USD 24.7 24.95
  • USD 24.7 24.95
  • EUR 27.1 27.4
  • PLN 6.32 6.38

Нетверезий водій «попалився» на порушенні ПДР у Луцьку

Патрульні затримали нетверезого водія, який їхав на заборонений знак світлофора, повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Сьогодні, близько 9 години ранку інспектори помітили водія, який проїхав на заборонний сигнал на залізничному переїзді в районі вулиць Ківерцівська-Стрілецька.

При розмові правоохоронці відчули запах алкоголю від кермувальника. Перевірка у наркодиспансері підтвердила стан сп’яніння – 0, 59 проміле.

На водія склали відповідний протокол за ст. 130 КУпАП.

Також на водія склали протокол за в'їзд на залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора, чим він спричинив аварійну обстановку (ст. 123 КУпАП).
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 8
ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 13:29
це з" бодуна" та й не виспався.а правила йому до одного місця так як і протоколи
Рома Показати IP 22 Січня 2017 17:25
ООоо патрульна поліція знову піариться!!!))) Це все на що вони здатні! Зловили п'яного, всьо герої + треба в новини написати! ПОЗВІЛЬНЯТИ Б ЇХ ВСІХ!!!
Сергій Показати IP 22 Січня 2017 18:06
Скоро повиганяють як собак, вже вони всіх достали
кум до Сергій Показати IP 22 Січня 2017 21:18
І буде тобі щастя.Можна буде напитись до уср....ки і за руль.Ніякого червоного світла ,ніяких пішеходних переходів ,свобода...роби що хочеш,свобода.
нейтрал Показати IP 22 Січня 2017 19:32
3 комента і всі від нерозумних.шкода вас
РБ Показати IP 22 Січня 2017 20:30
До жіночоі генеталіі йому той ваш протокол. Лишити прав довічно було б вірним рішенням.
Анонім Показати IP 22 Січня 2017 22:57
Задовбали вже ці алкаші А номер для чого закривати? Якщо затримали п'яного за кермом, то не потрібно пустої писанини, а потрібні якісь справедливі міри покарання ,хватить вже людям лапшу на вуха вішати.
Йопрст Показати IP 23 Січня 2017 02:32
20 раз по жопі бамбуковою палкою,як у Тайланді і не треба штрафів