USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку безкоштовно покажуть 5 вистав

22 Вересня 2015 10:30
У Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка - місяць безкоштовних переглядів.

«Сурогатна мама», «Три ідеальних подружжя», «Ханума», «Неймовірні пригоди в готелі класу«LUX» та «Дуже проста історія» - саме ці вистави лучани та гості міста зможуть переглянути безкоштовно. Такий перегляд ініціював Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у рамках програми «Культура і духовність - багатство лучан». Про це повідомляють у прес-службі Фонду.

Усі охочі побачити вистави можуть безплатно отримати квиток з 15 вересня:

- з 13:00 по 15:00 у приміщенні Директорії, за адресою: Луцьк, вулиця Винниченка, 26, кабінет 209.

- з 09:00 по 18:00 в Офісах розвитку кварталу, за адресами: Луцьк, вулиці Гордіюк, 37, Кондзелевича, 30, Шухевича, 6, Ковельська, 47 «а», Корольова, 10 (Вересневе), проспекти Відродження, 10, Соборності, 38 та бульварі Дружби народів, 6.

Графік показу вистав:

25.09 - «Сурогатна мама»,

02.10 - «Три ідеальних подружжя»,

09.10 - «Ханума»,

16.10 - «Неймовірні пригоди в готелі класу«LUX»,

22.10 - «Дуже проста історія».

Деталі за номером телефону: 78-22-07. Кількість квитків - обмежена.

Варто зауважити, що у Фонді не вперше ініціюють подібні проекти. Так, у квітні лучанам показали виставу, створену за мотивами роману волинського письменника Володимира Лиса «Століття Якова».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанин Показати IP 14 Вересня 2015 13:35
я дякую фонду, за те що я живу
Фондюк Показати IP 14 Вересня 2015 14:32
Прошла зима. Настало лето.Спасибо, фонд, тебе за это.
Анонім Показати IP 14 Вересня 2015 14:33
Треба не халявою людей в театр заманювати, а якісними виставами. Якщо вистава хороша то грошей на квиток не жалко. На останні місцеві вистави я більш не піду навіть якщо мені заплатять вартість квитка.
Катерина до Анонім Показати IP 14 Вересня 2015 15:52
Ти з тих людей, що і в позитиві шукають негатив! Якщо тобі не подобається - не розписуйся за усіх! Є прекрасні постановки в нашому театрі. А якщо будь-який фонд, організація, окрема персона пропагує мистецтво - це вже крок в культурне та цікаве життя! Люди, будьте трошки позитивнішими та добрішими! ;)
пенсіоненрка до Катерина Показати IP 14 Вересня 2015 16:34
Є категорія людей, які звикли усе паскудити. Не будемо на це зважати. З нетерпінням чекаю початку театрального сезону. В совецькі часи мені пощастило побувати на виставах ленінгадських та московських театрів з грою відомих акторів. Теперішня театральна школа набагато краща. Запевняю усіх, що в нашому Волинському театрі всі без винятку актори дуже талановиті, навіть масові сцени привертають до себе увагу. Бажаю усім глядачам (і собі, звичайно) гарних театральних вечорів.
я Показати IP 14 Вересня 2015 19:35
супер! дуже хочеться відвідати театр! дякую!
простолюдин Показати IP 14 Вересня 2015 20:33
так добра ініціатива, але перед виборами - це все дешеві загравання! Чому Палиця виставив не прохідного кандидата на вибори мера?
Олена Показати IP 16 Вересня 2015 10:48
а де ж ті білети... чому їх немає по цих адресах?????
Валентина Показати IP 16 Вересня 2015 13:26
БІЛЕТИ не надрукувала типографія!Але коли на а друкує то їх вже так о ж нестане
Сергій Показати IP 16 Вересня 2015 13:29
Брехуни. Вже два рази, 15 та 16 вересня, ходив за білетами, а їх все немає.
дід Панас до Сергій Показати IP 22 Вересня 2015 10:46
За язиком слідкуй! Якщо тобі не дісталися квитки, це не означає, що їх немає! Квитки тільки поступають їх дуже швидко розбирають! Порада: не ходи більше, а візьми номер телефону на офісі і телефонуй!
Оксана Показати IP 22 Вересня 2015 13:54
на офіси потрібно дзвонити
Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 15:40
Як мала потрібно,щоб купити дурних голодних рабів. Ідіть безоплатно на дешеву фігню, краще по палці ковбаси дав би олігарх.Абсурд, як им купляєтесь на обсмоктану костомаху
дід Панас до Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 16:32
...не ковбасою єдиною! хоча...для таких примітивних як ти першочергові потреби на першому місці. Прийми співчуття!