USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку діти переселенців їздитимуть безкоштовно

21 Січня 2015 13:43
Діти вимушених переселенців із Криму та сходу країни, які прибули до Луцька разом із родинами, у навчальний період користуватимуться послугами електротранспорту безкоштовно.

Про це стало відомо сьогодні, 21 січня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Так, у період з 1 лютого по 31 травня цього року школярі-переселенці їздитимуть у тролейбусах на пільговій основі – безплатно. Таким чином, луцьке управління освіти зобов’язують забезпечити таких учнів проїзними квитками, а батьків – написати відповідні заяви.

Кошти на придбання проїзних виділять і з міської «кишені».

Варто додати, що окремі члени виконкому відмовились підтримати таку ініціативу, мотивуючи це тим, що не розуміють, чим «наші діти гірші за приїжджих».

Однак, врешті-решт, рішення підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
мама Показати IP 21 Січня 2015 14:07
За що їм такі привілеї? А наші діти хіба заробляють собі на проїзд?
Анонім до мама Показати IP 21 Січня 2015 14:25
Нехай батьки їхні ПРАЦЮЮТЬ! І тоді будуть рівні з тими, хто теж не має свого житла. На біржі вже не має ВАКАНСІЙ? А вони хочуть ПРАЦЮВАТИ за ті ж зарплати, за які наші місцеві пахають? Дайте відповідь на ЦЕ питання?
місцевий Показати IP 21 Січня 2015 14:15
Я рахую-це не правильно. Їм всі привілеї, а наші,що гірші. Ми також живемо не маючи житла, винаймаємо,а нам ніяких пільг. Ви ще їм квартплату відмініть,хай живуть безоплатно.Господи, а ми скоро подохнемо з голоду,коли заплатимо за комунальні послуги
не платіть до місцевий Показати IP 21 Січня 2015 15:40
то не платіть за комуналку такі гроші, ціни не обґрунтовані і взяті зі стелі
Анонім Показати IP 21 Січня 2015 14:32
А чим волиньські діти гірші? Мабуть тим , що їх батьки не кричали : дайош расєю.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Січня 2015 17:22
10000000000000000000000000000000000000000000000000000%. ЩО ЗА ДЕБІЛІЗМ,ЧИМ НАШІ ДІТИ ГІРШІ?????????????
аяяй Показати IP 21 Січня 2015 18:04
Неужели те 60 коп которые платят ваши дети за проезд вЕлектротранспорте ,а дети видевшие войну не будут платить,вам помогут или что-то изменят?
Бармалєй Показати IP 21 Січня 2015 21:37
Могли б і дітям учасників АТО зробити таку ж пільгу