USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку урочисто відкрили дитячу залізницю

10 Травня 2016 12:17
9 травня – день відкриття літніх перевезень на Луцькій дитячій залізниці.

Уже 62 роки кожне нове покоління юних залізничників чує святковий гудок на свому маленькому святі. Цього року на урочистому відкритті були присутні запрошені шановні гості з Укрзалізниці та Рівненської дирекції залізничних перевезень.



Головний інженер Рівненської дирекції залізничних перевезень Микола Врочинський побажав зеленого світла усім присутнім та юним залізничникам: «Хай світить зелений вогник і в житті, і в роботі».

До його слів приєдналась представник ПАТ «Укрзалізниця»: «Дитяча залізниця працює для того, щоб ознайомити дітей та молодь із широким спектром залізничних професій. Надіємось, що хтось захоче приєднатись до нашої дружньої сім’ї і ми вас із радістю приймемо».



Юна залізничниця Анастасія Романчук прочитала вірш «Пам’яті Георгія Кірпи», Роман Бхматов заграв цікаву мелодію на сопілці. Щоб лінійка не видалась надто офіційною, її вирішили розбавити піснями. Вікторія Вишневецька та Юлія Собчук заспівали патріотичні пісні «Прошу неба й землі» та «Усміхнись мені».



На лінійку прийшло також багато випускників. Сестри Катя Полетаєва та Галя Антощук кажуть, що це вже традиція – щороку приходити на відкриття руху. Самі вони випустились шість років назад.



«На дитячій залізниці ми знайшли багато друзів, з багатьма досі підтримуємо зв’язок», - Катя радіє тому, що розділила своє життя із залізницею. «Завдяки цій маленькій чарівній країні дитячої залізниці я побачила Україну. Оскільки ми бували на екскурсіях в багатьох містах, моє коло знайомих значно розширилось», - Галя ділиться враженнями від своїх дитячих років на дитячій залізниці.



На фото: Катя зі своїм синочком.

Автор: Юлія КОЗАЧУК

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПРАЦЮЄ ОНОВЛЕНА ДИТЯЧА ЗАЛІЗНИЦЯ У ЛУЦЬКУ. ГРАФІК

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
пф Показати IP 10 Травня 2016 13:39
і що в ній особливого? ну їде той поїзд для дітей..гуде..що цікавого вони бачать за вікном?
andrij до пф Показати IP 10 Травня 2016 19:19
Vonu tam ne ba4at takux tovstolobux jak tu. Dutja4a zalizna doroga zavzdu lushutsja zikavum dutja4um atrakzionom.
юна залізничниця Показати IP 10 Травня 2016 14:01
А те, що вам не зрозуміти. Діти сприймають це зовсім інакше.
Лучанин Показати IP 10 Травня 2016 14:08
Головне не те що за вікном, а головне те що він є і працює не зважаючи на всі перешкоди.
гість Показати IP 10 Травня 2016 14:27
Ну цікавого не цікавого це як дя кого . Колись ( зараз незнаю ) це був гурток в якому навчали ЖД майстерству. Було дуже цікаво. А зарас дитина з планшета не вилазить . Незнає що таке кульбаба.
1111 до гість Показати IP 10 Травня 2016 16:51
як чия дитина. все залежить від батьків...
свг Показати IP 10 Травня 2016 14:57
цікава інформація але треба було ще графік роботи написати.
123 Показати IP 10 Травня 2016 15:20
Хіба ця залізниця працювала підряд всі 62 роки?
до 123 Показати IP 10 Травня 2016 20:23
а такі безтолкові як ти скільки працюють ?
Іван Показати IP 10 Травня 2016 23:59
Нещодавно проходив повз потяг на цій залізниці і дуже здивувався коли все жовто блакитне а на вагоні написано по кацапські "мест столько то". Патріоти блін тупі і дітей ще вчать.
я до Іван Показати IP 11 Травня 2016 01:04
А діти винні, що така наша історія? На цьому потязі ще батьки каталися наші. То давайте тепер через російську мову вагони прибирати? Історію рушити? Для когось це справді легенда, хтось цілими династіями сюди приходить. Багато хто вже працює на укрзалізниці. Я вважаю, що немає нічого поганого в тому, що присутнє щось старовинне на цьому потязі.
Лех Показати IP 11 Травня 2016 08:09
Ага і вагон написано "жесткий" - просто жесть. Ледарі можна все ж довести до розуму але ж можна в пофігізм включити чи й так зійде. Соромно. Все через попу робиться.
40а Показати IP 11 Травня 2016 10:19
Це комуняцький потяг. Прибрати геть. Сарказм.
!!! Показати IP 11 Травня 2016 10:22
..... вам что не сделаешь .... все плохо , сами поднимите свои ж....... пы и сделайте лутше !!!! языком трепать не мешки носить !!!