У Луцьку пом’янули жертв геноциду кримськотатарського народу
Кримські татари, які проживають на Волині, небайдужі лучани, а також представники місцевої влади зібралися біля пам’ятника Жертвам політичних репресій на Замковій площі у Луцьку сьогодні, 18 травня. Захід розпочали гімном України, а потім – гімном кримський татар, - інформує «Громадське.Волинь».
«Мій народ пережив страшну трагедію, але він вижив і не асимілювався, як того хотіла радянська влада. І зараз кримські татари – єдина організована група людей на території окупованого Криму, яка не визнає анексії. За це їх піддають репресіям. Відбуваються обшуки у будинках, школах, мечетях, викрадення людей, активістів та членів Меджлісу за сфабрикованими справами арештовують, забороняють Меджліс, усі ЗМІ кримськотатарського народу.
І це – у XXI столітті, у сучасній Європі, яка пережила Голокост та інші страшні трагедії.
Сьогодні в Україні народилася нація – нація українців, незалежно від національності, віросповідання, кольору шкіри та розрізу очей. І ми віримо у нашу спільну перемогу», – зазначив голова ГО «Кримські татари Волині» Сервер Зейнідінов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Мій народ пережив страшну трагедію, але він вижив і не асимілювався, як того хотіла радянська влада. І зараз кримські татари – єдина організована група людей на території окупованого Криму, яка не визнає анексії. За це їх піддають репресіям. Відбуваються обшуки у будинках, школах, мечетях, викрадення людей, активістів та членів Меджлісу за сфабрикованими справами арештовують, забороняють Меджліс, усі ЗМІ кримськотатарського народу.
І це – у XXI столітті, у сучасній Європі, яка пережила Голокост та інші страшні трагедії.
Сьогодні в Україні народилася нація – нація українців, незалежно від національності, віросповідання, кольору шкіри та розрізу очей. І ми віримо у нашу спільну перемогу», – зазначив голова ГО «Кримські татари Волині» Сервер Зейнідінов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
18 Травня 2016 18:51
Так Радянська влада нас гнобила, все розвивалось, будувались школи, лікарні,колгоспи, всі люди працювали, все було. А тепер ми стали незалежні і вільні, брат брата за 100баксів готові вбити!
Міноборони анонсувало службові перевірки в усіх ТЦК
Сьогодні 19:28
Сьогодні 19:28
«Тільки не плач»: Олександр Положинський випустив нову пісню
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
У Ковелі вночі спіймали п'яного молодика на Mitsubishi
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
В Україні вироблятимуть ракети за ліцензією, – ЗМІ
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
У Луцьку видалятимуть аварійні дерева
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Довга дорога додому: Володимирська громада попрощалась із Захисником Вячеславом Пашковим
Сьогодні 17:53
Сьогодні 17:53
Сили оборони вдарили по танкеру Fina тіньового флоту Росії
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36
На Волині зник безвісти 21-річний чоловік
Сьогодні 17:03
Сьогодні 17:03
Швейцарія запровадила нові санкції проти Росії
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Луцькій громаді демонтують незаконні щити з рекламою
Сьогодні 16:30
Сьогодні 16:30

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.