USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - махінації з російськими товарами

26 Серпня 2014 12:07
Аби обійти бойкот російських товарів, стверджують активісти, деякі торговельні заклади Луцька, хитрують з штрих-кодами. Про це інформує голова громадської організації «Бойкот» Михайло Бабенчук.

«У Там-Тамі Експрес, штрих-код дитячого шампуню «Ушастий нянь» починається з цифр 46, а цей код є російським. Тим часом, на ціннику вказаний виробник Вінниця», – розповів Михайло Бабенчук.

«Шановне керівництво супермаркету «Там-Там Експрес», прекрасно те, що біля деяких українських товарів розміщені наліпки із закликом купувати українське. Скажіть, а де подібне маркування російських товарів?», – додав він.

Активіст закликає лучан інформувати про подібні випадки.

«Дорогі покупці, не ведіться на брехню, ретельно вивчайте інформацію про виробника товару, важливо не лише дивитися на штрих-код (який часто перебивають), а й на інформацію про країну виробника. Не купуйте російське! Не фінансуйте російську армію! Слава Україні!», – наголосив Михайло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Руслана Показати IP 26 Серпня 2014 12:11
та всі давно знають, що Ушастий нянь російський виробник!
889 Показати IP 26 Серпня 2014 12:15
і невська косметика (дитяча)
Я Показати IP 26 Серпня 2014 12:16
Не дивлячись ні на що ці продукти мені подобаются і буду купляти!!!!
))) до Я Показати IP 26 Серпня 2014 16:29
Ушастий нянь не дуже якісна продукція, може викликати алергію. ми раніше також користувалися, а потім лікувалися в алерголога
Ти до Я Показати IP 26 Серпня 2014 19:06
коментар було видалено
Ти до Я Показати IP 26 Серпня 2014 19:25
Чуже купив - своїх убив!
OTAK OT Показати IP 26 Серпня 2014 12:28
активісти, ви вдома газову трубу відрізали? хто ви такі щоб вказувати нам що продавати і купувати?
TAK! Показати IP 26 Серпня 2014 12:30
гляньте на цю п.ку, ось це буде вказувати мені що їсти а що не їсти - http://vk.com/id119433580
Ні до TAK! Показати IP 26 Серпня 2014 13:41
Ти п-ка покажи свою морду!Прошмандовка продажна.
TAK! до Ні Показати IP 26 Серпня 2014 13:54
воно на цьому піари хоче в депутати вїхати, а ти підтримуй його, не їж російське, і проголосуй за нього. теле.ні, вами крутять як хочуть, а ви ведетесь
Вероніка до TAK! Показати IP 26 Серпня 2014 19:24
До чого "...не їж російське, і проголосуй за нього..."? Закликають відмовитися від російського, щоб не спонсорувати війну, а не щоб людина в "депутати в*їхала"... ГО "Бойкот" ЗАКЛИКАЄ людей, а не ЗМУШУЄ відмовитися від москальського, розрізняйте ці поняття! А то створюєте суперечки з нічого... P.S.: Цікаво було б на твою п-ку подивитися...але де ж? тут все анонімно і нащо заморочуватися, анонімно лекше висловити брехню, а то потім скоса всі дивитимуться...
патріот до TAK! Показати IP 26 Серпня 2014 20:28
Тобі б на схід, там би воєнослужбовці тобі б показали за що ти гроші платиш, фінансуй російське, земля кругла,все повертається!!!!
ФигВам Показати IP 26 Серпня 2014 12:44
И что? Порошенковская фабрика "Рошен" в российском Липецке как работала, так и работает. И регулярно выплачивается нехилая зарплата российским сотрудникам-"оккупантам". И никто уже даже не вспоминает обещания Порошенко и арку у "Динамо" в Киеве за свой счет восстановить, и весь бизнес продать сразу же при победе в выборах, да и еще много прочего... И сколько лохов на эти обяцянки-цяцянки купились?
сірий вовк Показати IP 26 Серпня 2014 12:56
покличуть до армії - буду воювати. Страждати печерними дурницями (купуй, не купуй, скачи і верещи, плюй і топчи) - не буду ніколи
Свідома Українуа Показати IP 26 Серпня 2014 13:20
Ніколи не думала, що підтримка власного українського виробника так обурить громадян. Неприємно читати подібні провокаційні коментарі. Так як вас просять не вкладати гроші в казну країни окупанта. Вас просять підтримати українського виробника і не спонсорувати війну росії проти України. Тому перш ніж писати подібні речі. подумайте про суть акції бойкоту російський товарів!
Люблю Україну Показати IP 26 Серпня 2014 13:27
Мишко, руки в ноги і на схід Що не будь аби не працювати, будь мужиком покажи на сході любов до України, а то тільки язиком, і наклейками.....піаришся шоб якесь крісло зайняти не більше. З удару прперли то Бойкот придумав... ДІЛОМ ЗАЙМИСЬ, І ГАЛЮ СВОЮ ДО ЦЬОГО ДОЛУЧИ!!!! ПІАРЩИК.....
Лучанка Показати IP 26 Серпня 2014 14:19
та махінації тепер повсюди як і у гас на Україні так і у Росії............тепер будем з Білорусії купувати їхнє російське і через Білорусію пропихати своє-українське...............ги-ги-ги ці бізнесмени ні перед чим не зупиняться аналогічно і валютчики для яких така нестабільність лише на руку ----------------нічого святого у бариг
doc до Лучанка Показати IP 26 Серпня 2014 20:09
До чого люди ви скажіть тут дискусія??? Вам тільки пропонують не купувати товари російські....а ви відсилаєте одне одного на схід....сьогодні це може бути будь- хто там, я знаю Мишка і Галю.... І на даний час вони намагаються допомогти ....нашим воякам....а піар тут ні до чого,якщо вас-( любіть україну) закрадається така думка то підніміть ви свою сраку і хоть щось зробіть для допомоги, а не своїмт коментарями про піар це смішно....
Анонім до doc Показати IP 26 Серпня 2014 22:00
РОЗУМНИКУ, НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ! МОЯ СОВІСТЬ ЧИСТА, І МОЇ ВЧИНКИ ДОСТОЙНІ БАТЬКІВЩИНИ! ПРО МИШКА ТІЛЬКИ Й ЧУТИ .....НЕ КУПУЙ РОСІЙСЬКЕ... І ВСЕ НА ЩО СПРОМОЖНИЙ? а факти де, реальна допомога...... виходить щось типу " я тучи розгоню руками"(((
Іванна до Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 23:11
Я так почитала коментарі......хочу теж декілька слів написати, добре що є такі добровольці,волонтери, які з власної ініціативи проводять дану акцію проти російського товару, супер що чути....знають люди про це, про Акцію потрібно кожному доносити......хто ділом, а хто дискусією про "розумників" все ж правду не доказують і тим більше про добрі діла не кричать вголос тим більше не звітують на форумах!!!!!!!!!!
Аня до doc Показати IP 26 Серпня 2014 22:03
Воякам їсти треба, зброя, захист.......банальне помитись і виспатись....їм фіолетово яким порошком прати, головне живим лишить і бути потрібним своїй державі!!! Багато друзів на сході знаю це з перших вуст
патріот до Аня Показати IP 27 Серпня 2014 23:01
Аня цікавтесь трохи акціями для підтримки армії...до чого тут "яким порошком прати" ?????
123 Показати IP 26 Серпня 2014 14:43
Час маркувати магазини-зрадники