USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У міськраді – «за» створення у Луцьку вулиці на честь Кузьми

22 Січня 2016 20:45
У міській раді відповіли на електронну петицію мешканки обласного центру Богдани Колб, яку підписало 315 лучан, щодо створення у Луцьку вулиці імені загиблого музиканта Кузьми Скрябіна.

У відповіді на петицію йдеться, що міськрада цілком підтримує цю пропозицію.

«Луцька міська рада щиро вдячна Вам за пропозицію, яку цілком підтримує щодо присвоєння однієї з вулиць міста ім’ям відомого українського співака, справжнього патріота України Кузьми Скрябіна.

Також повідомляємо, що відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дана пропозиція розглядатиметься на засіданні комісії з питань впорядкування назв вулиць міста, склад якої буде поновлений на черговому засіданні міської ради в лютому місяці цього року», - йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо, перша вулиця імені Кузьми Скрябіна з'явилася у місті Волноваха Донецької області. Таке рішення прийняла Волноваська міська рада 16 жовтня 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
сну Показати IP 22 Січня 2016 22:25
а де вулиця им зинкевича
Бе Показати IP 22 Січня 2016 22:34
Слід називати вулиці на честь героїв, а не самовпевнених самовбивць на крутих машинах.
пані Показати IP 22 Січня 2016 22:56
я думаю це не на часі ! Кузьма був хороший співак ..., але деякі пісні навіть слухати стидно сктільки матюків....вже краще в честь Мозгового, той в СССР прославляв Українську пісню чи Івасюка?
прпрпр Показати IP 22 Січня 2016 23:48
я думаю потрібно кожен знаходив себе в його піснях,,,,---- це сучасник наш ,,,,,, но історію не повинні забувати її відновлювати теж потрібно
юра Показати IP 23 Січня 2016 00:13
Перейменуйте вулицю декабристів на вулицю кузьми
Всезнайко до юра Показати IP 23 Січня 2016 12:51
Краще вулицю Бандери перейменувати...
Бог до Всезнайко Показати IP 26 Лютого 2016 15:54
Ах ти ж чм... Заставив мене показати емоції. Я цього не забуду, і ти від мене нікуди не дінешся !!!
заїїїїїїїї Показати IP 23 Січня 2016 09:06
Хай замінять вул Московську в м Луцьку на, К. Скрябіна.
Георгій Показати IP 23 Січня 2016 10:32
Якщо вулиця буде така як і пам"ятник - то краще не робіть ! Перед батьками було соромно. Але, що тут вдієш - який інтелект і естетичний, художній рівень тих, шо називають себе владою, такий і маємо результат. А наш волинський Хурсенко хіба не заслужив на вшанування?
лучанка Показати IP 23 Січня 2016 10:45
Просто жах бере! Нема чим зайнятись? А хто такий Кузьма? Не можете добитись поставити памятник Степану Бандері - це для активістів! Уже є памятник Кузьмі - це мало? За які заслуги? Що особливого він зробив? Он кіборги та всі, хто загинув на війні - до них ніякої уваги! Бідні вдови не можуть отримати для своїх найрідніших, які віддали життя за Україну, статуса АТО! Судять не винних хлопців із 51-ї бригади! Назвіть вулиці іменами ЦИХ ГЕРОЇВ!!!
Анонім Показати IP 23 Січня 2016 11:59
Важко читати вище написаний абсурд,які все таки в Україні дурні озлоблені люди.....фу...гидко!
boroda Показати IP 23 Січня 2016 13:05
Добре що в Луцьку вже є одна вулиця Скрябіна ))) Подивіться на карту ))) І доречі покійний, як і його друг, пращур того Скрябіна на честь якого і названий гурт про це знали....
boroda Показати IP 23 Січня 2016 13:08
Доречі Більшого патріота України як Кузьма я незнав і незнаю коли ще такий родиться!!!