USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку хочуть запустити новий маршрут громадського транспорту

21 Листопада 2015 13:30
Новий маршрут громадського транспорту, який би сполучав центральний автовокзал та обласну лікарню, що по проспекту Грушевського, хочуть бачити у своєму місті лучани. Йдеться про те, щоб маршрут був прямим, через міст біля Там-Тама, тобто проспект Перемоги, а не в об’їзд.

Так, одна з мешканців Луцька, Юлія Каразія, опублікував на сайті Єдиної системи місцевих петицій відповідну пропозицію.

«Щодня десятки людей приїздять в Луцьк з усієї області з єдиною метою: потрапити на обстеження/консультацію/здачу аналізів в обласну лікарню. Прибуваючи на Центральний автовокзал міста, їм усім доводиться пішки долати велику відстань, та ще й підйом сходами пішохідного переходу через залізничні колії. А це часто якраз хворі люди, пенсіонери, які їдуть до Луцька кілька годин з віддалених районів. Так, можна взяти таксі, яке зараз коштує 35 гривень. В обидва боки це 70 гривень. Та й самим містянам теж не завадило б пряме сполучення від Варшавського ринку до проспекту Грушевського», – пояснив свою позицію лучанка.

До слова, стартував збір підписів під петицією 20 листопада.

За станом на 21 листопада, петицію підписали 19 осіб з 300 необхідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
опа Показати IP 21 Листопада 2015 13:36
там 15 хвилин пройтись, не потрібен цей маршрут. Він лише збільшить навантаження на автошляхи.
опапа до опа Показати IP 21 Листопада 2015 16:30
я вже це бачу як дідусь старенький з палочкою "прогулюється 15 хв".
опача до опапа Показати IP 21 Листопада 2015 17:43
прогулювання корисне для здоров'я як малим так і старим
Григорій Іванович до опа Показати IP 21 Листопада 2015 17:50
Потрібен чи не потрібен покаже думка лучан (збір підписів під петицією). А от ваш аргумент про навантаження - це як в муку пукнути.
34 маршрут Показати IP 21 Листопада 2015 14:32
вже про 34 маршрут обіцяли. ні слуху ні духу й досі.
Корінний лучанин Показати IP 21 Листопада 2015 14:50
Цей маршрут буде 100% збитковий! Я вважаю, що жоден перевізник не візьметься за нього , навіть тендеру не треба. До речі, цікава постановка питання і аргументація автора пропозиції. Виявляється (за авт.) десятки мешканців за десятки КМ приїжджають ло Луцька на автовокзал, а 1км до лікарні від вокзалу здолати не можуть ?
100 Показати IP 21 Листопада 2015 15:11
Якщо нема грошей на таксі 35грн,то ця дорога тільки в одну сторону.Хто там буде лікувати за безсплатно?
полішук з любашова Показати IP 21 Листопада 2015 15:16
А можна запустити рейс Завокзальний базар - ТАМ-ТАМ. Є багато людей, яким подобається гланди через сраку рвати. Вони й їх рвуть усе життя.
штурмбанфюрер КГБ Показати IP 21 Листопада 2015 15:50
100% маячня
ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Листопада 2015 15:53
Корінному! Дуже радий, що Ви здорові і для Вас пройтися пішки кілька кілометрв - нема проблем. Але це правда, що в обласну лікарню приїзджають літні хворі люди з віддалених районів. Їм дуже тяжко добиратися до лікарні в даних умовах..
Анонім Показати IP 21 Листопада 2015 16:37
Пропоную побудувати фунікулер: Пасаж-Залізничний вокзал!
сс Показати IP 21 Листопада 2015 17:17
давай метрополітен!!!
Петро-Дмитро Показати IP 21 Листопада 2015 18:17
А ще можна канатну дорогу з підвісним туалетом десь напівдороги забацати! І Прямо на базар спорожнятись. Людська фантазія не має обмежень.
вася Показати IP 21 Листопада 2015 20:49
кому тяжко йти є маршрут 2-ки
Бе Показати IP 22 Листопада 2015 01:16
Хай писакові буде відомо, що обласна лікарня приймає хворих виключно по направленню із районних лікарень. Просто на обстеження туди не їздять.
Лучанин Показати IP 22 Листопада 2015 10:05
Якщо ви хочете щоб подібним маршрутом їздили пенсіонери,то потрібно пускати не маршрутку, а тролейбус по наступному маршруту КРЗ-Зал.вокзал наступними вулицями: Карбишева, Конякіна, Перемоги, Грушевського. Тим паче для цього не потрібно прокладати жодного метру дроту, весь шлях єлектрофікований.
Локкі Показати IP 22 Листопада 2015 10:18
Краще б продовжили маршрут №29 до Забороля. Від Там-Таму до Винниченка фіг доберешся без пересадок.
Анонім Показати IP 22 Листопада 2015 15:18
Я би сказала що маршрут був би добрий,якщо його пустити із автостанції через Конякіна-Гордіюк-Соборності-Перемоги-Грушевського -Ж/д вокзал. Це житловий район, з якого багато людей могли б доїхати, і тим кому важко йти. Це не в обїзд як 2 їде через все місто.
ВОВК Показати IP 22 Листопада 2015 18:44
коментар було видалено
Людина Показати IP 22 Листопада 2015 21:14
Я думаю, що маршрут такий потрібний.Повністю згідна з Анонімом. В лікарню здорові люди не ходять, а хворим потрібно під'їхати. І маршрут продумати, щоб усім було зручно.
до Людина Показати IP 23 Листопада 2015 11:38
На привокзальній площі вже давно утворилась автостанція(нелегальна) для приміських автобусів,всі вони дїзджають до обл.лікарні,а на площі біля вокзалу не пройти не проїхати,давайте ще напхаєм туди автобусів,щоб усім було зручно!!!