USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Війська НАТО можуть тренуватися у Луцьку

2 Квітня 2014 15:21
Міжнародні військові навчання, які проходитимуть в Україні, можуть відбуватися в тому числі й на Луцькому військовому аеродромі.

По це стало відомо під час Громадського форуму «Захисти Волинь! Збережи Україну!» сьогодні, 2 квітня.

Майор Довіцин розповів, що проблеми з матеріально-технічним забезпеченням такі ж, як і скрізь. А до кордону з Білорусією стягнули вже 30 військових літаків.

«У будь-який час може початися військова агресія. Військовий аеродром працює в посиленому режимі. Ми маємо отримати додатковий запас пального, адже проходитимуть міжнародні військові навчання на території України, не виключено, що й на нашому аеродромі», - розповів військовослужбовець.

Присутні обговорили участь у військових навчаннях представників НАТО. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, багатонаціональні військові навчання в Україні триватимуть з травня до листопада, загалом їх буде 8. У навчаннях братимуть участь близько 7 тисяч військовослужбовців з більше ніж 17 країн світу.

Луцький аеродром включений о списку об'єктів, які братимуть участь у навчаннях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Я Показати IP 2 Квітня 2014 15:29
а аеродром хоч..є... ??? перевірте хоч... а то сплошні обломи
Галя Показати IP 2 Квітня 2014 15:48
Вiтаю! Скоро будете кричати "Слава Америцi!"
НЕЛУЧАНИН до Галя Показати IP 2 Квітня 2014 16:03
а ти що кричиш ?
НАТО до Галя Показати IP 2 Квітня 2014 16:11
До чого тут США??? НАТО - це не лише США. Буде близько 120 польських а 100 литовських солдатів.
НЕЛУЧАНИН до Галя Показати IP 2 Квітня 2014 16:19
коментар було видалено
Туристка Показати IP 2 Квітня 2014 15:51
Знайшли крайнього.... Навіщо мені в Луцьку поруч танки, літаки і військовослужбовці з 17 країн світу?!
НЕЛУЧАНИН до Туристка Показати IP 2 Квітня 2014 16:05
так ти бігом ноги в руки і на таймир до алєнєй. вони там таких туристок люблять
НАТО Показати IP 2 Квітня 2014 16:09
Луцький аеродром включений в список об'єктів, через те, що на аеродромі Вишків дуже якісна смуга. У 2007 та 2008 роках проводились навчання український повітряних військ. В цьому нічого страшного немає.
Анонім до НАТО Показати IP 2 Квітня 2014 17:32
Дійсно нормальна інфраструктура. а полоса і В1В І В52Н, ЧИ В2 приймати може ..Чудненько буде..килими-літачки для парашки
Василь Показати IP 2 Квітня 2014 16:45
А навіщо нам в Лунінці (Білорусія) літаки паРаши? І де МЗС?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 17:30
Добре буде коли на Вишкові будуть базуватись F18E чи хоч би F16, нормальний захист від знахабнілого маскалюги.та і бацькові для роздумів ще б полк апачів не помішав.А так буде. передовий загін НАТО проти знавіснілої орди
Добре стане до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 17:54
коментар було видалено
Анонім до Добре стане Показати IP 2 Квітня 2014 18:09
Так. так паРашка давно на це заслужила..
За мир Показати IP 2 Квітня 2014 18:14
Усього 15 років тому в Югославії НАТО: http://www.youtube.com/watch?v=Cn3yWfLupv8
Лучани Показати IP 2 Квітня 2014 18:17
Якщо те НАТО прийде, то його х*р потім виженеш!!!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 2 Квітня 2014 20:33
Якщо вони не будуть своєю присутністю створювати проблем волинянам,ласкаво просимо,досвід такої організації буде корисним нашим військовим.
леон Показати IP 6 Квітня 2014 18:15
Да уж! Америкэн бой вместо укр.богдана ?
Богдан Показати IP 10 Квітня 2014 11:03
УРА, у нас РЕВОЛЮЦИЯ, а после Голодомор. А ещё солдаты - америкосы, поляки, литовцы, и другое иноземное войско на НАШЕМ УКРАИНСКОМ АЭРОДРОМЕ. Вот и дела. ПРОДАЛИ, ХА-ХА.