USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку перейменують декілька вулиць

18 Лютого 2016 22:18
Вулиці Луцька, що, на думку місцевої влади, мають відгомін комунізму, перейменують на більш сучасні та проукраїнські назви. Відповідний проект рішення рекомендують ухвалити під час чергової сесії міської ради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 17-го лютого.

Секретар міської ради Юлія Вусенко запропонувала перш за все ухвалити новий склад комісії, яка займатиметься питанням перейменування вулиць, а тоді взятися вже за, власне, саме перейменування.

«Ми пропонуємо ухвалити новий склад комісії, оскільки змінився склад депутатів у Луцькій міській раді, і продовжити хороші починання з перейменування старих вулиць, які мають відгомін Радянського союзу. Тому, ми звернулися до голів фракцій, щоб делегували своїх представників у склад комісії, позаяк, будуть представлені усі політичні сили. Окрім депутатів у складі новообраної комісії буде й начальник відділу охорони культурної спадщини управління Луцької міськради Петро Троневич та заступник начальника управління містобудування та архітектури Ярослав Матвіїв», - сказала пані Вусенко.

Та додала, що перейменовувати будуть з десяток вулиць, зокрема для однієї вже придумали назву - вулиця імені Кузьми Скрябіна. З цього приводу лучани підтримали петицію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 22:46
Да назвіть же ті вулиці: "1, 2, 3 ...авеню" и заспокійтесь!
Марашка Показати IP 18 Лютого 2016 22:49
> Та додала, що перейменовувати будуть з десяток вулиць, зокрема для однієї вже придумали назву - вулиця імені Кузьми Скрябіна. Дві вулиці Скрябіна в одному місті, хай і на честь різних людей, трошки необачно і може багато в чому призвести до плутанини (ну або другий варіант: дехто в відповідній комісії, не в курсі, які вулиці в місті вже є;).
Птарц Показати IP 18 Лютого 2016 23:14
Змінити треба.
А чому Показати IP 18 Лютого 2016 23:49
А чому обовязково вулиці називати прізвищами тих або інших, хай навіть героїв? Чому не можна поназивати вулиці без привязки до людей? Є ж у нас прекрасні християнські свята, Українські традиції. Чому б не назвати вулиці : - Пасхальна, Різдвяна, Святого Миколая, Св. Пантелеймона, вулиця Трійці, Коляди. - вулиці названі на честь українських національних символів: Калинова, Вербна, і т д.
Підтримую Лучанку Показати IP 18 Лютого 2016 23:51
Юлія Вусенко! Да назвіть же ті вулиці: "1, 2, 3 ...
Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 07:37
А нічого, що Кузьму звали Андрій Кузьменко?
Анонім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 09:50
...чи "погоняло" та "псевдо" звичніше...
Клоун до Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 10:02
Нічого. Коханий друг совкодрочерів чЛєнін теж був Ульяновим, а людожер Сралін мав прізвище Джугашвілі. А хто у нас сьогодні у владі? - Правильно, фарбовані комсомольці і комуняки.
cc Показати IP 19 Лютого 2016 07:52
коментар було видалено
Катя Показати IP 19 Лютого 2016 14:37
А Московську небудуть переіменовувати?
Ірина Показати IP 19 Лютого 2016 18:21
http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/214 Прошу долучатись до перейменування вул. Московської на вулицю Хурсенка В. - лучанина відомого на всю Україну, але мало знаного в самому Луцьку
Dexter Показати IP 20 Лютого 2016 10:05
Якого Кузьми Скрябіна? То давайте вулицю ще Джамали чи Руслани Лижичко,вигадаємо)
Студент ІстФаку Показати IP 20 Лютого 2016 16:43
Кузьми?? Ви серйозно?? Чому б не назвати Алмазова, або В.Симоненка і т.д. (якщо вже прив*язка до людей) Як на мене (моя суб*єктивна думка), при всій повазі до Кузьми, це не та людина в честь якої слід називати вулицю. НЕ ТА! і закінчу однією цитатою: "Що для мене популярність? Це коли всі починають тебе любити, коли ти вже закопаний на 6 футів в землі" John Lennon.