USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку нікому працювати на виробництві

20 Червня 2014 10:00
Луцькі підприємці відчувають гостру нестачу виробничих кадрів. Більшість тих, хто стоять на обліку в центрі зайнятості хочуть працювати в офісах.

Про це йшлося під час круглого столу: «Міграція трудових ресурсів Луцька» вчора, 19-го червня.

Директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк повідомив, що на обліку зареєстровано майже 2800 безробітних людей.

«Більшість безробітних шукають роботу в офісах, а це - 70%. Інші 30% людей шукають технічну професію. До останніх входять і вагітні, і особи без досвіду роботи. По суті, для Луцька не вистачає робітничих кадрів. Знайти спеціаліста чи, бодай, молодь, яка прагне навчатися й працювати, - дуже складно. Обласний центр відчуває нестачу робітничих кадрів», - пояснює Едуард Неймаркю.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що більше сотні волинян влаштувалися на роботу в інші області нашої держави торік, півсотні людей знайшли роботу за межами Волині вже цього року. Також волинян закликали працювати в області й не їхати за кордон, мовляв, ризики бути обманутими чи ще гірше: потрапити в трудове або ж сексуальне рабство - дуже великі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ваня Показати IP 20 Червня 2014 10:17
чому тоді держава дае можливість випускати економістів бухгалтерів керівників і так далі а роботи для них немає!!!!!!!!!!!!тоді повинна бути якась обмеженість
Корінний лучанин до ваня Показати IP 20 Червня 2014 10:48
Шановний ВАНЯ, держава дає можливість , але ж не заставляє! Кожен сам вибирає собі фах, але частина молоді просто не задумується над тим що далі. В Україні, повторюсь налічується біля 800 вузів, в 10 раз більше ніж Англії. Та про це не раз говорили в Україні , а толку... Ви зараз закрийте хоч один- і який "хай" підніметься. Будуть кричати( і батьки теж)- дітей обмежують в правах і т.д. ... Краще будуть плодитити нікому не потрібних економістів та бухгалтерів і інш. не затребуваних "спеців" аніж готовити кваліф. робітників. Із кваліфікованого робітника потім виростає ХОРОШИЙ КЕРІВНИК ТА ВЛАСНИК!!!
Роман Показати IP 20 Червня 2014 10:46
Я готовий йти працювати на робітничу професію, але зарплата повинна бути не 50% мінімалки.
Корінний лучанин до Роман Показати IP 20 Червня 2014 10:50
ТУТ Є ПРОБЛЕМА! ЦЕ ПРАВДА!
Анонім до Роман Показати IP 20 Червня 2014 12:52
Підтримую повністю. Колись на заводі слюсар-наладчик одержував 600-700 рублів, а інженер і майстер200.Тому, що шанувалисЯ робітничі кадри і спеціалісти. А зараз, що робоча професія- це відстій, ніхто не має тебе ні за що. Але я знаю все, все можу зробити і поремонтувати, я ніхто. А якийсь придурок в офісі має 4000 тисячі, а ми як прибиральниця. Робота важка, то хто дурний буде працювати на цих же олігархів. Ні один власник не заплатив людину нормальної зарплати, ні один.Візьміть торгівлю, продавці візагалі сидять на мінімалці і ще з неї вирахують- це що раби ми, чи хто,гнучи спину на єремеєвих івахових, які повибудовували супермаркети. Наш край хоче економіста, який працював за 4, а зарплата 3000 тисячі, обовязки всі, які може мати бухгалтерія і фінанси.Чому ставлять на біржу людей без спеціальності, хай іде здобуде спеціальнівсть, відпрацює за неї, а тоді ставте на біржу.Це витрачання бюджетних коштів, платите всім, у кого в голові нуль. А працювати він не працював і не буде,особливо в села ці, що живуть.Маючи ороди, корови вони ніколи не будуть працювати за 1000 зарплати.Попродають корів і з городів мають тисяч десятки тисяч. Ці центри зайнятості нікому не потрібні відмивання грошей.В ставте і шукайте цим людям роботу, які мають освіту і відповідний стаж.Хто цих дураків і нероб на роботу бере чи буде брати.
Я Показати IP 20 Червня 2014 10:49
Тому що в офісі платять більше, менше роботи і умови хороші. А на виробницітві платять менше. Візьмем для прикладу ту ж Польщу. На виробництві там люди отримують ЗП на порядок вищу ніж в офісах (якщо ти не топ-манеджер чи мега цінний працівник).
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 20 Червня 2014 12:53
неправда.
Вінстон Показати IP 20 Червня 2014 11:05
Дайте нормальну зарплату і ніякої Європи непотрібно!
Корінний лучанин до Вінстон Показати IP 20 Червня 2014 11:51
Ой ВІНСТОНЕ, знаєш де корінь знаходиться? В Україні не вирішено за 20 років питання ОПЛАТИ ПРАЦІ! Все по-радянські! Розрив між мінімум та максимумом сягає ДЕСЯТКИ разів! Це повний абсурд, це взагалі ІІІ МАЙДАН треба робити!!! Зарплата працівника на рівні мінімалки( а часом і менше), директора від 50 до 100т.грн, його оточення(придворні) мають менше. Це має місце. Прикинь навіть по Луцьку. Це є достеменний фактаж. НІХТО НІЧОГО ЗМІНЮВАТИ НЕ ХОЧЕ! Чекають ІІІ МАЙДАНУ! Тоді мало не здасться.
Праця Показати IP 20 Червня 2014 11:29
Зароби і дам.
Яяя до Праця Показати IP 20 Червня 2014 11:34
В києві розвантажував фуру 20 тонн двох за 400 грн. Давай 40 фур в місяць буду робити за такі гроші.
НЕЛУЧАНИН до Праця Показати IP 20 Червня 2014 12:55
плати 8 євро за годину - піду робити
НЕЛУЧАНИН Показати IP 20 Червня 2014 12:57
це ще нічого. підпишуть асоціацію, відкриються двері в Європу для заробітчан, от тоді дійсно буде дефіцит робочих рук. тоді і зарплата підніметься
ага до НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Червня 2014 09:26
саме тому двері для заробітчан не відкриються.)
НЕЛУЧАНИН до ага Показати IP 21 Червня 2014 10:37
бо ти так захотів ?
До нелучанина Показати IP 22 Червня 2014 11:27
Дістав своєю проплаченою пропагандою, якщо через рік не відкриються границі для наших товарів куди прийти, щоб набити твою ...