USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку обговорили, як облаштувати «Бандера Square»

14 Серпня 2015 09:45
Група ініціативних лучан у сквері на вулиці Винниченка хочуть облаштували «Бандера Square». Його обговорення із небайдужою громадськістю відбулося 13 серпня. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Ініціативна група «Мистецький трамплін» має намір облаштувати у Луцьку сквер, що розташований на перетині вулиць Винниченка та Бандери. Тож і проект має відповідну назву – «Бандера Square». Його автори відразу зазначили, що ніякої політики тут немає, і ніякого пам’ятника там встановлювати ніхто не буде.

Вони просто звернули увагу на занедбану територію і вирішили облаштувати там відпочинкову зону. Мають надію, що вона насамперед зацікавить студентство. Також, на думку активістів, у невеличкій зеленій зоні із лавками цікаво буде влаштовувати вуличні університети, літературні вечори, інші заходи.

Аби наблизити проект до реалізації, подали заявку на конкурс громадський ініціатив від Луцької міськради. Проект пройшов відбір. Однак конкурс передбає максимальне фінансування на 50 тисяч гривень, тоді як всього необхідно 200 тисяч. Тож організували обговорення. Насамперед з метою надати розголосу проекту. А також - зібрати цікаві ідеї, можливо, хтось захоче долучитися до його реалізації або просто озвучити зауваження.

Власне на зустріч прийшли молоді люди, які зацікавилися ідеєю облаштування скверу. Були такі, хто хотів перейняти досвід і облаштувати щось подібне неподалік від свого району, а дехто запропонував свою допомогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Штефан,Луцьк Показати IP 14 Серпня 2015 09:58
А хлопці на фотках призовного віку! Чого не вони не в АТО?
Lesja до Штефан,Луцьк Показати IP 14 Серпня 2015 13:43
коментар було видалено
Степан Бандера Показати IP 14 Серпня 2015 10:04
До виборів встигніть, бо потім забудете про мене
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2015 10:27
Ви хоча б задумались про сусідні назви: "Буратіно", "Карабас-Барабас". Все рівно в народі буде сквер біля "Буратіно" чи Карабасу. Може не потрібно Бандеру всюди тикати? Але ж "патріотизм" нерозумний зашкалює!
Анонім до Лучанка Показати IP 14 Серпня 2015 13:42
Нічого страшного буде в скверу подвійна назва: Бандера-Буратіно
Тутяктут Показати IP 14 Серпня 2015 11:41
Влдивлявся в тих синіх "червя*ків" на схемі вздовж тротуару на Винниченка, ледь очі не повилазили - ЩО ЦЕ??? А !!!!!!! Лавки - прям в смороді вихлопних газів, бо вітер західний майже завжди і зносить весь сморід з-під автобусної стоянки та з транспртної розвязки біля ЦУМ-а. Хто малював? Хто не включив перед ти розум??? Мабудь просто "дізайньор" і - - - жлдного поняття про будівництво та безпеку. (Цеж територія рекреації, а отже, в першу чергу безпека для здоров*я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)...
КОЗЛЮРА Показати IP 14 Серпня 2015 11:46
А шо в Андрея Козюри совість заговорила і він врешті відновить наш сквер, який порубав під КАРАБАСЯ_БАРАБАСЯ??? ХТО ФІНАНСУЄ??? і чого не сквер Буратіно, як було???
Анонім до КОЗЛЮРА Показати IP 16 Серпня 2015 17:06
Андрій Козюра обіцяв, що двір облаштує, огорожу зробить, дитячий майданчик поставить... І де це все? Обіцяв багато, а нічого не зроблено!!!
Мешканка Показати IP 14 Серпня 2015 11:46
В цей час розчищають величезну ділянку елеватора навпроти Променя, чому та не зробити парк чи сквер С.Бандери тим більше, що в цілому привокзальному районі немає місця відпочинку. А ми всі вас підтримаємою
Мешканці до Мешканка Показати IP 14 Серпня 2015 12:19
Чому вчора на зустріч не прийшли??? Ініціатори готові до співпраці.
Всезнайко до Мешканка Показати IP 14 Серпня 2015 13:30
На**р треба?
так так Показати IP 14 Серпня 2015 12:03
Й памятник там поставити, там йому доречне місце. Не розумію, навіщо памятник С. Бандері біля РАГСУ
Всезнайко до так так Показати IP 14 Серпня 2015 13:31
І пам"ятника не треба...
РБ Показати IP 14 Серпня 2015 14:52
Пропоную назву Бандертiно, Бандера-Барабас,
Мальвіна Показати IP 15 Серпня 2015 09:52
Пропоную нову назву, враховуючи назви сусідніх закладів- "Бандербас Square". І посадити в центрі сквера дерево дурнів.
Сусід Показати IP 16 Серпня 2015 17:03
А людей, які живуть у цьому будинку ніхто і нічого не питає? Вночі і так вдосталь криків відпочиваючих від закладу "Карабас...", людей які просто сидять курять на території та голосно спілкуються до пізньої ночі. Охорона практично кожного ранку о 6:30-7:00 курить під вікнами і голосно спілкується по-телефону, що нам мешканцям усе чути, а дітям заважає спати. А тепер лавочки хочете поставити, щоб взагалі спокою небуло? Здається у цьому місці вони не потрібні, це не є зона відпочинку. Тим більше так близько від дороги.
999дев.ять Показати IP 9 Вересня 2015 23:46
до речі, щоб облаштувати сквер, прийдеться знести скульптуру такого собі назара білика з києва, ескізи якого продають по 10 тис.дол. це він років десять назад приїзджав на скульптурний пленер до луцька. враховуючи ціни на повнорозмірні скульптури цього автора, реалізація проекту це пряма матеріальна шкода місту і тягне на строк.