USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку - ДТП, збили велосипедиста

1 Серпня 2016 18:09
ДТП, під час якої легковик збив велосипедиста, трапилася у Луцьку, - інформує Волинське агентство розслідувань.

Аварія сталася 1 серпня.

Місце події – вулиця Ковельська, неподалік зупинки “Ветлікарня”.

Керманич велосипеда порушив правила, бо вирішив перетнути перехід, не злізаючи з велосипеда.

Водій автомобіля “БМВ”, зі слів очевидців, не встиг зреагувати на маневр велосипедиста та збив його. Відразу після ДТП він надав першу допомогу постраждалому, якого згодом забрала “швидка”.

На місці події працює патрульна поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я Показати IP 1 Серпня 2016 22:40
Явно нащо номера познімали??
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2016 23:59
Номери не знімали, вони облетіли...
ДАЙ Показати IP 2 Серпня 2016 09:05
Тут водій, відповідно до Правил, явно не врахував дорожні обставини. А це, що велосипедист Їхав по переході, дуже слабеньке виправдовування.
Максим Показати IP 2 Серпня 2016 10:45
Велосепедист їхав від переходу метрів 50. Чи по правилах перехід скрізь де в радіусі кілометра є зебра??? Переїзджати на велосипеді через дорогу немав права, завтра почнуть під машини кидатися теж водії винні будуть? Швидкого одужання велосипедисту, сили і заспокоєння водію, він надавав першу медичну допомогу, переживав за ситуацію, був тверезим. Не винуйте без підстав людей, кожен може бути, як а місці велосипедиста так і водія.
Анонім до Максим Показати IP 2 Серпня 2016 12:47
Взагалі то він їхав на переході, машина влетіла в нього на великій швидкості, і його відкинула вверх і пролетів він на пару метрів від переходу......була на місті події
Друг правди до Анонім Показати IP 10 Серпня 2016 23:51
Зверніться до родичів, на місці ДТП майже нікого не опитували. Допоможіть встановити правду. Родичі шукають свідків, чув по району
Мала Показати IP 2 Серпня 2016 12:52
Велосипедист їхав на переході, а водій який вїхав в нього на великій швидкості., відкинув на пару метрів, були на місті події..... літають на машинах у нас там постійно.... навіть не завжди зупиняються коли йдуть люди.... один пропустив а другий за ним летить і не дивиться що там хтось йде...
Громадянин 777 Показати IP 2 Серпня 2016 15:08
Прізвище водія, або номер авто???
Лєна Показати IP 2 Серпня 2016 20:07
Люди добрі, не забувайте, це все-таки дорога, і автомобілю набагато тяжке зупинитись ніж пішоходу чи велосипедисту.
МісцевийМешканець Показати IP 2 Серпня 2016 21:36
Встановіть вмежах міста обмеження швидкості
місцевий мешканець до МісцевийМешканець Показати IP 4 Серпня 2016 09:42
в містах є обмеження швидкості - 50 км:за год. а не 100 , з якою їхав водій!!!!!!!
Друг правди Показати IP 10 Серпня 2016 23:55
Люди, хто бачив, зверніться до родичів, вони шукають свідків!!! Чув, ходили по вулиці питали