USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому лучанам не подаватимуть гарячу воду у будні

28 Жовтня 2014 11:45
У порівнянні із областю, у Луцьку зменшили ліміти на газ на 5 відсотків.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 28 жовтня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.

З його слів, за станом на сьогодні, для обігріву та подачі гарячої води лучанам газу не передбачено взагалі, адже його ледве вистачає на опалення житлових помешкань.

«Я хочу, щоб лучани зрозуміли, що мова йде не про гроші, а про ліміти на газ, якого у нас немає. На мою думку, пан Банада не виважено розділив ліміти зменшення газу для Луцька - 35%, та для області – 30 %. Що таке 5%? Це - 8 мільйонів кубометрів газу. У нас до цього часу тривають дискусії, хоча особисто я розумію політичну складову цього питання», - каже очільник міста.

Він наголосив, що мешканці обласного центру таки будуть з теплом, утім, гарячу воду подаватимуть, як і раніше, по суботах та неділях.

До слова, не всі лучани можуть скористатися гарячою водою навіть у вихідні. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у п’ятьох будинках з даховими котельнями люди протягом суботи не дочекалися гарячої води.

Також мер зауважив, що у міській раді продовжують роботу з енергоощадними технологіями.

«Робіть, хто що може. Два-три хороших вікна – це вже економія. Минулого року за кошти з міського бюджету встановили вікна у спортзалах та актових залах навчальних закладів. Тепліше діткам, і менше коштів йде опалення», - резюмував міський голова та звернувся до лучан із проханням зрозуміти складну ситуацію у місті та країні загалом, а працівників ЗМІ періодично доносити це до краян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Света Показати IP 28 Жовтня 2014 11:53
А чукчи говорят вообще не моються, только жиром смазуються и ножом соскребают вместе с грязью. Сало подойдет.
лучанин Показати IP 28 Жовтня 2014 11:59
це спита і продажна скотина має усе місто за дурнів
привіт, мої любі Показати IP 28 Жовтня 2014 12:00
цікаво, а наш міський голова з солідарності з лучанами теж тільки по вихідних у своєму маєтку гарячу воду включає?
jd Показати IP 28 Жовтня 2014 12:05
Это не наши проблемы. Не мы должны беспокоиться где взять денег на бойлер, а мэр, президент, премьер должны думать о том как обеспечить нас горячей водой и теплом. Но видммо они решили, что у бедного народа еще остались деньги и можно отжать еще немного. Уроды короче они.
Анонім до jd Показати IP 28 Жовтня 2014 12:17
Та який ти бідний народ коли і квартиру безплатну маєш і ще хочеш гарячу воду кожен день ??? А хата в селі і дров за пенсію треба купити і куди жалітись??? Так що можна потерпіти не обростеш мохом і в холодній помиєшся А то всі тільки нити вміють!
jd до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 12:25
Ты мне дал бесплатную квартиру? Или я пропустил раздачу квартир на халяву? Я только за то , что у меня батареи едва теплые плачу 500грн в месяц. В том то и разница проживания в городе и селе, что у меня в кране горячая вода должна быть по умолчанию, а не по выходным.
на жаль до jd Показати IP 28 Жовтня 2014 12:43
ніде не прописано, що вона у нас/вас має бути "по умолчанию".
jd до на жаль Показати IP 28 Жовтня 2014 13:07
Это блага цивилизации. Ну ладно, забудем про это. Лимиты на газ уменьшили на 5%. Ок. Но либо я плохо учился в школе, либо нас держат за дураков. Т.к горячая вода 8 раз в месяц это экономия не 5% а 75%
Джулія Показати IP 28 Жовтня 2014 12:38
Хто може-утеплює своє помешкання і без мерської вказівки. А хто не має можливості-...
окс Показати IP 28 Жовтня 2014 12:41
Як же все це дістало... Нехай на всіх економлять... від бідного до багатого..,а з себе починають в першу чергу... а то самі в теплих котеджах гріються , в банях паруться.. а на простих праюючих економлять.
фокс до окс Показати IP 28 Жовтня 2014 12:59
Так ви ж таких в Раду обрали!:))) Чого жалієтесь? Вони так і на Схід "ходили" і "ходити" будуть за ваш рахунок і вашими чоловіками і синами!!!
опа до фокс Показати IP 28 Жовтня 2014 13:12
Закрий дупло, троль ФСБешний!!!
ййй Показати IP 28 Жовтня 2014 12:57
Так очевидно що Бандана це спеціально зробив, може на мера мітить?!:)
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 12:58
Може вже не на Донбасі порядки треба наводити а тут!!! Депутати мозги попропивали, души олігархам продали вот так і живемо!!! Третій Майдан не за горами, якщо і далі так буде!!!
oksana Показати IP 28 Жовтня 2014 13:01
Цікаво в якийх це навч.закладах щось робить держава, що в садочку, що в школі, все за рахунок батьків, при чому у школі навіть не видно на що йде стаття "господарські для школи"
Anonymous Показати IP 28 Жовтня 2014 13:37
В Рівному тому ж (яке ЗНАЧНО більше за Луцьк, і то ще про Київ мовчу...) і вода гаряча є, і транспорт міський їздить по людському, а не сходить системно з маршрутів в 8 вечора і як хоче, так їде зранку,... То може, даруйте, нафіг такий мер? Люструвати громадою к бісу, і обрати АДЕКВАТНУ людину, а не "одна палка, два струна, я хозяин вся страна"? Як щось заборонити, утиснути, обмежити, обідрати - Романюк тут як тут! З реальних його справ згадується хіба що міст через колії, і ремонт пари вулиць плюс ЦНАП. І крапка, жирна (вокзал робила Укрзалізниця...). За часи його правління сталася купа "пакращень" - чудовий рух громадського транспорту (все для таксистів, треба на автостанцію/вокзал (чи з) пізно ввечері чи в 5 ранку - дуй, лошок, пішки, спілкуючись дорогою з гопниками, або плати дяді-таксисту), плюс повне фактично знищення 15-го і 15-а маршруту, що супроводжувалось глибокими розмірковуваннями на тему його рентабельності (а кому потрібен такий маршрут, якщо вдень і вранці його треба по півгодини чекати, спізнюючись на роботу, а в 8-9 вечора водій тролейбуса (і не тільки 15-го) по накатаній схемі їде "в депо" і побоку йому, що ще далеко не 23-00 (в Рівному - 1:00) - не царська то справа плебеїв додому везти, спати охота!), місцевий "чудовий" податочок на підакцизні товари вночі - фіг пачку цигарок ввечері і до 8 ранку в деяких районах міста купиш... А ще й заборони мітингів проти яника в 2012-му були, забули? Зате тепер він за Майдан... Нагадує зафуканого під час концерту студентами агітуючого за Яника Кривицького - так само злякався і перефарбувався хутенько. (http://www.volynnews.com/news/policy/opozytsiya_oburena_zaboronoyu_mitynhu_v_lutsku/). Синочок і Ко "Буратіни" з Карабасами будує як хоче, а магазинчики на зупинках панству "не вписуються в архітектурний ансамбль міста" (зате робоче місце в людини є і податки в бюджет)... "І также много разної х...ні за вами замічав я" @ Лесь Подерв'янський. А реально, чхати він хотів на комфорт лучан. То може час кормушку прикрити? Чи й далі будемо терпіти і бігати пішки або їхати в переповненій душогубці, спізнюючись на роботу (графік руху транспорту створено людьми, які ним НЕ користуються - під дупою ж машинка є), немиті, в перспективі топити буржуйками, а взимку ще й хвацько перескакувати метрові кучугури (розганяючись по нечищеному тротуару, схожому більше на каток). Ну і ідеологам, що придумали давати гарячу воду по вихідним - дурні набиті, ВЗИМКУ на ПРОГРІВ щотижня води в трубах піде ВЕЛИЧЕЗНА кількість газу, це по-перше, по-друге, а вони і справді вважають, що люди будуть систематично за СВОЇ, зароблені гроші спускати з системи щотижня холодну воду і оплачувати її як ГАРЯЧУ? Та не заплатити за таке "водопостачання" ВСІМ МІСТОМ разок-другий, щоб "керовник", який до такого додумався в калюжу дупою сів і в трубу вилетів (або почув нарешті людей і виправив ситуацію). Скільки років вже торочиться про перехід на твердопаливні котли (ще за попередньої влади активно це обговорювали де тільки можна)? Триндежу - багато, роботи в місті - нуль (газ комусь певно вигідно продавати)! То проблема не людей (які далеко не від доброго життя купують бойлери і перевантажують електросистему), а керівництва міста - забезпечити населення ЯКІСНИМИ комунальними послугами, що надаються без перебоїв, і за АДЕКВАТНИМИ тарифами. Хай робить реальні кроки назустріч громаді, або звільняє посаду для РЕАЛЬНО ефективного керівника, і їде в свою Золочівку (як варіант - на всі чотири сторони) і там будує свої Нью-Васюки (або засмерджується без миття по принципу "а скільки тої зими"), а з жителів Луцька вже досить! А то йдемо нібито в Європу, а схоже то на Азію (або забитий совок)...
Доброжелатель Показати IP 28 Жовтня 2014 14:01
Мало того що гарячої води немає, так комуналку ніхто ж не зменшив, тобто ми платимо за те чого не використовуємо. Чому не вмикати воду ще і посеред тижня, в середу?
Любче Показати IP 28 Жовтня 2014 14:12
Ще хтось думає що він когось вибирає ніхто нікого не вибирав не вибирає і вибирати не буде всі ставленики тих кому це потрібно. Можна подумати що голосували за Лапіна він ставленик і йому туда треба все.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 14:13
Вонючi та незалежнi...:)
jd Показати IP 28 Жовтня 2014 14:45
Наши налоги - это зарплата чиновников. Давайте к примеру в связи с экономией семейного бюджета будем платить ПДВ(20%) только по выходным с 8:00 до 10:00)))
У-ух! Показати IP 28 Жовтня 2014 15:24
У галичан газ в двічі дешевше ....
Anonymous Показати IP 28 Жовтня 2014 15:26
А давайте за проїзд в транспорті платити виключно в суботу та неділю! Зворотні санкції так би мовити.
ххх Показати IP 28 Жовтня 2014 16:12
як я можу контролювати температуру гарячої води? вона така гаряча,як у старої баби ср"ака
я Показати IP 28 Жовтня 2014 16:41
в нашій країні війна, а ви про воду гарячу пишете. потерпимо! все буде добре!дуже надіюсь що вибрана нами влада зробить життя кращим.Яценюк молодець! СЛАВА УКРАЇНІ!
Света до я Показати IP 28 Жовтня 2014 17:02
Ну теперь у нас по жизненно будет война, какая удобная штука я вам доложу, даже лучше "попередников" и москалей.
jd до я Показати IP 28 Жовтня 2014 18:18
Яценюк, разлогинься! Палишься))
юля Показати IP 29 Жовтня 2014 11:36
Шановні !!! треба ініцінюювати довчасни вибори мєра Луцька - обрати такого якій дасть гарячу воду ......