USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцькій дитячій поліклініці - кадровий дефіцит

19 Вересня 2016 16:12
Звільнення лікарів та неможливість затримати спеціалістів у поліклініці: у Луцьку відчувають кадровий дефіцит у дитячій поліклініці.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 19 вересня.

Головний лікар Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська повідомила, що зверталася до управління охорони здоров’я облдержадміністрації через кадровий дефіцит у закладі. Однак останнім часом вивільнилося 1,5 ставки лікаря-педіатра з центру профоглядів дітей і розрахувався один ортопед. Тому кадрове питання вузькопрофільної служби стоїть нині гостро.


Головний лікар нарікає, що наразі не знає, яким чином затримати спеціалістів у закладі. Так, протягом року звільнилося 12 лікарів, водночас розпочав роботу лише один.

Відповідно до норм, одного пацієнта оглядають від 7 до 12 хвилин, від 24 до 32 пацієнтів залежно від лікарської посади на день. Це означає, що лікар повинен мати досить високу кваліфікацію для того, щоб за цей час поставити діагноз та дати рекомендації. Наразі лікарі ці показники перевиконують, наприклад, ортопед приймає до 120 пацієнтів на день, що, звісно, має вплив на якість обстеження пацієнтів. Загалом на день у поліклініці налічують 2130 відвідувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ВВ Показати IP 19 Вересня 2016 16:41
цього слід було чекати. Розвалили педіатрію, наступне реформування і на медицині можна буде поставити хрест. Масово звільняються не тільки лікарі а і месестри з санітарками, хто зможе вижити на зарплату в 1300-1500 грн? Купуємо попкорн і спостерігаємо як українську націю планово знищують... тихий геноцид, і Сталіна не потрібно самі себе знищимо, при мовчазному потиканню пана Ващенюка і всіх тих, хто відповідає за медицину.
SS до ВВ Показати IP 19 Вересня 2016 20:16
Так це ж добре,для чого стільки тупих людей,зараз буде природній відбір здоровші люди будуть,а людям церкви головніші набудували тепер там нехай і лікуються в попів-педіатрів
мама Показати IP 19 Вересня 2016 17:15
Ортопед приймає 120 пацієнтів в день?????? Це ж скільки годин він працює?????? Або по іншому, скільки хвилин він приділяє пацієнтові?? Ящо по 10 хв. то прийняти може тільки 6 пацієнтів на годину, за 10 годин 60 пацієнтів, і то без всяких перекурів.
Хлоп Показати IP 19 Вересня 2016 17:27
Розвалили не тільки педіатрію, нічого не зробили за 25 років, але все нормально. Не хочете платити лікарям - будете лікуватися в мольфарів. Чому ще немає звичайного срачу щодо хабарів лікарям?
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 20:45
та да. спробуй влалштуйся на роботу в міську чи обласну лікарні чи навіть у поліклініки
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 20:47
Та гіршого місця ніж ця поліклінніка ще пошукати... у них тільки одна справа - побільше прививок вколоти
Лучанка Показати IP 19 Вересня 2016 21:09
Розвалили педіатрію, ще й дитячу стоматологію хочуть перенести зі шкіл до поліклініки. В результаті виникають незручності, особливо для батьків, які повинні спеціально відпрошуватися з роботи, щоб завести дитину до стоматолога в поліклініку.
Педіатр Показати IP 19 Вересня 2016 22:04
А хіба є така спеціалізація.Є педіатричні факультети в мед.університетах.Сімейний лікар.Європа.
Лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 15:21
В школі хоч можна зуби дитині без чергі і криків полікувати. Дитина іде з задоволенням. Лікар чудовий. Необдумане рішення щодо переходу в поліклініку. Дитина в поліклініку іде з плачем. А в школі нормально вже привикли.