USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку «народжується» свій «правий сектор»

16 Лютого 2014 19:19
Луцький майдан формує свій «правий сектор» та загони народної самооборони.

Про це стало відомо під час народного віча у Луцьку сьогодні, 16 лютого.

Так, від опозиціонерів та активістів майдану, присутніх сьогодні на заході, лунали заклики долучитися до загонів народних охоронців.
Нагадаємо, поповнити лави народної самооборони закликав волинян і лідер ініціативи «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко. Він закликав волинських чоловіків приєднуватись до рядів самооборони, а жінок щиро їх підтримувати..



До слова, як повідомив під час свого виступу керівник Волинської Січі Павло Данильчук , у вівторок, 18 лютого, луцькі загони народної самооборони мобілізують на мирно-наступальну акцію у столиці.
Таким чином, активісти сформують колони та підуть під Верховну Раду з вимогою «конституційного перевороту».


«Ми повністю заблокуємо урядовий квартал. Жоден автомобіль не проїде», - наголосив активіст.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Сергій Показати IP 16 Лютого 2014 19:30
Хоч буде кого пиз.ити
Загреб до Сергій Показати IP 16 Лютого 2014 20:51
Чем?Худенькими кулачками возле монитора?))))
Бульба до Загреб Показати IP 17 Лютого 2014 11:16
Истинное лицо правого сектора http://www.youtube.com/watch?v=86S7M6pliMo
Риг воїн до Сергій Показати IP 16 Лютого 2014 21:11
Чому не прийшли,чому не п***ли?
Волинська Січ до Сергій Показати IP 17 Лютого 2014 09:20
Денаціоналізація краденого народного добра із важкою тюрмою за злочин перед народом. Реформа міліція у дворники. Судді у тюрми із прокурорами( 95 % ). Чоновник що паразитує на своїх робітниках конфіскація майна.Депутат що брав хабарі в тюрму. Вся влада народу.
козак до Волинська Січ Показати IP 17 Лютого 2014 10:39
Ну прям комунист вишукався!:) Це депутатам Вітіву і Мельнику скажи! Їм особливо хабарі брати і не потрібно - в них зарплата і пільги... ого-го за народні гроші гарантували пожиттєвий хабар!:) ото тільки і навчились базікати. підбір "гарних" слів, а на ділі...!:(
волинянка Показати IP 16 Лютого 2014 19:35
що це в україні відбувається? правий сектор, сотня, майданути. що це так? аванс вже не виплачують* дограються всі
Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 19:41
И первые административные здание которое они захватят будет пивной клуб "Майдан" и Версаль.
Пивныку до Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 21:08
Деревушка немытая.
НЕЛУЧАНИН до Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 22:33
то ваші приміщення, а ще оболонь, шайба ...
до Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 19:50
Версаль на ремонті
НЕЛУЧАНИН до до Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 22:34
а він там під столом давно валяється
Лівий Показати IP 16 Лютого 2014 19:59
А той Данильчук вже забув як відгліб від своїх же в КМДА. Ще хоче й від чужих. Мо він мазохіст?
etyrt Показати IP 16 Лютого 2014 20:00
Буратіно хай захоплять.
НЕЛУЧАНИН до etyrt Показати IP 16 Лютого 2014 22:35
а ти карабас-барабас весь захопив, чи тільки стойку ?
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 01:23
А в даному випадку тебе вже що заїло? З луцькими бандюганами в долі? то яке ти маєш право взагалі рота роззявляти? Буратіно - це пам'ятник знущання над звичайними людьми, доказ того що проти бандитьської влади (іншої сторони бандитьської влади) навіть феміда не може поперти, бо баблом придушать, або чимось іншим. За це на майдан мають виходити, а не за те що ти!
ЁЁПТ Показати IP 16 Лютого 2014 20:07
Будем брать Озерецьки Бани
Ригобот Показати IP 16 Лютого 2014 20:58
Прикольно один ригол*х пише під всіми новинами під різними ніками.
НЕЛУЧАНИН до Ригобот Показати IP 16 Лютого 2014 22:36
насправді це башкаленко відпрацьовує призначення на посаду
Права опозиція, ліво Показати IP 16 Лютого 2014 21:01
Змінимо Башкаленка на Гузя і вперед на Камінь-Каширськ пішком!!!! Пасти худобу...
НЕЛУЧАНИН до Права опозиція, ліво Показати IP 16 Лютого 2014 22:37
і що це тебе потягнуло на історичну батьківщину ?
Андрій Показати IP 16 Лютого 2014 21:15
Пашу знаю ще з студентських років.Нормальний чел))))
Московский Патриарха Показати IP 16 Лютого 2014 21:22
Святой Путин дай нам сил в борьбе с фошистами
НЕЛУЧАНИН до Московский Патриарха Показати IP 16 Лютого 2014 22:39
поїзд Ковель-маацква їде кожен день. шукай там фашистів
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 23:39
Франкфуртський п’яниця шукає приводів повернутися в Чернігівську колонію, ще не всю потрібну літературу прочитав.
иван Показати IP 16 Лютого 2014 23:46
довше слухайте луцика буде вам из права потим злива а в кинци по голови накриють тазиком : Немае неправих ни ливих е единий народ и одна держава Украина : Агитувати за незалежність и говорити бандитам тюрми треба поихати в крим-луганск-донецк-кривий риг- харькив а тут и без луцека е кому пропиди читати-скоро кажуть цилья вийде из курорту також буде базікати бандитам тюрми и кривенько буде усміхатися що ниби невово створювали прибьют и ширку разом из Януковичем : все на соплях тримаеться а кругом одни лідери- пид-ри
анонім Показати IP 17 Лютого 2014 01:01
Конец февраля. Дни стали по-весеннему светлыми, обещая скорый приход весны. Но как только наступают сумерки, на центральной площади города концентрируется темное пятно. Люди к нему уже привыкли и почти не боятся. Просто стараются пройти это место побыстрее. Если же остановиться, то станет заметно, как это пятно вибрирует, меняет свою форму, как бы дыша и пытаясь засосать в себя какого-нибудь зазевавшегося доверчивого прохожего. Это собираются Свидетели Майдана на свою очередную сходку. В обычной жизни их совершенно не отличить от обыкновенных людей. Это естественно, ведь они и были таковыми совсем недавно и поэтому сохранили все человеческие черты. Но стоит лишь им сойтись вместе на, как они говорят, «майдане», как их сущность меняется. Это уже не беззащитные пенсионерки и студенты – это единый организм, злобный и одержимый ненавистью. Сами они считают, что ненавидят Януковича – далекого человека, которого они видели только по телевизору. У него якобы есть золотой унитаз. Вот за этот унитаз они его ненавидят, ведь им не хватает денег на самое необходимое. Желания у всех разные: кому-то хочется новые двери, кому-то – новый автомобиль, кому-то – новый смартфон. Но ненависть одна на всех – против этого золотого унитаза, которого никто не видел, но все знают, что он существует. Но их ненависть к Януковичу настолько сильна, что они ненавидят и тех, кто его защищает и даже тех, кто не ненавидит Януковича так, как они. Эти «те» (проклятые «титушки!») считают, что «евромайдан» организовали США. Наивные уроды! США – это оплот добра, который помогает бороться с Януковичем. Стоит только избавиться от Януковича – и Украина станет как Европа. А в Европе все прекрасно: там у всех денег, столько, сколько им нужно, и ещё есть много прекрасных вещей. Об этом им рассказывают их проповедники. Только те, кто ходит на «майдан» - народ Украины, элита нации, спасители будущего. Они стоят не за себя, а за будущее своих детей! Остальные, все те, кто спешит по своим делам – презренные «титушки», трусливые рабы! Они думают, что для будущего детей нужно учиться, работать, создавать бизнес… Какое примитивное мышление! Но проповедники говорят, что многие из них не безнадёжны. Просто они глупые и им ещё не открылась истина… Иногда самые активные из них собираются и приходят к тем, кто, по их мнению, мешает их спасению. Те что-то говорят в ответ, но они приходят не слушать. Они приходят показать свою силу, напугать, задавить морально. Чтобы не смел человек иметь свое собственное мнение, ведь он в корне неправильное! А еще они надеются, что пройдет некоторое время и они смогут прийти не только к тебе, но и за тобой. Валерий Пантелеев / Данный материал является литературным произведением, любое сходство с реальными персонажами является случайным. /
Волинська Січ Показати IP 17 Лютого 2014 09:14
А чому так проти правого сектору і самооборони у Луцьку. Є що втрачати. Прийде час і будуть питати а де ти бабло взяв щоб таку хату купити? Ах ви писаки смішні.
відСіч до Волинська Січ Показати IP 17 Лютого 2014 10:49
Таких як ти - треба сікти цілодобово, щоб розуму трохи добавилось і утопічні ідеї зникли і людям мізки не пудрив і потім не залякував!!!
попався до відСіч Показати IP 17 Лютого 2014 11:21
А що грошенят невідомо де набрав і шкода віддавати. Чекай. У нас люди бажають із вас шкуру дерти.
Волинській Січі Показати IP 17 Лютого 2014 09:48
Працював і заробив на хату, а такі як ти ніхера не роблять, а тільки дивляться як під шумок щось вкрасти, ще й щоб героєм назвали. Бидло
Führer Показати IP 17 Лютого 2014 10:15
Heil Hitler!
ігор Показати IP 17 Лютого 2014 12:17
Де ще є така держава і влада, яка дивиться на всю цю наволоч, і мовчить, вдає, ніби нічого не трапилось? А потім будуть есбеушники і менти робити круглі очі, коли це кодло з щитами і палицями битиме їх по голові - звідки ж вони взялися, ми ж нічого не знали. В цивілізованій країні ці бидлюки вже були б взяті на "карандаш" і за кожний прожитий день відчитувалися б в певних органах.
правда Показати IP 14 Березня 2014 21:02
... а ще чомусь замовчують за тих хто на протязі 20 років (починаючи з 92 років) "тягав" спирт, цигарки в Польшу, переправляв чорномазих за Буг, тягав наркоту в Україну, переправляв крадені автомобілі і т.д. За тих хто збив незліченні богатства , ніколи не працював на благо неньки-України. Зараз ці молодики називають себе правими, свободівцями... До сьогоднішнього дня ніхто ізних не поцікавився двічі тушкою - регіоналом Карпуком В.Н., директором санаторію "Лісова пісня", який під крилом місцевого БЮТ ( працюють на одну корзину) і далі продовжує розкрадакти бюджетні кошти...