 19 Червня 2014 15:55
на гпз-варшавка теж починала з голого місця-а там все готове!!!!!!!!!!
тілько до 123 Показати IP 19 Червня 2014 16:25
страховка від горгутів-романюків в відє осс може дати стабільность.а нє знов платити за робочі місця по 3-20 штук баксів.
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:02
В району ДПЗ пустує прекрасний ринок і територія ще є для розбудови.Туди п еренсіть
да до Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:05
так іовенко й каже..без горгута вам п...
перенесіть до Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:07
то значить продайте по цінах в тисячі доларів ще раз договір на право аренди.називайте все своїми іменами!давй так миколі хату перенесем..чи його чудо торгові комплекси..
пустує до Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:37
прекрасний часний ринок з прекрасними проданними(кінутими кінутими підприємцями) прекрасними будками за які вони ще платять хто не відмовився від тих( 5-10 тис.баксів вложених) і за" послуги "і за охорону.ти взагалі ще при союзі живеш..ходеш на 1.5 ставку а розсуждаєш масштабно..єуропейци
Не_базарниця Показати IP 19 Червня 2014 16:03
А до Луцька ТАК БАГАТО туристів приїжджає, що витрачені ними кошти перекривають вигоду для лучан (і не тільки) від Старого ринку??
але до Не_базарниця Показати IP 19 Червня 2014 16:05
не розумна.ти в це віриш хоть сама?
читай до Не_базарниця Показати IP 19 Червня 2014 16:58
статтю про те що в луцьку збирати будуть мерседеси на заводі..це для тебе
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:36
Правильно там треба залишити тільки накрите приміщення ,а всі інші ЗАЛІЗЯКИ викинути звідти !
то до Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:39
ти горгут всім "накриєш" своєю найновішою "кришею"?
всіх до Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:39
на бураки.хай знають хто їх корме!
Anonymous Показати IP 19 Червня 2014 17:59
давно пора перенести на ГПЗ .. машин столько что не проехать ни автомобилям ни маршруткам и базар рядом с парком это не красиво ... и ещё одна идея для "варшавского" базара .. там нужно построить многоуровневую стоянку для авто, а то тоже всю дорогу перекрывают... а те 2 дома которые стоят между базаром и ж/д дорогой нужно стести, а людям дать другое жильё!!!! Киеве давно есть стоянки многоурвневые и это очень выгодно ..
да до Anonymous Показати IP 19 Червня 2014 18:08
я відєл такоє в оає...а їщьо там єсть папарати по продаже золотих слітков..а ющь там казнят за воровство бюджета і іспользованіє гос.должностєй в корисних цєлях..начньом с чєго?
горгут до Anonymous Показати IP 19 Червня 2014 18:09
спасі!алілуя владімір!
мда Показати IP 19 Червня 2014 18:16
в країні війна, люди своє життя віддають за мир і спокій, а наші "можновладці" рішають куди перенести Старий ринок...на Володимирську чи на ГПЗ....Позор вам!!!!
не до мда Показати IP 19 Червня 2014 18:48
перенести а нажитись ще далі на тисячах людей продовженням старого або створенням нового ммм (в примусовомупорядку).горгут має лише з варшавки 4 в місяць міліона..просто за здачу міської землі..
Треба Показати IP 19 Червня 2014 19:59
Треба попросити патриотiв, щоб розбомбили вночi той гадюшник...
ківерцівскій до Треба Показати IP 19 Червня 2014 20:05
голова влксму поцреот вже?чи луцький голова влксму?хлопці агов ваше савєтскє з вас як з клозєта неубранного..
там до Треба Показати IP 19 Червня 2014 20:14
вже романюк кришує..
горгута до там Показати IP 19 Червня 2014 20:14
горгута другана
Саша Показати IP 19 Червня 2014 21:21
Старый базар-это история Луцка.Он расположен в очень удобном месте .Мне 39 лет и я помню с детства с бабушкой ходили туда. Всю Волынскую область устраивает его расположение,люди везут свой домашний товар на продажу-можно купить всё свежее,а не то что в супермаркете. Конечно там есть свои проблемы-нужно навести порядок везде: внутри, и на стоянке, и на рядах. Но переносить его - это бред!!! Не губите историю Луцка!
правильно до Саша Показати IP 19 Червня 2014 21:47
треба нарешті зайнятись камсамольцами самими..можна і акропль тоді буде побудувати на місті міськради..нємци приєдут..
Корінний лучанин до Саша Показати IP 19 Червня 2014 23:02
САША, опустись на землю і тверезо поміркуй! Територію він займає невелику порівняно , але в історичному місці біля замку, тому що його посунули туди! Він там раніше не був. Базар був приблизно у районі Братського моста та бувшої 8-ї школи, якої теж ще не було, і парку ще не було і вул, Глушець також. Це було до початку 60-х, тобто коли ще тебе на світі не було. Якщо тебе цікавить що там було ,знайди фото старого Луцька і там все побачиш!
австрійські до Корінний лучанин Показати IP 19 Червня 2014 23:15
фото ?дєд скільки тобі?колись і кладовище де пята школа було помниш?а як горгут в камсамолі з Романюком плясали і перестройку помниш?вже того не буде дєд!
Корінний лучанин до австрійські Показати IP 20 Червня 2014 09:48
Кладовище , де 5 школа я знаю з розповідей від свого діда та батька, зрозумів приїзджий троль! Я це знаю бо народився та живу у Луцьку. А "дєд" - це не до мене! Навчись трохи культурі поведінки та спілкування! Не знаєш Луцька то не "вякай" !!!
вам до Корінний лучанин Показати IP 19 Червня 2014 23:17
любешовцям видніше що тут робити-ви всі і клімчукі і горгути і кравчукі і романюкі" мєсніші від місцевих"..
Корінний лучанин до вам Показати IP 20 Червня 2014 09:50
ЦЕ точно! Більше до цього нічого додати!
санчо Показати IP 19 Червня 2014 21:45
пуста споруда біля новоі лініі
пуста до санчо Показати IP 19 Червня 2014 21:48
голова по старій лінії-"є така думка"..суть процеса -дойка пару тисяч людей..називається як хош..
атпачинь до санчо Показати IP 19 Червня 2014 21:52
інжєнєр голяр..ти вже незгораємих контейнерів наставив..помниш як до тебе ходили жінки підприємці і питали чого не можна на металоконструкції просто жалюзі повісити а всім треба нові купляти тільки в однієї людини по бєшенній ціні(2 рази).ти їм казав що вони з такого метала що не горить-вимога пожежників..самому не смішно було мангали продавати?
Лучанин Показати IP 20 Червня 2014 00:19
Давно пора той срач в центрі міста прибрати. Пробував Шиба, але інтерес довести почате до кінця в нього чомусь швидко пропав. Міська рада своєрідно дбає про залучення туристів в місто - створила відповідну структуру, набрала штат, а ось створити умови для відвудування старої частини Луцька і замку Любарта вперто не хоче. Як на мене - найоптимальніше є перенос на чудовий ринок біля Кромбергу на ДПЗ, який вже давно готовий і де є місце для розширення та вирішено проблемо з транспортом, в т.ч. з доставкою товару "фурами", яка нікому не створюватиме проблем.
Джулія до Лучанин Показати IP 20 Червня 2014 09:53
І хто туди буде їздити? Враховуючи не лише відстань, але й витрату часу та постійно зростаючу ціну за проїзд?
Лучанин до Джулія Показати IP 20 Червня 2014 20:19
Тоді давайте ринок зробимо на Театральному майдані - і добиратись всім зручно і вообще буде культурно...
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 20 Червня 2014 09:53
Підтримую !!!! Переважна частина лучан так думають, за винятком приїзджих САШ, отих що зверху торлять.
порше до Корінний лучанин Показати IP 20 Червня 2014 14:53
сину треба та невістці?а пятьорочку лучсрани не хочете?за попередні ..горгути ви не вічні!ще доживете до тюрми..а всім лучсранам радив би звирнути увагу на привокзальну-вінець геніальності ваших схємщиків та пиляльщиків в купі з архіпротекторами!брєд африканських бубуїнів видавати за градоустрій..знов прокуратура глуха,німа,сліпа-сталовка
Джулія до Корінний лучанин Показати IP 20 Червня 2014 21:06
Давайте на голосування поставимо. Але враховувати треба думку ВСІХ лучан, а не лише тих, хто має доступ до Інтернету.
Коріний лучанин до Джулія Показати IP 20 Червня 2014 21:13
Нема питань!
Містянка Показати IP 20 Червня 2014 10:23
А цікаво, якщо вже вклали мільйони коштів в ринок на гпз, зробили , аби гроші з бюджету відмити, а тепер і мова про це не йде ? Тепер говорять за Володимирську ????? А там хай гниють павільйони ?
Корінний лучанин Показати IP 20 Червня 2014 11:23
До речі : Питання тут іншій площині лежить. Намір розташувати там ринок був У Кривицького А.Ф., ще задовго до цього так званого студмістечка. Це було ще на початку 90-х. А раніше там була військова частина. Ну звісно, Армія Україні нашим "керувателям" держави не потрібна була і роздербанили частину території, але ангари і ще деякі сховища для техніки існують, а також і казарма. До речі ця казарма і при поляках була і війну пережила, а в нас "хороший" час дерибана почала зенепадати без ремонту.Ось такі у нас "хазяї" місцевого та державного розливу! Цю територію треба повернути попереднім власникам, тобто військовій частині України. Армія державі потрібна більше ніж базар!
кожний до Корінний лучанин Показати IP 20 Червня 2014 14:58
павільйон так звані переносчики заганяли від 5 тис.баксів-множим на пару тисяч,плюс подальші побори кожний місяць в вигляді якихось віртуальних послуг..вот і арифметика..а зараз або горгут або по новій мол..або доять дальше як захочеться дальше,або переносять і доять также.вот така пєстня,курінні лучани.з пєсні слів не викинеш..
Корінний лучанин до кожний Показати IP 20 Червня 2014 21:24
Та відкиньте цю арифметику подалі і ці ваші "пєстніі"! Що сьогоднішнім днем треба жити і вести мову тільки про бакси? Так і хочеться сказати Любарта нема на цих хазяїв - нуворишів сучасного розливу! Хочеться вам того чи нехочеться, а ринок рано чи пізно звідти заберуть. Йому там не місце. Прийде такий час!!! ОСЬ ВСЯ "ПЄСТНЯ".
Anonymous Показати IP 3 Липня 2015 07:32
Пішли Н**ЕР! Руки геть від робочих місць сотень лучан!
XXX Показати IP 11 Листопада 2015 09:22
Особисто я вважаю що переносити не потрібно. ПОТРІБНО ОКУЛЬТУРИТИ. А ПАЛИЦЯ НЕХАЙ СВІЙ РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС БУДУЄ НА ЛЬВІВСЬКІЙ. І ПОБАЧИМ ЯК ТУДИ БУДУТЬ ХОДИТИ ЛЮДИ. Навіть в Єрусалимі біля Храму ГРОБА ГОСПОДНЬОГО ринок, де араби продають будь-які вироби. І нічого туристу туди постійно їздять і будуть їздити. Людей знову залишать без роботи і все. А зараз дуже проблемно зроботою.
Ірина Показати IP 16 Листопада 2015 19:50
Перенести обов"язково! Постійні затори і бруд, бо комусь лінь п"ять хвилин довше проїхати на край міста!