USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Міліція&Поліція»: лучанам розкажуть, у чому різниця

9 Серпня 2015 12:12
У період, коли триває набір до волинської поліції, чимало питань про роботу нового органу виникають як для претендентів у поліціянти, так і у пересічних волинян, яких вони будуть охороняти.

Про нововведення у правоохоронній системі лучани зможуть детально дізнатися під час відкритої лекції, яку проведе начальник управління громадської безпеки УМВС у Волинській області Володимир Солоненко.

Захід відбудеться у вівторок, 11 серпня, о 18:00 на територої Креативного простору "Озерний вітер" (Луцьк, вілиця Ковельська, 131).

Про це повідомляють організатори заходу у Фейсбуці.

Під час відкритої лекції лучани почують відповіді на пеитання:

Якою буде нова поліція?

Чим вона відрізнятиметься від міліції?

Що нового буде у цьому правоохоронному органі?

Чи будуть реальні зміни?

Які обов'язки та права матимуть представники новоствореної структури?

ЧИТАТИ ЩЕ: СТОЛИЧНА ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ ПОКАЗАЛА СВОЮ ВІДМІННІСТЬ ВІД МІЛІЦІЇ. ІНФОГРАФІКА



Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що рівень довіри до Патрульної поліції є високим.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОДАНІ ПЕРШІ ЗАЯВИ ДО НОВОЇ ПОЛІЦІЇ ЛУЦЬКА. ВИМОГИ. УТОЧНЕНО ВІК

До слова, за п’ять днів подали заявкиу патрульну поліцію Луцька 2356 кандидатів.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 9 Серпня 2015 12:20
Поліція попереджує злочини, а міліція чекає на "громкоє дєло". Поки трупа нема міліція палець об палець не вдарить.
Анонім до дідо Показати IP 9 Серпня 2015 15:12
Це залежить не від назви, а від працівників. Иными словами: "А вы как не садитесь - в музыканты не годитесь" Чи ті дійсно вважаєш, що змінивши назву можна зміниту суть?
Mik (галицька миша) Показати IP 9 Серпня 2015 12:47
Рiзниця не в назвi. Треба знищити корупцiю та свавiлля.
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 10 Серпня 2015 02:40
перейменування цьому якось допоможе? українських поліцаїв одягають у форму американської поліції, у якої руки по локоть в крові - вони постійно вбивають безоружних американців, уникаючи при цьому кримінальної відповідальності. в нас так само буде?
Анонім Показати IP 9 Серпня 2015 12:58
що в лоб що полбу...
Всезнайко до Анонім Показати IP 9 Серпня 2015 15:16
Іншими словами:"ті ж яйця, тільки в профіль..."
Вова Показати IP 9 Серпня 2015 12:58
Та про шо ми говорим!!! Ви запитайтесь у працівників ДАЇ скільки їм видають палива і коли востаннє їм давали ? Потрібно різати всю верхівку а низи реально люструвати і проходити громадське слухання на кожну керівну посаду!!!
коля до Вова Показати IP 9 Серпня 2015 13:17
а кому зараз просто? Не вистачає палива - йди на кромберг, там і тепло і зарплата часна, або корів у село пасти, це не виправдання, і виключно їхні сексуальні проблеми
Та ти шо? до Вова Показати IP 9 Серпня 2015 13:25
А може тра було, як начальник дав гайцу завдання принести до 18.00 стіки-то каси, дати йому межи очі і здать жетон?
ДАВНО Показати IP 9 Серпня 2015 14:33
2 + 2 = 4 так для нормальних людей . в міліціі 2 + 2 = 2 :- 3 : 5 : 6 може і 7 може і 8 . Те саме буде з новиними поліцейскими коли непоміняють і незаставить нарід робити по закону ( прокуратуру-суди-сбу ) .
Анонім до ДАВНО Показати IP 9 Серпня 2015 15:15
І тебе особисто теж. Чи ти власноруч ніколи не давав хабара?
прикольно... Показати IP 9 Серпня 2015 15:17
А з яких то пір Солоненко став лектором? Він напевно найкращий фахівець у цій галузі, за два дні прочитав Закон та даватиме консультації? А де ж знатні фахівці з реформування?
кандидат Показати IP 9 Серпня 2015 18:00
так про що мова коли у нас у цумані ходить мова щоб потрапити в поліцію 3 штуки баксів треба дати...є там одна фіфочка яка керує набором в луцьку...
Ого Показати IP 9 Серпня 2015 18:05
Це теж саме,як курс долара. Черговий аукціон хто більше. Навіть в колгосп так не набирали. В поліцію здоровий, а в армію хворий.
Анонім до Ого Показати IP 9 Серпня 2015 19:30
Полиция - злачное место. Или кто либо этого не понимает?
Анонім Показати IP 10 Серпня 2015 17:47
успішний пристосуванець солоненко розповість лучанам байки про міліцію і майбутню поліцію, оскільки мешканці нашого міста не почувають себе комфортно без чергової порції лапши на вухах