USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку стартує проект «Бандера Square»

4 Серпня 2015 12:02
Новий проект оголошує ініціативна група «Мистецький трамплін» у Луцьку під назвою «Бандера Square». Про це повідомляють активісти на сторінці спільноти у мережі Фейсбук.

Суть проекту «Бандера Square» полягає в тому, щоб активізувати місцеве населення задля облаштування рекреаційної зони відпочинку, яка б відповідала стандартам європейського міста.

Локація: на перетині вулиць Винниченка і Степана Бандери у центрі міста Луцьк.

Графічна візуалізація проекту-ініціативи.

Новий проект оголошує ініціативна група "Мистецький трамплін" у місті Луцьк під назвою "БАНДЕРА SQUARE". Суть пр...

Posted by Бандера Square on 3 серпня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Дмитро Показати IP 4 Серпня 2015 12:08
а до чього тут бандера? задовбали вже з ним
Анонім Показати IP 4 Серпня 2015 12:20
Зона відпочинку, це добре, а з якого боку бандера? Немає щось веселіше?
лучанка Показати IP 4 Серпня 2015 12:42
вулиця і сквер імені Бандери у центрі, навпроти прокуратури, а якого милого пам'ятник йому буде височіти ("ні к селу, ні к городу") перед будинком РАЦСу на Соборності?
7788 Показати IP 4 Серпня 2015 12:43
а також задовбали ці англомовні слова у назвах, українська мова прекрасна. а сам задум на 5.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2015 12:52
А коли стартують проекти "Бандера-закплата", "Бандера лiкування", "Бандера - пенсiя" та "Бандера проти безробiття"?
МИ Показати IP 4 Серпня 2015 12:57
Чому назва проекту не на рідній мові?
пасажир Показати IP 4 Серпня 2015 12:59
українською мовою користуйтесь, варвари!
Лучанка Показати IP 4 Серпня 2015 13:25
А якже наша мила солов'їна мова? Ну так вже всі за неї рвуть ...не буду казати грубо що...Чи англійська у нас вже друга державна? І взагалі: ДО ЧОГО ТУТ БАНДЕРА? Яким боком? Може Луцьк вже перейменуємо? В Бандерштат! Га?
Я Показати IP 4 Серпня 2015 14:18
А чому ніхто не обговорює сам проект?Як на мене то гарно.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2015 15:23
скоро русский роднім стане
Anonymous до Анонім Показати IP 5 Серпня 2015 17:07
та да .... поддерживаю ... а то понаехали селяне и права качают перед городскими ... и ещё говорят как правильно поступать и говорить.... Кстати да нужно ещё и английский язык сделать родным и научить всех а то как стыдно смотреть на тех кто не знает английского хотя бы элементарного ...
Анонім Показати IP 4 Серпня 2015 15:28
Стильно, але тупі лучани витопчуть, бо ходять найкоротшим шляхом - прямо.
Лучанка Показати IP 4 Серпня 2015 15:35
А чому саме там вибрали місце для облаштування скверу??? Місця обмаль, на скількекох мешканців розрахована ця відпочинкова зона. Чому б не використати більшу територію, наприклад в сквері навпроти готелю "Лучеськ", чудова територія, і відпочити зможе набагато більше людей. А так це виглядає як "кишеньковий" проект. А для кого?????
Луцький до Лучанка Показати IP 4 Серпня 2015 17:36
А тому, що головне піар!:) Все по Гусевським шляхам! Не стільки там тієї території, а галасу... А слабо це у парку за тим-же РАГСом зробити? Ще б взяли ділянку метр Х метр і робили проект?! А гроші небось грандові, а толку від них... по кишеням більше порозтаскують!
Аліна до Луцький Показати IP 4 Серпня 2015 22:38
За РАГСом планують меморіал Героїв Небесної сотні чи Ато встановити. Ділянка зайнята.Тут не так давно була така новина.
Аліна Показати IP 4 Серпня 2015 15:55
Спроектуйте велодоріжку! Або хоча б бордюри повтоплюйте( навпроти Прокуратури), а то від ЦУМу ні візком, ні великом не доїхати до Бандерсквери.
Свідок (олд скул) Показати IP 4 Серпня 2015 17:36
От, на тому Бандері вже всі хочуть виїхати в люди.... Воювати мало хто хоче, слюсарьом електріком тоже... Тіко давай гранди або ше гірше бюджетні гроші проїдати за рахунок славетних УКРАЇНСЬКИХ ІМЕН.....
ку Показати IP 4 Серпня 2015 17:38
Проект Луцьк -Бандера. Ну шоб вже не гратись тим Бандерою давайте тупо пепейменуємо місто на Бандера і всьо .
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2015 19:58
Не зрозумів. Це біля карабасу скверик? Якщо так, то чому козюра з синочком романюковим за свій кошт не облагородить територію.
Лучанину до Лучанин Показати IP 5 Серпня 2015 21:31
Питання риторичне. І відповідь думаю Ви знаєте. І до виборів ще далеко...
ket Показати IP 4 Серпня 2015 23:00
І бомжів необберешся звідти, всі лавки пообсц*кають, пообс*рають
Галина Показати IP 5 Серпня 2015 12:40
Проект класний! Назва - контроверсійна. Думаю не зовсім підходить для місця інтеграції і зустрічі молоді. Зважаючи на діяльність історичної постаті і відношення до неї наших західних сусідів, поляків, не варто підливати масла у вогонь ...
коля з пивом Показати IP 5 Серпня 2015 17:46
я там буду пі*яти, як вийду з коробаса, гик...
Роман Показати IP 5 Серпня 2015 21:25
Зі сторінки Бандера Square у фейсбук : Чому ми це робимо? Сквер знаходиться в центрі міста Луцьк на перетині вулиць Винниченка і Степана Бандери, поряд якого розташовано 2 торгові центри, державні установи, такі як прокуратура, міліція, заклади культури, а також 3 корпуси вищих навчальних закладів. Загальна кількість жителів міста Луцьк понад 200 000, не враховуючи кількість гостей міста. Із усього вищезазначеного можна зробити висновок, що упродовж доби повз сквер проходить в середньому понад 10 000 осіб. Сквер призначений для короткочасного відпочинку пішоходів, для проведення часу, метою якого є відновлення сил та енергії. Проте, на сьогодні у сквері відсутня рекреаційна зона для відпочинку, яка б відповідала стандартам європейського міста. Немає жодної урни для сміття, лавок для відпочинку пішоходів. Газон за станом неналежного догляду через певний час втратив свою привабливість. У результаті відмирання злакових культур, на їх місцях насіялися такі культури, як кульбаба, перстач гусячий, чистотіл звичайний, кропива дводомна і т.д. Значною проблемою є також випрілі та витоптані плями, просівша місцями земля, а також пагорби, які утворилися в результаті багаторічного змітання бруду та зимових підсипок із тротуарів. Усе це погіршує не лише естетичний вигляд газону, але й картину скверу вцілому.
лучанка Показати IP 12 Серпня 2015 12:32
бандера-сквер.... Чому ж не назвали Винниченко-сквер??? Чи постать бандери вагоміша для Луцька ніж Винниченко??? На 100 % впевнена, що як тільки там з"являться лавочки - з"являться ларьки з морозивом, квас, кава і т.д. А під вечір пів Карабаса-барабаса буде сидіти там на перекурі....