USD 39.45 39.77
  • USD 39.45 39.77
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Нове модельне агентство відкрили у Луцьку

10 Вересня 2015 13:18
Філію рівненського модельного агентства «Панна» офіційно відкрили у Луцьку у «Sky Bar» вчора, 9 вересня.

На репрезентацію приїхала власниця та директор рівненського АМ «Панна» - Вікторія Дембіцька. Разом з собою вона привезла вихованиць своєї школи моделей. Дівчата дефілювали у колекціях дитячого одягу від магазину Метелик, жіноча колекція була представлена магазином ексклюзивного жіночого одягу Рандеву, - повідомляють організатори.

Зустрічали усіх Skybar Family та Wine Time.

Під час презентації Вікторія розповіла про свій шлях до успіху. Агентство моделей Панна у жовтні святкуватиме свою 19у річницю. Філія агентства є також у Кузнєцовську. Про Луцьк мріяла давно, аж ось познайомилася на одному дитячому конкурсі з Анною Тріль( більш відомою в модельному світі як Анна Басманова), де разом були запрошені у члени жюрі.

Так і зєдналась мрія нас обох творити та вкладати у дітей свій досвід та досвід інших успішних людей.

Викладачами у школі моделей Панна будуть:

Анна Тріль-дефіле та основи модельного бізнесу

Тетяна Лукашик- візаж

Дмитро Мельничук -акторська майстерність

Жанна Тріль - стиль та мода

Ольга Вольга - здорове та правильне харчування.

Також в нашій команді є практикуючий психолог та тренери з фітнесу, аеробіки та пластики.

Фотографи: Олександр Паньковець, Руслан Марушкін, Ліда Кожевнікова.

Школа моделей відкрита до співпраці.

Звертайтесь за телефоном 0972739929

Навчання прозодитиме за адресою: вулиця Винниченка, 67.

До школи запрошуються як хлопці так і дівчата віком від 4 років і до безконечності! :)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
ооо Показати IP 10 Вересня 2015 13:19
панель агенство
згідний до ооо Показати IP 10 Вересня 2015 17:48
батьки свідомо віддають дітей на проституцію, я в шоці
спб до згідний Показати IP 10 Вересня 2015 17:49
скоро пер вудман завітає на вогник.ги ги)))
Тимур до згідний Показати IP 11 Вересня 2015 22:39
У вас хибна уява про моделей. Гугл ввімкніть та почитайте про те - що таке робота моделі і хто там працює.
Elia Rinney до згідний Показати IP 6 Червня 2016 23:44
Ну знаєш є різні агенства,і якщо є якісь несерйозні то це не означає що всі такі
Анатоль_ Показати IP 10 Вересня 2015 13:29
Чого б не запросити туди шановну пані Наталку Семенівну з Новововолинська? Га?
ГОЛОВНЕ Показати IP 10 Вересня 2015 14:12
Головне - це здорове і правильне харчування, дівчата!
Дмитро Показати IP 10 Вересня 2015 15:08
Я то думаю чому вчора в Гранд Волині ввечері стільки шкур багато було
лучанин Показати IP 10 Вересня 2015 16:01
Боже, який жах! Хто і чому такі можуть навчити? Тупо заробляння бабла. Рівень любешівського і камінь-каширського районів
небайдужий до лучанин Показати IP 14 Вересня 2015 10:23
Лучанин! Про твій рівень інтелекту свідчить твій жалюгідний комент, якщо ти вважаєш що в Камінь-Каширському та Любешівському районах люди чимось гірші за тебе. Рівень не залежить від місця проживання. Мені тебе просто шкода !
((( до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2015 12:19
Я не погоджуюся з твоїм рішенням це не тількі ходити там ще є фітнес і це корисно для здоровья
до Дмитра Показати IP 10 Вересня 2015 16:02
Дімасику, як то зрозуміти - шкур? Мені незрозуміло чому влаштували дитячий показ у бутику вина??? Питання до Ольги Вольги...як до викладачо ЗДОРОВОГО харчування..вживання спиртних напоїв - частина здорового харчування????
лучанка Показати IP 10 Вересня 2015 17:38
Ужас! Який низький рівень!
комерсант Показати IP 10 Вересня 2015 18:33
школи закривають ,агенства відкривають, рехформа бл...ь
Всім заздрісникам! до комерсант Показати IP 10 Вересня 2015 21:23
КВА, ква, ква,....)))?Боже який жах! Які у нас заздрісні і пошлі люди! Ну ніяк не можуть навчитись порадіти коли у когось щось виходить. В той час коли самі бездарі! Конкуренти заспокойтесь!!! Просто працюйте! І не витрачайте час на написання нецензурних слів! Успіхів Вам))))))
Анна до Всім заздрісникам! Показати IP 11 Вересня 2015 09:48
Абсолюстно з вами згідна! Краще працювати та робити СВОЮ роботу якісно, аніж гадити на інших.
Незрозуміла Показати IP 10 Вересня 2015 22:47
А яке Жанна Тріль має відношення до моди і стилю?)))
Зрозумів до Незрозуміла Показати IP 11 Вересня 2015 07:43
Думає таке ж як і ти...заздріть тихенько. Якщо знаходяться лохи готові це їсти і платити за це гроші, то їхня справа. Але справді все це виглядає якось потішно. Одяг то взагалі вже якийсь аж надто любешівсько-камінь-каширський.
небайдужий до Зрозумів Показати IP 14 Вересня 2015 11:25
Зрозумів, що був під ніком лучанин, схоже нічого не зрозумів. Замість заздрити і поганити всіх і все займіться краще собою!
Стиль до Зрозумів Показати IP 14 Вересня 2015 13:40
Одяг то взагалі лучанок які одягаються виключно на секонді, але поміж собою розповідають яку гарну сукню бачила в одному чи іншому бутику(ціни в яких на одяг з ринку вищі, тому що це МОДНИЙ МАГАЗИН)
Анонім до Незрозуміла Показати IP 11 Вересня 2015 09:51
ТИкання до незнайомих говорить про ваш рівень,ну то таке...А до моди я маю саме пряме відношення і Жанну знаю,тому й запитую.До заздрості ніякого відношення це не має.
Інна до Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 14:49
Ну то в Жанни і спитайте, якщо знаєте її особисто.
І ще... Показати IP 10 Вересня 2015 22:53
за яким принципом вибирали викладачів ,,школи"? От у мене дядько звільнився з посади охоронника супермаркету.Точно знаю,що він нишком дивиться фешен ченел вечорами:мо" візьмете його другим викладачем моди і стилю?
Галина Володимирівна до І ще... Показати IP 11 Вересня 2015 18:52
Організатори молодці ! Молодь, яка прагне допомогти іншим розвивати зовнішню і внутрішню красу заслуговує лише поваги. Не зважайте на заздрісників. Удачі Вам !
Засновник до Галина Володимирівна Показати IP 11 Вересня 2015 22:33
Дякую! Будемо старатись! :)
ВВК Показати IP 11 Вересня 2015 09:34
фото просто жах!!!!
До аноніма незрозумі Показати IP 11 Вересня 2015 11:28
Якщо ви говорите про культуру, то спочатку самі будьте культурною! Культурна людина в коментах судити іншу не буде))) І взагалі хто Вас наділив правом визначати рівень знань інших людей! Культурна людина прийде на зустріч і запропонує свою допомогу, і при зустрічі скаже свої зауваження, якщо у є бажання і ви переживаєте за рівнеь знань викладачів у даній школі!
Iлона Показати IP 11 Вересня 2015 16:24
Дiвчата я Вас вiтаю,молодцi. Дуже гарна iдея....
Засновник до Iлона Показати IP 11 Вересня 2015 22:36
Так, місто розвивається і потрібно прикрашати його різними способами. Будемо вчити жінок жіночності, дівчат елегантності, а хлопців - мудрості щоб і красу свою показати і мужність зберегти. Дякую усім, хто долучається до нашої команди! Разом ми переможемо!
Аліна і Ко до Засновник Показати IP 14 Вересня 2015 12:16
Дуже талановитий і порядний колектив викладачів. Ми вже записались і з нетерпінням чекаємо початку навчання ! ! !
Зацікавлена Показати IP 11 Вересня 2015 22:32
– "Багато дівчат мріють стати моделями. Але їхні батьки з тих чи інших причин заважають їм мріяти, – сказав Володимир Локотко. – Ми хотіли б із перших вуст – від імені представників цієї індустрії – розвіяти міфи та стереотипи, внести ясність. Ця професія заслуговує на повагу! Щоб досягти видимих успіхів, потрібно мати характер, завзятість, цілеспрямованість, вистояти під впливом складних зовнішніх обставин, які виникають на шляху." - генеральний директор Нового каналу Володимир Локотко. http://supermodel.novy.tv/2015/09/01/snizhana-onopka-pogulyala-na-prezentatsiyi-yak-stati-supermodellyu/
Іван Показати IP 14 Вересня 2015 23:01
Тільки відбулася презентація агентства, а вже стільки коментарів... Отож, дана інформація та подія є цікава для Луцька....не втрачаймо пильності;)))))
Ттт Показати IP 29 Жовтня 2015 12:27
Дуже хороше агенство я туди із задоволенням ходу і це навіть корисно