USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Білорусі засудили 12 українських фанів

10 Жовтня 2014 13:51
У Борисові завершився судовий процес над фанами, яких затримали після вчорашнього матчу відбору ЧЄ-2016 Білорусь - Україна.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Всього засуджено 24 особи (12 українців і 12 білорусів).

Список заарештованих українців:

Яна Васильківська - 5 діб
Андрій Поліщук - 5 діб
Денис Тимофєєв - 5 діб
Остап Ліщук - 5 діб
Юрій Чабалюк - 5 діб
Вячеслав ... - 5 діб
Олександр Лапанов - 10 діб
Юрій Альховіч - 5 діб

Двоє українців отримали штраф 1,5 мільйона рублів, ще двоє-штраф 1 мільйон (понад 1000 гривень).

Зазначимо, що 12 білорусам присуджені грошові штрафи в розмірі 600 тисяч рублів.

Раніше повідомлялося, що білоруські футбольні фани відбулися штрафами, а українських саджають на 5-10 днів у в'язницю
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ніна Показати IP 10 Жовтня 2014 14:13
ще й дівка там. такі дебошири вихованість -краще ніж 2 вищщих освіти треба вміти себе поводити в будь-якій країні місті
ніна2 Показати IP 10 Жовтня 2014 14:30
А обовязково тут цю хр*нь, писати подруга? СЛОВО вищих пишеться з однією Щ.
Беларус Показати IP 10 Жовтня 2014 14:45
В Украине законов не соблюдаете, так черт с вами, творите у себя что хотите! Украина це Европа?
Корінний лучанин до Беларус Показати IP 10 Жовтня 2014 15:14
А хотели бы такого президента как Янукович и чтобы Белорусь была так ограблена как Украина при Януковиче? Так, УКРАЇНА - це ЄВРОПА!!! А какой БЕЛОРУСЬ будет после ЛУКАШЕНКА, вы подумайте. А ФАНЫ во всем мире одинаковы, там своя атмосфера.
Хлоп до Корінний лучанин Показати IP 10 Жовтня 2014 15:41
Та вони і думають, озираючись на "європейську" Україну. Бажаєте і їм такої "Європи"?
Корінний лучанин до Хлоп Показати IP 10 Жовтня 2014 15:55
Я бачу ти хочеш , щоб вони озирались на путінську РАССЄЮ? Що вони і роблять! Давай, не ототожнюй нинішню ситуацію в УКРАЇНІ із ЄВРОПОЮ! Думай трішки мізками, чи ти всупереч здоровому глузду пишеш якусь нісенітницю.
Хлоп до Корінний лучанин Показати IP 10 Жовтня 2014 16:43
Шановний друже, з роками ти почнеш усвідомлювати, що кричати будь-що будь-де і пишатися цим настільки ж далеко від європейських цінностей та їхнього уявлення демократії як відстань від Луцька до Мадріду.
бульбаш Показати IP 10 Жовтня 2014 14:50
Гузь може поділитись досвідом як там себе поводити!:)
Беларус Показати IP 10 Жовтня 2014 15:15
Если в законе написано, что за нецензурные выкрики следует наказание, значит надо отсидеть эти 5 суток или же их не выкрикивать.
Беларус Показати IP 10 Жовтня 2014 15:17
Да кстати, дали б вашим штраф, но у вас денег нет, а у нас в каталашке опять же накормят и переночевать есть где.
Корінний лучанин до Беларус Показати IP 10 Жовтня 2014 15:27
Уважаемый, Белорусь ответный матч будет играть в Украине. Приезжай , смотри и кричи что хочешь, только чтобы не было рассовой дискриминации и соостветствующих плакатов оскобляющих другие нации. ЭТО ЗАПРЕЩЕНО! А так болей, кричи, пой ГИМН БЕЛОРУСИ, можеш кричать что-то про ПУТИНА если захочешь и никто тебя арестовывать не будет! УКРАИНА - ЭТО ЕВРОПА!
Хлоп до Корінний лучанин Показати IP 10 Жовтня 2014 15:33
Європа в захваті від таких "європейців", що тільки думкою і багатіють))
Корінний лучанин до Хлоп Показати IP 10 Жовтня 2014 15:48
ТИ хоч за всю ЄВРОПУ не відповідай! Пишеш всяку дурню! Ти хто є?
Хлоп до Корінний лучанин Показати IP 10 Жовтня 2014 16:36
Людина, яка абсолютно впевнена в тому, що Білорусь як в економічному, так і в ставленні держави до простої людини набагато ближче до Європи ніж Україна, хоча про це не кричить "по всіх кутах" та телебаченні)). Пиши, хлопче, свою "недурню", повідповідай за всю Європу, тебе такого грамотного та свідомого чекають у Франції чи Нідерландах))
Беларус до Корінний лучанин Показати IP 10 Жовтня 2014 16:58
Дороженький мой, приехали бы, но бардак у вас, страшно людям к вам ехать. Действительно кричать у вас можно все что захочешь, вот только толку от этого никакого, народ ваш кричит надрывается, а власть ваша и слухать не хочет. И сколько б вы гимн свой не исполняли, а пограничники ваши как брали взятки так и берут, как не было туалета на погран переходе в Доманове так его и не будет еще лет 100, а говорите Европа.
Корінний лучанин до Беларус Показати IP 10 Жовтня 2014 21:47
От бардака до порядка необходимо определенное время! Сущесвующая в УКРАИНЕ власть не была париотичная, проукраинская хотя ее избирал народ. Почему так получалось та потому , что избиратель должен дорасти до определенного уровня и разбираться , что ПОПУЛИЗМ а что ПРАВДА. К сожалению люди больше доверяли популизму депутатов и бандитской власти Януковича, пока терпение у людей лопнуло. И США тут не причем,как это преподносят в РОССИИ и может в БЕЛОРУСИ. Людей киданули с пенсиями и зарплатами. В УКРАИНЕ после пенсионной реформы самая низкая пенсия из всех постсоветских республик. У БЕЛОРУСИ средняя пенсия составляет в переводе на наши гривни 2295грн., в УКРАИНЕ она составлет примерно 1500грн. ЕСТЬ РАЗНИЦА? ПОТОМУ И НАРОД КРИЧИТ, НО МОЧАТЬ УЖЕ НЕ БУДЕТ!!! ПРОСТО ЛЮДИ УЖЕ ДРУГИЕ, а власть еще та, хотя чуть-чуть поменялась. Но СВОБОДА ДОРОГО стоит!
Я Показати IP 10 Жовтня 2014 16:14
Чому Германія це европа? Та тому що там порядок!!!!!!!!!!!!
Беларус до Я Показати IP 10 Жовтня 2014 17:04
Конечно хочется верить, что и в Украине будет как в Германии. Хочется верить, что в Украинский Крым я еще когда-нибудь с семьей на машине через Украину поеду. Но пока к сожалению взятки на границе, слабый сервис и обозленные люди. Удачи вам братья Украинцы.
горняк до Беларус Показати IP 11 Жовтня 2014 08:40
я был на сайте "белорусский партизан" ,столько гадости там пишут посетители о своем руководстве,больше чем в украине. Неужели и правда что так в вашей стране благополучной так ненавидят Лукашенко? Люди ,берегите свой мир ,не раздувайте лженационализм,не берите пример с нашей страны,нам и европы не видать и азии, плюс война ,ненависть и раскол,увы.