USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцькому виші навчають, як бути Стівом Джобсом та Ілоном Маском

24 Лютого 2018 16:01
Школа бізнесу – 2018 стартувала у стінах Луцького національного технічного університету 24 лютого. Бажання відчути себе бізнесменом та спробувати себе в ролі Стіва Джобса та Ілона Маска виявили школярі з різних областей України.

Так, учасників бізнес-школи з Волині, Рівненщини привітав ректор вишу Петро Савчук, який зауважив, що учасники бізнес-школи, - потенційні студенти ЛНТУ.

«Проект, який ми презентуємо, – це продовження успішної та ефективної справи, яку ми розпочали минулими роками. Нині ви зможете дізнатися більше, ніж минулорічні слухачі бізнес-школи. Я впевнений, що ці знання вам допоможуть під час вступу та вибору університету», - зазначив Петро Сачук.

З його слів, студенти здобуватимуть не лише теоретичні знання, а й практичні вміння та навички на матеріальній базі університету, зокрема створюватимуть бізнес-кейси, розроблятимуть бізнес-плани, а в перспективі зможуть реалізувати власні або спільні з університетом пілотні проекти. Крім того, надзвичайно важливою складовою в роботі Луцького НТУ є тісні міжнародні зв’язки, які дають змогу студентам брати участь в різноманітних програмах, створених Американською та Британською радами.
Своєю чергою, декан факультету бізнесу, модератор заходу Надія Хвищун висловила впевненість в тому, що в залі сидить молода генерація та майбутнє України, адже школярі вирішили ці вихідні дні проводити не вдома, а використати час з користю й інвестувати його у свій розвиток.
Як наголосив проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах, школярам вдалося здобути свою першу перемогу, адже вони перебороли байдужість і таки пройшли відбір до школи бізнесу, аби отримати неоціненний досвід.

«Дорогі майбутні студенти, те, що ви знаходитеся сьогодні в цій залі, уже багато про що говорить. Я побачив, що переді мною люди, які творять майбутнє України. Вам довелося пройти відбір і здобути першу перемогу у боротьбі за своє місце. Друга перемога – ви перебороли свою лінь та байдужість і прийшли сюди. Те, що вас чекає у школі бізнесу не можна купити, ви здобудете досвід, станете кращими і більш перспективними», - зауважив Валентин Талах.
Опісля привітальних слів між юними науковцями розіграли 4 фірмові футболки факультету бізнесу.

Зазначимо, що в рамках школи бізнесу до Луцького НТУ завітали учні шкіл з кількох областей, тож їх розділили на чотири групи за вподобаннями та галузевими пріоритетами: «Сучасники Ілона Маска», «Нащадки Сороса», «Прихильники Джобса» та «Послідовники Сміта».

Для кожної групи школярів викладачі університету підготували тематичні тренінги про лідерство, міжнародну безпеку, маркетинг, менеджмент та бухгалтерський. До того ж, приємним сюрпризом для учасників стануть відвідини одних із найкращих підприємств Волині.

Після трьохденного навчання усі учасники зимової Школи бізнесу Луцького НТУ – 2018 отримають відповідні сертифікати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
123 Показати IP 24 Лютого 2018 16:13
Прикольно...) Викладачі, які отримують 3000 грн. на місяць, вчать, як стати міліонерами...
ник до 123 Показати IP 24 Лютого 2018 17:33
чудо ти хоть нам тут не втирай..золотое дно в цих горе преподавателей сидять на взятках плодять дебілов за гроші..потим ці маски гребуть наліво і направо все шо бачать..
saa до 123 Показати IP 25 Лютого 2018 00:44
Скоро покинуть універ і поїдуть по світу розповідати, як заробити мільйон розповідаючи як заробили мільйон жобс і маск... :)
Анонім Показати IP 24 Лютого 2018 16:33
приносьте ваші грошики, і ми вас переконаємо, що ви стівени джобси , ілони маски, і т.д. здобуті знання вам пригодяться для роботи у Польщі на різноманітних посадах
456 Показати IP 24 Лютого 2018 17:23
Смішно;))) лиця викладачів-шарікові. ... включайте свій мізок!
Ага Показати IP 24 Лютого 2018 17:36
Дуже цікаво!Які такі ідеї та бізнес мають викладачі що за деілька років ті мають двоповерхові хатинки, авто та регулярніпоїздки за кордон?
wq Показати IP 24 Лютого 2018 18:22
А перемогла команда "Хабарник-Чиновник"
іфф Показати IP 24 Лютого 2018 19:09
джобс и маск - всього два і в США... ... в бажаючих мільйони... Кажуть - ну то й шо - головне настрой. Це, як велосипедисту говорять - головне розженись, настройся і ти проїдеш всю Антарктику... А про мороз, сніг, вітер, лід та тісячі кілометрів - забудь. Порада одна - приміряй кофтину по плечу.
Бізнес Показати IP 24 Лютого 2018 19:25
Навчають бізнесу ті, хто до нього не має ні найменшого відношення.У викладачів свій "бізнес".
Ага до Бізнес Показати IP 24 Лютого 2018 20:47
На прикладі вашої відповіді можна зробити висновок про рівень сучасної освіти і чого вона може навчити нове покоління.
Люда Показати IP 24 Лютого 2018 19:43
Диванні критики, подивіться в дзеркало, гавнюки! Смердить читати
Ага до Люда Показати IP 24 Лютого 2018 20:50
На прикладі вашої відповіді можна зробити висновок про рівень сучасної освіти і чого вона може навчити нове покоління.
Студент до Люда Показати IP 24 Лютого 2018 20:53
ВІдразу відчувається викладацький стиль мислення і спілкування.
Анонім до Люда Показати IP 24 Лютого 2018 22:45
це тема твоєї дисертації ?
Гекко Показати IP 24 Лютого 2018 20:03
Бачу нічого не змінилось в університетах за останні 20 років.Все той же ж совок.Із старшим поколінням зрозуміло, а от молодь як дозволяє так із себе знущатись
Бабця Показати IP 24 Лютого 2018 20:11
Їдь внучку в Луцьк, там кажуть вчать добувати криптовалюти.
Анонім до Бабця Показати IP 24 Лютого 2018 22:46
нею добре поросят і курей кормити
Хе-хе Показати IP 24 Лютого 2018 20:24
Приходьте вчитись до нас, будемо робити на вас бізнес.
Ну да Показати IP 24 Лютого 2018 20:42
...После шести месяцев обучения Джобс бросил колледж....В 1995 году 24-летний Илон переехал в Калифорнию, где стал аспирантом легендарного Стэнфордского университета, чтобы получить докторскую степень по физике. Но всего через 2 дня он передумал и решил и дальше работать над своими разработками.
Анонім до Ну да Показати IP 24 Лютого 2018 22:53
якби не познайомився із Возняком, то до кінця свого життя збирав би пляшки і врештірешт загнувся від якоїсь дурі
Людмила Показати IP 27 Лютого 2018 10:17
"""Після трьохденного навчання усі учасники зимової Школи бізнесу Луцького НТУ – 2018 отримають відповідні сертифікати.""" стесняюсь спросить , сертификаты чего????