USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку відкрили велопрокат

10 Травня 2014 13:58
Прокат «залізних коней» для охочих відкрили в Луцьку. Захід відбувся сьогодні, 10 травня, в рамках відкриття туристичного сезону в Луцьку.

Вартість прокату – залежно від терміну наступна: 15 гривень – за годину, 35 гривень за день і 50 гривень за добу.

Зараз у прокаті – 9 велосипедів, незабаром з’являться дитячі велосипеди, а також велосипедні візки.

Відкриття велопрокату відбулося за адресою вулиця Сенаторки Левчанівської,2 , в Центрі туристичної інформації та послуг міста.



Разом з Луцьким міським головою стрічку перерізала найменша учасниця заходу – юна лучанка Марта.



Згодом всі охочі долучилися до першої велоекскурсії містом, яка є безкоштовною.



На маршруті передбачено 12 зупинок. На кожній з них працівник Центру туристичної інформації та послуг розповідатиме про пам’ятки архітектури, розташовані поруч. Усі учасники екскурсії отрмають карту із зазначеними зупинками. На ній також будуть вказані правила дорожнього руху для велосипедистів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
веломото Показати IP 10 Травня 2014 16:02
А де хоч одна людина, що скористалась цією послугою?:)
був там до веломото Показати IP 10 Травня 2014 19:02
всі 9 велосипедів тут же орендували для екскурсій. отак от ;)
велосипедист Показати IP 10 Травня 2014 18:57
Це звичайно добре... а доріжки для велосипедистів передбачені?
лучанин Показати IP 10 Травня 2014 20:17
початок є! Молодці!
Шоу Показати IP 10 Травня 2014 21:15
о це круто
пересічний лучанин Показати IP 11 Травня 2014 01:10
бачив на власні очі і це круто .так що маршруткі геть і всі на ровери здоровші будете а за три гривні цукерку купити краще і з вітерцем.
матрос Показати IP 11 Травня 2014 09:34
супер !!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 11 Травня 2014 13:25
Панове, не потрібно показухи радянських часів! Приміром в Барселоні 400 точок прокату велосипедів, 6000 велосипедів і коштує все це задоволення 15 євро на РІК!
макс Показати IP 12 Червня 2015 16:40
де находиться прокат
Альона Показати IP 5 Серпня 2015 15:24
Можна контактний номер телефону??
Мар'яна Показати IP 30 Серпня 2016 00:05
Скільки буде коштувати прокат на цілий день